Osvita.ua Вопросы За рубежом
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Aлла Василюк
екзамен з польської мови В2 

Де в Києві можна здати екзамен з польської мови на рівень В2?

Светлана Радолицкая
? 

доброго дня! підкажіть, будь-ласка, як бути тим дітям, які планують своє навчання за кордоном? в цьому році видача атестатів намічена аж на 23/06, а в деякі вузи за кордоном запрошуть протягом червня місяця... чому діти повинні пропускати рік на вступ? чи можливо раніше отримати атестат без даних про зно?

Екатерина
Поновлення на бюджет 

Чи можу я відновитись на бюджет,якщо була відрахована два роки тому з 2го курсу, відновитись до іншого вишу на таку саму спеціальність? Адже у законі сказано,що якщо будуть зараховані всі кредити ,то і відшкодування фактично немає,тобто це можливо при відновленні на спеціальність,за якою було навчання. Проте при розрахунку суми, яку потрібно сплатити, вона може дорівнювати нулю. Це можливо, якщо студент провчився за попереднім місце навчання менше семестру, або ж йому було зараховано всі кредити ЄКТС за новим місцем навчання

Божена Бучек
Яка в середньому ціна навчання? 

Ціна залежить від місця у якому навчатись? І якою приблизно є ціна навчання у США?

ArtemV
Поступлення у вищий навчальний заклад в Фінляндії та Швеції 

Доброго дня, в мене виникло бажання навчатися за кордоном,наразі я навчаюсь в Національному Медичному Університеті Богомольця на лікувальній справі. Хочу дізнатися у вас, що саме потрібно для поступлення в університети Швеції (які саме вимоги і документи) та чи є взагалі моливість навчання в цих країнах на англійській мові, на повному циклі навчання , а не на программі обміну студентами. В пошуках ціїє інформаціїї натикався тільки на програми обміну. Прикладом університету поступлення в який мене цікавить може бути Ѓотебрзький університе, про який було написано на вашому сайті. З повагою, Артем.

Victoria Kholodenko
Как происходит процес поступления на интернатуру в Польшу для студента-фармацевта, который только что закончил университет в Украине? 

Если студент-фармацевт в Украине закончил университет с квалификационным уровнем "специалист", есть ли возможность поступить и какие университеты принимают украинских студентов на интернатуру? Какие требования к поступающим? И какая стоимость обучения?

gala
Чи можна навчатися екстерном в українській школі паралельно з навчанням у Польщі? 

Учень-українець з 7 класу уже чотири роки навчається в Школі-ліцеї ім. Тараса Шевченка (Білий Бір) в Польщі і виявив бажання одночасно закінчити школу екстерном в Україні. Чи надається йому таке право?

Юлия Крышалович
здравствуйте .у меня вопрос по филиалам 

был и у вас филиал в Грузии в городе Тбилиси в 2009 2010 году?

Тетяна Шолохова
чи існує в Польських вузах заочна форма навчання 

чи існує в Польських вузах заочна форма навчання

Maks
Скажіть будьласка, чи можна перевестись в даний Університет з Польщі? 

Скажіть будьласка, чи можна перевестись в даний Університет з Польщі?

Ася Наджафова
Чи є якісь програми за котрими я можу отримати безкоштовну освіту в Азербайджані? 

Доброго вечора. Я, Наджафова Асмар Мехті кизи. Народилася 17.12.1998. Народилася в Україні, місті Суми. З 1998 по 2014 рік проживала у місті Суми(постійного місця проживання не було, власної квартири родина не мала). Батьки розійшлися у 2012 р. Батько не допомагає. Контакти з батьком не підтримуються. Місце знахождення невідомо. З мамою у лютому 2014 р. виїхали до міста Сумгаїт до бабусі, у зв'язку з скрутним положенням, відсутністю власного житла. З лютого 2014 р. по 2016 р. закінчила школу №23 м. Сумгаїт(російський сектор) на відмінно. ЗНО в Україні не здавала ( і 9 і 11 класи закінчувала в Азербайджані). Музичну школу закінчила на відмінно у 2015 р. (спеціальність - скрипка)ю Зараз мати є особою без громадянства, подала документи на отримання азербайджанського громадянства. У зв'язку з вищесказаним, відповідно до законодавства Азербайджану, вона не має права працювати. Проживаємо в 1-кімнатній квартирі міста Сумгаїт, Азрбайджану. Єдиний дохід родини - бабусина пенсія. Є патріотом України і дуже люблю свою державу. Азербайджанська сторона пропонує здобути громадянство Азербайджану, що за їх словами надасть мені...

Олександр Глущенко
работа 

Я учитель химии и физической культуры в сельськой школе. Категория высшая. Опыт работы - 16,5 лет. Есть ли у меня возможность работать за рубежом. Большое спасибо.

Наталія Побуцька
диплом спеціаліста польського вузу- вища освіта в Україні? 

Питання такого характеру. Я студент польського приватного вузу. Минулого 2015 року захистила диплом спеціаліста. Зараз вчусь на магістратурі в тому ж вузі. Цікавить, чи згідно з нововведенням в галузі освіти України, вважатиметься, що в мене вже є вища оствіта?Дякую

Владка Синетар
Хочу навчатися в Канаді! 

Доброго дня! Я хочу навчатися в Торонто,Канаді. Я студентка,2 курс, мені 17 років. Які коледжі ви б порадили? І які тести треба здати?

Дарья
Дистанційне навчання у київській школі? 

Потрібна школа, у якій можна навчатится дістанційно з іншого міста

Алексей Кинащук
Перевод с российского в украинский ВУЗ 

Можно ли отучившись год в российском ВУЗе (закончив первый курс) перевестись в украинский и продолжить обучение уже начиная со второго курса? если да то на каких основаниях?

Оксана Голуб
Доброго дня! Хотіла б запитати чи у Державному університеті ім.Шимона Шимоновича можна навчатись на заочній формі навчання? ... 

Доброго дня! Хотіла б запитати чи у Державному університеті ім.Шимона Шимоновича можна навчатись на заочній формі навчання? Спеціальність готельна і ресторанна справа. Вартість навчання?

Allina
В якому класі треба подавати заявку на Ukraine Global Scholars, якщо хочеш поступати в інтернат школу після 11 класу? 

Я не можу зрозуміти в якому класі подавати заявку на Ukraine Global Scholars.

Влад Прокопив
в яких вищих навчальних закладах івано-франківська вивчають японську мову? 

в яких вищих навчальних закладах івано-франківська вивчають японську мову?

Софія Ковальчук
як вибрати Хороший ВУЗ в Польщі? 

я хочу поступити на ресторатора або на міжнародні відносини,що для цього я маю зробити після 11 класу?що вивчати(окрім мови?) як правильно обрати ВУЗ?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!