Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Gtna
Сором! Депутати захищають таких студентів. Кого ми виховуємо. Табачник такий самий міністр, як і його попередники
Жесть
Для Gtna: Та ні, не такий. Це єдиний міністр освіти, який її ненавидить. Жаль, квіти без шипів.
Комментировать
Студентка
Самое интересное, что ей только 17 лет. Наверное первокурсница. Проучилась " без году неделю", а опозорила не Табачника, нет. Опозорила Могилянку !!!! Как надоели уже такого рода " показательные выступления". Из-за таких , страдает репутация студенчества в целом.
Вчителька
Молодець ! Вчинок, який мабуть хотіла б зробити добра половина українських вчителів!!! Букет треба було вибрати із кропиви та будяків,!!!
Маша
Для Вчителька: + 100000000000%
UA
Для Вчителька: Підтримую!!!
Мирослава
Для UA: Це 100%!!!!!!!!!!!!
Комментировать
svitlana
позор невихованій українській студентці, яка показала всій Європі, що ні про яку толерантність, вихованість, правову культуру студентів вишів не може йтися мова!
Маргарита
Для svitlana: Шановна Світлано. А хто Вам надав право судити про всих студентів вишів лише через дурнуватий вчинок цієї молодої особи??? У нас , в Україні, є дійсно вихована, толерантна, культурна молодь. А на рахунок Вашої вихованості та толерантності я б посперечалася.
сільський директор
Для Маргарита: Якщо така молодь в Україні є, то не з пікетами бігати по Києву, а висловити свою зважену думку так, щоб її почули. Це був дикий вияв протесту. І дуже негарно зі сторони студентки. Ніякий це не героїзм.
June
Для сільський директор: висловити зважену думку так, щоб її почули, кажете? А якщо це як об стіну горохом для наших можновладців - вони нічого не чують и не бачать, у них "все добре, все чудово"?
Комментировать
Nameless
Слабенько.
Юлія
Молодець! Поважаю)