Osvita.ua Вопросы За рубежом
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Yaro
Чи можна брати участь у Всеукраїнських олімпіадах, проживаючи за кордоном? 

Дуже хотів би взяти участь, однак проживаю у Франції. Чи можливо взяти участь за кордоном? Можливо при посольстві?

Tatyana Savchenko
Вузи- партнери Польща 

Добрий день! Я хотіла б дізнатися, чи є на території Польщі вузи- партнери нашого вузу, щоб отримати післядипломну освіту по спеціальності "фінанси та кредит ". Буду дуже вдячна за відповідь.

Наташа Шабельник
Чи можна через пів року навчання в Польському ВУЗі перевестись до Українського ВУЗу? 

Чи можно через пів року навчання в Польскому Вуз перевестись до Украинского ВУЗу?

Ольга
Поступить на бюджет заграницей 

Здравствуйте! Я живу в Украине и скоро заканчиваю школу. Хочу поступить в ВУЗ Южной Кореи на юридический или лингвистический (английский) факультет. У меня нету возможности оплачивать обучение, поэтому мне нужно на бюджет. Мне не так важно какой рейтинг у заведения. Допустим, я получила сертификат о владении английским и корейским языком, я имею все школьные аттестаты, документы, рекомендательные письма... Какова вероятность, что меня зачислят на бюджет в ВУЗ Южной Кореи?

Світлана Антонюк
викладання предметів 

диплом молодшого спеціаліста вчитель початкових класів та керівник гуртка інформатики. Чи має право читати години інформатики у 5-9 класах чи години фізкультури у 5-9 класах?

GreenDayZ
Можно ли после колледжа поступить в американский университет? 

Я перехожу в девятый класс и пришло время решать, уходить из школы либо закончить одинадцать классов? Но очень часто я слышу что при поступлении в зарубежный универ требуется школьный аттестат за все 11 классов. Не понимаю, окончание колледжа это ведь тоже полное среднее образование или я ошибаюсь? Подскажите пожалуйста, очень хочется в Америку.

Orest
Допоможіть 

Скажіть, чи будуть збільшуватись бюджетні місця як минулого року на КІбербезпеку? Прийшов лист: у зв'язку зі збльшенням бюджетних місць вас зараховано. Чи буде тут такого року? НУ ЛП

Oksana Sinko
Освіта в Данії 

Мене цікавить освіта в Данії , ви щось можете запропонувати?

Tatiana Vishnevskay
мрії на майбутнє 

Доброго вечора. Чи є на теперішній час в Україні , а саме у м. Кропивницькому ( в минулому м.Кіровограді) програми для учнів 5 класів з вивченням польської мови , з таким наміром, щоб після закінчення школи "автоматично" мати можливість переведення до польських навчальних закладів ? Дякую.

qwertyuiop123
Шумоизоляция 

Нужен совет где заказать шумоизоляцию.

Кейт Римэмбе
Чи можна отримати освіту за кордоном після 9 класу? 

З 19 по 21 будуть виставки на тему освіти за кордоном, а чи будуть там презентуватись якісь коледжі закордонні, куди можна поступити після 9 класу?

Oxana Tkachuk
Безкоштовне навчання в аспірантурі Канади 

Доброго дня, в одній із ваших статей написано, що для українців аспірантура та докторантура в Канаді є безкоштовною. Це дійсно так чи що мається на увазі?Дякую

Yagya Mimar
.... 

Возможен ли перевод из крымской академии? Если да, то, что нужно для этого?

Viktoria Kalashnyk
Питання щодо стипендій КНР 

Перша силка не відображає анкету. Про останню освіту - якщо я зараз студент, то що мені подати? Навчальний план - можна описувати будь-яку спеціальність? І якщо я подаю онлайн - все одно робити скани і оригіналів, і копій? Очікую на відповідь.

Denys Karpyn
Чи є можливість навчатись в Італії? 

Чи надаєте якусь інформацію на рахунок навчання в Італії. 24 роки, хлопець. Хотілось би вивчити італійську мову і культуру. Власне в цьому і питання

Ruslana Sohatskaya
Куди є можливість вступити на державне забезпечення з високими балами ЗНО? 

Куди є можливість вступити на державне забезпечення з високими балами ЗНО?

Надіко
яка погода у оттаві в літку 

Мене цікавить яка погода у канаді в літку тому що маю написати на цю тему твір

Dasha Rybalka
Чи визнаються в Україні дипломи КНР? 

Чи визнається МОН України дипломи китайських ВНЗ? Чи можна закінчивши бакалавра у Китаї продовжити навчання у магістратурі в Україні?

Натальюшка
Проживання в готелі 

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Моїй доньці 15 років, вона навчається в технікумі в м. Лодзь, проживає в бурсі. На канікулах бурса не працює, чи зможе моя неповнолітня дитина зняти собі готель? Чи зможу я їй забронювати номер з України, а вона по моїй броні на її ім'я самостійно проживати там 2 дні ? В неї є опікун, але формальний ( нотаріально не завірений).

Екатерина
Вітаю! 

Вітаю! Звертаюсь до вас із детальним питанням про вищу освіту в Германії. Я учениця 10 класу СШ №3 м.Маріуполя. Мені 15 років. У школі я навчаюсь на відмінно, маю високий бал, соціально активна, беру участь у олімпіадах, у МАН. Я б хотіла, щоб ви мені допомогли пройти профорієнтацію, допомогли з вибором вищого навчального закладу, надали сценарій вступу до університету, надали допомогу при складанні мотиваційних пісем. Ще один момент. Допомога при виборі літніх мовних інтенсивних курсів німецької мови в 2018 році, щоб здати TestDaf на гідний бал. З повагою, Гобадзе Катерина

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!