Osvita.ua Новости Опросы на Освіта.ua Какую зарплату вы считаете достойной для учителя?
Какую зарплату вы считаете достойной для учителя?

Участвуйте в опросе Освіта.ua относительно размера заработной платы украинских учителей

Какую зарплату вы считаете достойной для учителя?

Финансирование образования, а вместе с тем и уровень заработных плат педагогов, является одним из актуальных вопросов украинского образования на протяжении многих лет. Ежегодные попытки правительства исправить ситуацию с оплатой труда педагогических работников пока не достигают цели. Участвуйте в опросе Освіта.ua относительно желаемого размера заработной платы украинских учителей.

Освіта.ua
12.12.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Serg
Шановні колеги! Не беріть участі в таких провокативних опитуваннях. Не давайте приводу потішитись у своїх висловлюваннях вчителененависним суб’єктам. Поважайте себе!
Викладач
В 90-х роках суспільство розтоптало гідність професії вчителя, а зараз за подачки у вигляді підвищень зарплатні вимагають "вкладати душу" - схаменіться!
Нелюбий друг ЗЕ
Навіть Трамп отримує значно менше:1 886 808 грн. в місяць., платникам податків України обходиться утримання любого друга Гончарука і Зел-го, Ігоря Смілянського. Багато користувачів мережі обурюються щодо такої високої зарплатні Ігоря Смілянського. Вони вважають, що не може, оплата праці голови “Укрпошти” так відрізнятися від звичайного співробітника. Також і той факт, що сім’ям загиблих в результаті авіакатастрофи в Ірані виплатять по 200 тисяч, а Смілянський тільки за місяць отримає 2 мільйони гривень. http://dialogs.org.ua/people/32467/
Лада
У молодого учителя ставка 3700,у уборщиці-4100?!В законі написано,що заробітна плата вчителя повинна бути такою,як середня в країні (ставка!) Нам зараз з екранів телевізорів кажуть,що середня 10000 Може треба враховувати освіту?
Вера
Для Лада: у уборщицы ставка гораздо меньше 4100, но просто всем добавляют до минималки и мы получаем все, как уборщица.
Комментировать
ппп
10000 получает продавец в атб, 11000 сторож, а сколько должен получать учитель? Далеко не первый год труд учителя оплачивается, как самая безответственная робота. Скажите спасибо, что ваших детей учит не сторож и не продавец, а человек который работает почти как волонтер. Вы еще смеете гадости про учителей писать.
Галина
Для ппп: учителя, работающие в классах с наполняемостью 5-12 человек имеют зарплату практически такую же , как и в классах, где 30 и больше детей. А ведь уровень напряжения, усилий по реализация современных требований к организации учебно-воспитательного процесса существенно отличается. Не правда ли́? Не пора ли учесть хотя бы среднюю наполняемость по школе
Геннадий
Для ппп: 1) у нас продавец и сторож АТБ получают 4000-4500 грн. 2) такой рабской душе как учитель и 3000 много.
Комментировать
Єщенко Микола Дмитрович
На даний момент, для ВЧИТЕЛЯ ( з великої літери) зарплатня повинна складати 20000 грн. Все дуже просто: при радянській владі ВЧИТЕЛЬ отримував 200-220 карбованців, а враховуючи здорожчання всіх продуктів, товарів та послуг, в середньому, в 100 разів - маємо відповідь.
Виктор Наривский
Для Єщенко Микола Дмитрович: вопрос Ещенко -а какая зарплата должна быть у шахтеров металлургов и не много учителям которые отвратительно преподают
Економіст
Для Єщенко Микола Дмитрович: 200-220 - це зарплата не на ставку. моя мама на 1,5 ставки з вислугою мала 280 грн. А скільки була ставка вчителя? 180? Ну припустимо.. порівняємо з хлібом. хліб тоді вартував 20 коп. Зараз ціни дуже різняться, але візьмемо стандартний за 13 грн. 13грн./ на 20 коп = 65.140*65=9100 грн. Така зарплата більш адекватна ніж придумані 20 тис. грн. Можна ще порівняти з середньою заробітною платою. Середня зарплата в Україні в 1985 році (перед перебудовою) становила 167 руб. Коефіцієнт відношення окладу вчителя до середньої зарплати: 180/167=1,078. в 2019 році середня зарплата - 10600. 10637*1,078=11467 грн.
Не економіст
Так 140 чи 180? 180*65=11700. Крім того, хлібина, що коштувала 20 коп., важила 1 кг, зараз же - 0,5 кг. Тобто, якщо згоджуватись з Вашими аргументами, матимемо зарплату 23400 грн. А середня зарплата в даному контексті ні про що не говорить. Якщо би Ви розглядали медіанну, можна було б щось спрогнозувати. Крім того, чим нижча зарплата, тим дурніші випускники йдуть в педагоги.
Комментировать
Івака Сергій Володимирович
Я думаю так. Если тупо отчитал 18ч то 15000 хватит. А вот если с душой и по итогу выпускники со звание в кандидаты спорта то 20000. Просто для самообразования время нужно . а не поиск где можно еще подкалымить.
Виктор Наривский
Для Івака Сергій Володимирович: так как сейчас они преподают не более 10 000
Владимир
Зарплату вчителям потрібно платити за виконану роботу. За знання дітей по предмету. А за стаж та шкільні плітки платити не треба. Зараз велика частка вчителів заробляють на репетиторстві. Нічому не вчать на основних уроках, а після уроків за гроші батьків щось там пробують вчити. Не думаю, що треба платити тільки за те, що людина ходить на роботу. А грошей завжди буде мало! Ми не знаємо слова "ДОСИТЬ"!! Зарплата від 0 до 10000 грн.
БАБУШКА
Для Владимир: ВЫ КОГДА НАНИМАЕТЕ РЕПЕТИТОРА ТО ЭТО ВЫ ХОТИТЕ ИЛИ ВАШ РЕБЁНОК?ВОТ ВАМ ОТВЕТ НА ВАШ ВОПРОС ПОТОМУ ЧТО НЕТ КОНТРОЛЯ РОДИТЕЛЕЙ ЛИШЬ БЫ СПИХНУТЬ НА ШКОЛУ И ЖЕЛАТЕЛЬНО НА ВСЕ 24 ЧАСА ПОТОМУ ЧТО ОНИ ВАМ МЕШАЮТ
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!