Помогаете ли вы своему ребенку поступать в вуз?

Участвуйте в опросе Освіта.ua об участии родителей абитуриентов во вступительной кампании

Помогаете ли вы своему ребенку поступать в вуз?

Часть обращений, которые поступают на телефонные линии по вопросам поступления в учреждения высшего образования поступает от родителей или родственников абитуриентов.

Вопросы, которые задают взрослые, касаются особенностей проведения вступительной кампании, цель которых, - попытка выяснить и помочь детям разобраться с организационными и технологическими аспектами поступления и, соответственно, сделать правильные шаги при подаче заявлений в вузы.

 

Освіта.ua
16.07.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Дала відповідь НІ, виховую самостійність, відповідальність за свій вибір. Хоча дуже хочеться дати пораду.але намагаюся уникнути ситуації коли дитина по закінченню вузу приносить диплом батькам і більше ніколи ним не скористається. Два роки готувалася до цієї події, займалася, вдосконалювала свої знання. Це її майбутнє і її виважений вибір. Я його поважаю і морально підтримую.
Галина
Для Олена: Ви плутаєте різні речі. Вибір професії не відноситься до допомоги в оформленні заяв. Дитина в нормальній сім’ї, якщо виникають проблеми (а саме у цьому випадку звертаються або на гарячу лінію, або у виші), зверниться за порадою, підтримкою до батьків. Саме тому, хоч в мене і дуже самостійна дитина, яка з 8 років звикла самостійно вирішувати свої питання, під час реєстрації електронного кабінету та подання заяв просив сидіти поряд з ним на випадок, аби він щось випадково не пропустив. І коли я йому пропонувала на обрану спеціальність подати заяву до Львівського вишу, він відмовився з причини, що Львів далеко від дому і з ним немає прямого зв’язку, і обрав Київські виші. Тому не плутайте підтримку і примус дитини до того, що бажають саме батьки
Комментировать