Про підсумки Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Лицювальник-плиточник"

Наказ МОН № 589 від 27.06.2008 р.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.06.2008 № 589

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
фахової майстерності
  серед учнів
професійно-технічних
навчальних закладів
з професії
„Лицювальник-плиточник"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 №30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі вищого професійного училища №1 м. Рівного 3-6 червня 2008 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник".

За результатами виконаних завдань практичного і теоретичного  турів та спільного рішення оргкомітету і журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник", наказую:

1. Нагородити переможців та учасників конкурсу:

 • за І місце - дипломом І ступеня та призом: Глинського Олександра Аркадійовича - учня вищого професійного училища №1 м. Рівного;
 • за ІІ місце - дипломом II ступеня та призом: Гнатенка Михайла Петровича - учня Лисянського професійного аграрного ліцею Черкаської області;
 • за ІІІ місце - дипломом ІІ ступеня та призом: Капустинського Олександра Миколайовича - учня професійно-технічного училища №1 м. Житомира;
 • за IV місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Мар'янова Германа Андрійовича - учня Маріупольського професійного ліцею будівництва Донецької області;
 • за V місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Івахненка Євгена Олександровича - учня вищого професійного училища №17 м. Генічеська Херсонської області;
 • за VІ місце - дипломом ІІІ ступеня та призом: Костенка Романа Олександровича - учня державного професійно-технічного навчального закладу „Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей" Одеської області.
 • Відзначити дипломами учасників та заохочувальними призами конкурсантів, що не ввійшли до перших шести місць.

2. Начальникам управлінь освіти і науки Рівненської, Черкаської, Житомирської, Донецької, Херсонської та Одеської обласних державних адміністрацій представити у встановленому порядку до департаменту роботи з кадрами вищої школи та державної служби відповідні документи для нагородження педагогічних працівників, які підготували призерів (перше - третє місця) і учасників (четверте - шосте місця) конкурсу.

3. Оголосити подяку колективу вищого професійного училища №1 м. Рівного за організацію та проведення на високому науково-методичному рівні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу.

4. Департаменту роботи з  кадрами  вищої  школи  та  державної  служби (Омельченко С.Д.) за поданнями начальників управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій забезпечити нагородження педагогічних працівників за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник" та за активну участь у підготовці і проведенні конкурсу.

5. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Активізувати роботу щодо розвитку здібностей та фахової майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів, співпраці з цих питань з роботодавцями, благодійними організаціями, фондами, громадськістю тощо.

5.2.Здійснити стажування викладачів предметів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання на підприємствах, технологічний рівень яких відповідає сучасним вимогам виробництва.

6. Директорам навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

6.1.Проаналізувати результати конкурсу та забезпечити їх обговорення на обласних семінарах, нарадах для директорів професійно-технічних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів, викладачів та майстрів виробничого навчання;

6.2.Забезпечити висвітлення підсумків конкурсу у місцевих засобах масової інформації.

7. Департаменту професійно-технічної освіти (Десятов Т.М.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Завалевський Ю.І.) підготувати матеріали для розгляду на колегії Міністерства освіти і науки України щодо призначення стипендій Президента України призерам(перше-третє місця) і учасникам (четверте-шосте місця) всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

8. Ректорам, директорам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації при здійсненні прийому абітурієнтів у 2008/2009 навчальному році згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів надати пільги переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Лицювальник-плиточник".

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Гребельника О. П.

Міністр       І. О. Вакарчук

Спільне рішення журі та оргкомітету
ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування
електроустаткування" про підсумки проведення конкурсу,
нагородження та відзначення його учасників

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 № 30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі вищого професійного училища № 23 м. Запоріжжя 20 - 23 травня 2008 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ".

Мета та основні завдання конкурсу - створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, розвиток творчої активності учнів, активізація інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, пропаганда новітніх виробничих технологій, популяризація серед молоді робітничих професій. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

У конкурсі взяли участь 26 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів. Представники Севастополя не брали участі у конкурсі через відсутність навчальних груп з даної професії.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного (21 травня 2008 року) та практичного (22 травня 2008 року) турів.

Організаторами конкурсу були створені умови, що у повній мірі відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Конкурс проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.

Особливо слід відзначити представників Сумської, Черкаської, Запорізької, Луганської, Волинської та Донецької областей, які стали переможцями цього конкурсу. Оргкомітет та журі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", виришили:

Нагородити переможців та учасників конкурсу:

 • за перше місце - дипломом І ступеня та цінним подарунком: Миронова Дмитра Олексійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти інноваційних технологій» м. Суми;
 • за друге місце - дипломом II ступеня та цінним подарунком: Катугіна Олексія Олексійовича - учня Уманського професійного аграрного ліцею м. Умань Черкаської області;
 • за третє місце - дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком: Немикіна Дмитра Вікторовича - учня вищого професійного училища №52 смт. Михайлівки Запорізької області;
 • за четверте місце - дипломом IІІ cтупеня та цінним подарунком: Гірченко Євгена Олександровича - учня вищого професійного училища №94 м. Лисичанська Луганської області;
 • за п'яте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком: Витинюка Олександра Анатолійовича - учня Володимир-Волинського вищого професійного училища Волинської області;
 • за шосте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком: Онищенка Богдана Володимировича - учня Маріупольського вищого металургійного професійного училища Донецької області.

Дипломом учасника та подарунком:

 • Дубовенка Олега Олеговича - учня Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу „Армянське вище професійне училище хімічної промисловості";
 • Подгорінова Романа Олександровича - учня професійно-технічного училища №35 с. Олігопіль, Вінницької області;
 • Шляхова Євгена Геннадійовича - учня Дніпродзержинського вищого професійного училища Дніпропетровської області;
 • Стогодюка Миколу Васильовича - учня Житомирського професійного політехнічного ліцею;
 • Бровдія Василя Васильовича - учня вищого професійного училища №34 м. Виноградова Закарпатської області;
 • Томківа Василя Васильовича - учня вищого професійного училища №7 м. Калуш Івано-Франківської області;
 • Запару Андрія Віталійовича - учня професійно-технічного училища №5 м. Біла Церква Київської області;
 • Сороку Дмитра Юрійовича - учня професійно-технічного училища №17 м. Олександрії Кіровоградської області;
 • Візного Павла Івановича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей»;
 • Смерика Дмитра Геннадійовича - учня Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;
 • Сопронюка Андрія Володимировича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Іллічівське вище професійне училище морського транспорту» Одеської області;
 • Суворіна Максима Івановича - учня вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області;
 • Самчука Олексія Олександровича - учня вищого професійного училища №24 м. Корця, Рівненської області;
 • Лісового Василя Петровича - учня вищого професійного училища №21 м. Почаєва Тернопільської області;
 • Пархоменка Олексія Миколайовича - учня Зміївського професійного енергетичного ліцею Харківської області;
 • Майстренка Віталія Анатолійовича - учня Новокаховського професійного електротехнічного ліцею Херсонської області;
 • Стадніка Івана Вікторовича - учня вищого професійного училища №25 м. Хмельницького;
 • Мельничука Миколу Михайловича - учня професійно-технічного училища №14 м. Чернівці;
 • Бартоша Андрія Віталійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівський професійний ліцей хімічної промисловості»;
 • Недашківського Олександра Олеговича - учня Київського професійного енергетичного ліцею.

За активну участь у підготовці та проведенні конкурсу оголосити подяку Міністерства освіти і науки України інженерно-педагогічному колективу вищого професійного училища № 23 м. Запоріжжя.

Просити Міністерство освіти і науки України затвердити результати проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".

Заступник голови оргкомітету       О.А. Кулагін

Голова журі       П. І. Кухно

Загрузить: MON_589_08.zip (10.29 Кб.)


27.06.2008

Популярні новини
В МОН и ВР объявили инициативу по проверке диссертаций Министр и глава комитета ВР откажутся от ученых степеней в случае плагиата
МОН введет реформы для спасения высшего образования МОН будет реализовывать комплекс реформ, направленных на спасение высшего образования
Льготы и конкурсы при поступлении содержат высокие коррупционные риски Справедливый доступ к вузам остается одной из проблем, связанных с коррупционными рисками
МОН планирует совершенствовать цифровые экзамены МОН планирует усовершенствовать программное обеспечение для проведения цифровых экзаменов
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев