Поддерживаете ли вы закрытие малокомплектных школ?

Участвуйте в опросе Освіта.ua относительно инициативы МОН по реформированию сети школ

Поддерживаете ли вы закрытие малокомплектных школ?

По информации Профсоюза работников образования и науки, инициатива Министерства образования и науки об отмене нормы о выделении образовательной субвенции для оплаты труда педагогических работников школ, количество учеников в которых составляет менее 30 человек - с 1 сентября 2020 года, менее 40 человек - 1 сентября 2021 года, менее 50 человек - с 1 сентября 2022 года, в течение трех лет приведет к закрытию 3 427 учебных заведений и увольнению около 20 тысяч педагогов.

Освіта.ua
17.10.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Моя донька 8 років їздить шкільним автобусом в школу в сусіднє село. Виходить з дому о 7й годині і повертається о 16й годині. Автобус досить часто ламається серед дороги, зимою ці дороги в жахливому стані, тому рейс взагалі відміняється. Це не навчання а пародія. А як що, ще й цю школу закриють (100 учнів) то мабуть доведеться переходить на індивідуальне навчання, бо відправлять дитину за 20 км такими дорогами і на таких зламках не хочу.
ортеп
Це знущання над сільськими населенням,особливо дітьми,яким"якісна освіта"в опорних школах із щоденними переїздами по"напрямках", поганим харчуванням, недосипанням принесе якісні психічні розлади,втрату залишків здоров я . а ніяк не суперкомпетентності.
Валерий
В селах - ні. А в містах - так. Якщо дві школи разташовані на відстані, яку можна пройти за 30 хвилин, то одну закривати.
Катерина
Якщо закриють школи то сел взагалі не буде. Я вважаю і це написано в Конституції України кожна дитина має право бути освітчина. І це право ми українці-батькі у сотні дітей де ми б не були, який не був наш статус та регіозне вірування не заберемо у дітей. Я вважаю що наша держава підтримує малі школи і вони стануть більшими та кращими.
Радченко Ірина
Я за те, щоб закрили школи, де менше 25 учнів у середній школі. Я говорю тому, що пропрацювала вчителем, заступником директора, директором. У середній школі, де менше 5 учнів, це вже не урок, щоб мені зараз не кричали учителі розлючено. Учні мають отримувати нормальні знання з фахівцем своєї справи, в обладнаних класах, особливо хімії, біології, фізики, інформатики. Учні мають право на уроках фізкультури організувати команди, займатися в обладнаному спортзалі з різними знаряддями і з учителем фізкультури і т.д. Держава повинна вчителям гарантувати перенавчання та працевлаштування, а малокомплектні школи потрібно закрити і не розвозити демагогію, величезна кількість сіл вже мертва і про це потрібно було думати в дев"яності, а не махати кулаками зараз.
Наталія
ні, ні і ще раз ні!!! Якість освіти сільських дітей погіршиться. А ще це приведе до зникнення тисяч сіл в Україні взагалі.
Евгений Денисенко
Для Наталія: А чи потрібні ці села?
Сергій
Саме села дають суттєві валютні надходження до бюджету. Знищить села, продати землю китайцям? Це по вашому кращий вихід.
Комментировать