Про підсумки Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Лицювальник-плиточник"

Наказ МОН № 589 від 27.06.2008 р.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.06.2008 № 589

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
фахової майстерності
  серед учнів
професійно-технічних
навчальних закладів
з професії
„Лицювальник-плиточник"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 №30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі вищого професійного училища №1 м. Рівного 3-6 червня 2008 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник".

За результатами виконаних завдань практичного і теоретичного  турів та спільного рішення оргкомітету і журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник", наказую:

1. Нагородити переможців та учасників конкурсу:

 • за І місце - дипломом І ступеня та призом: Глинського Олександра Аркадійовича - учня вищого професійного училища №1 м. Рівного;
 • за ІІ місце - дипломом II ступеня та призом: Гнатенка Михайла Петровича - учня Лисянського професійного аграрного ліцею Черкаської області;
 • за ІІІ місце - дипломом ІІ ступеня та призом: Капустинського Олександра Миколайовича - учня професійно-технічного училища №1 м. Житомира;
 • за IV місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Мар'янова Германа Андрійовича - учня Маріупольського професійного ліцею будівництва Донецької області;
 • за V місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Івахненка Євгена Олександровича - учня вищого професійного училища №17 м. Генічеська Херсонської області;
 • за VІ місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Костенка Романа Олександровича - учня державного професійно-технічного навчального закладу „Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей" Одеської області.
 • Відзначити дипломами учасників та заохочувальними призами конкурсантів, що не ввійшли до перших шести місць.

2. Начальникам управлінь освіти і науки Рівненської, Черкаської, Житомирської, Донецької, Херсонської та Одеської обласних державних адміністрацій представити у встановленому порядку до департаменту роботи з кадрами вищої школи та державної служби відповідні документи для нагородження педагогічних працівників, які підготували призерів (перше - третє місця) і учасників (четверте - шосте місця) конкурсу.

3. Оголосити подяку колективу вищого професійного училища №1 м. Рівного за організацію та проведення на високому науково-методичному рівні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу.

4. Департаменту роботи з  кадрами  вищої  школи  та  державної  служби (Омельченко С.Д.) за поданнями начальників управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій забезпечити нагородження педагогічних працівників за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник" та за активну участь у підготовці і проведенні конкурсу.

5. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Активізувати роботу щодо розвитку здібностей та фахової майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів, співпраці з цих питань з роботодавцями, благодійними організаціями, фондами, громадськістю тощо.

5.2.Здійснити стажування викладачів предметів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання на підприємствах, технологічний рівень яких відповідає сучасним вимогам виробництва.

6. Директорам навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

6.1.Проаналізувати результати конкурсу та забезпечити їх обговорення на обласних семінарах, нарадах для директорів професійно-технічних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів, викладачів та майстрів виробничого навчання;

6.2.Забезпечити висвітлення підсумків конкурсу у місцевих засобах масової інформації.

7. Департаменту професійно-технічної освіти (Десятов Т.М.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Завалевський Ю.І.) підготувати матеріали для розгляду на колегії Міністерства освіти і науки України щодо призначення стипендій Президента України призерам(перше-третє місця) і учасникам (четверте-шосте місця) всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

8. Ректорам, директорам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації при здійсненні прийому абітурієнтів у 2008/2009 навчальному році згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів надати пільги переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник".

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Гребельника О. П.

Міністр       І. О. Вакарчук

Спільне рішення журі та оргкомітету
ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування
електроустаткування" про підсумки проведення конкурсу,
нагородження та відзначення його учасників

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 № 30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі вищого професійного училища № 23 м. Запоріжжя 20 - 23 травня 2008 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ".

Мета та основні завдання конкурсу - створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, розвиток творчої активності учнів, активізація інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, пропаганда новітніх виробничих технологій, популяризація серед молоді робітничих професій. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

У конкурсі взяли участь 26 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів. Представники Севастополя не брали участі у конкурсі через відсутність навчальних груп з даної професії.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного (21 травня 2008 року) та практичного (22 травня 2008 року) турів.

Організаторами конкурсу були створені умови, що у повній мірі відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Конкурс проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.

Особливо слід відзначити представників Сумської, Черкаської, Запорізької, Луганської, Волинської та Донецької областей, які стали переможцями цього конкурсу. Оргкомітет та журі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", виришили:

Нагородити переможців та учасників конкурсу:

 • за перше місце - дипломом І ступеня та цінним подарунком: Миронова Дмитра Олексійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти інноваційних технологій» м. Суми;
 • за друге місце - дипломом II ступеня та цінним подарунком: Катугіна Олексія Олексійовича - учня Уманського професійного аграрного ліцею м. Умань Черкаської області;
 • за третє місце - дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком: Немикіна Дмитра Вікторовича - учня вищого професійного училища №52 смт. Михайлівки Запорізької області;
 • за четверте місце - дипломом IІІ cтупеня та цінним подарунком: Гірченко Євгена Олександровича - учня вищого професійного училища №94 м. Лисичанська Луганської області;
 • за п'яте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком: Витинюка Олександра Анатолійовича - учня Володимир-Волинського вищого професійного училища Волинської області;
 • за шосте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком: Онищенка Богдана Володимировича - учня Маріупольського вищого металургійного професійного училища Донецької області.

Дипломом учасника та подарунком:

 • Дубовенка Олега Олеговича - учня Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу „Армянське вище професійне училище хімічної промисловості";
 • Подгорінова Романа Олександровича - учня професійно-технічного училища №35 с. Олігопіль, Вінницької області;
 • Шляхова Євгена Геннадійовича - учня Дніпродзержинського вищого професійного училища Дніпропетровської області;
 • Стогодюка Миколу Васильовича - учня Житомирського професійного політехнічного ліцею;
 • Бровдія Василя Васильовича - учня вищого професійного училища №34 м. Виноградова Закарпатської області;
 • Томківа Василя Васильовича - учня вищого професійного училища №7 м. Калуш Івано-Франківської області;
 • Запару Андрія Віталійовича - учня професійно-технічного училища №5 м. Біла Церква Київської області;
 • Сороку Дмитра Юрійовича - учня професійно-технічного училища №17 м. Олександрії Кіровоградської області;
 • Візного Павла Івановича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей»;
 • Смерика Дмитра Геннадійовича - учня Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;
 • Сопронюка Андрія Володимировича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Іллічівське вище професійне училище морського транспорту» Одеської області;
 • Суворіна Максима Івановича - учня вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області;
 • Самчука Олексія Олександровича - учня вищого професійного училища №24 м. Корця, Рівненської області;
 • Лісового Василя Петровича - учня вищого професійного училища №21 м. Почаєва Тернопільської області;
 • Пархоменка Олексія Миколайовича - учня Зміївського професійного енергетичного ліцею Харківської області;
 • Майстренка Віталія Анатолійовича - учня Новокаховського професійного електротехнічного ліцею Херсонської області;
 • Стадніка Івана Вікторовича - учня вищого професійного училища №25 м. Хмельницького;
 • Мельничука Миколу Михайловича - учня професійно-технічного училища №14 м. Чернівці;
 • Бартоша Андрія Віталійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівський професійний ліцей хімічної промисловості»;
 • Недашківського Олександра Олеговича - учня Київського професійного енергетичного ліцею.

За активну участь у підготовці та проведенні конкурсу оголосити подяку Міністерства освіти і науки України інженерно-педагогічному колективу вищого професійного училища № 23 м. Запоріжжя.

Просити Міністерство освіти і науки України затвердити результати проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".

Заступник голови оргкомітету       О.А. Кулагін

Голова журі       П. І. Кухно

Загрузить: MON_589_08.zip (10.29 Кб.)


27.06.2008

Популярні новини
МОН рекомендует вузам перейти на дистанционное обучение В ведомстве рекомендуют установить режим дистанционного обучения до 15 ноября
КМУ утвердил новый Госстандарт профобразования Создание образовательных стандартов профобразования будет базироваться на компетентностном подходе
Агентство, которое аккредитовало программы вузов, утратило полномочия Нацагентство по обеспечению качества высшего образования утратило возможность осуществлять полномочия
МОН утвердило условия приема в вузы в 2022 году Условия приема являются обязательными для вузов независимо от формы собственности и управления
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев