Про організацію та проведення заходів з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти

Наказ МОН № 920 від 08.08.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 920 від 08 серпня 2014 року

Про організацію та проведення
заходів з науково-технічного та
художньо-естетичного напрямів
позашкільної освіти

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 27.12.2013 № 1842 "Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік", від 11.06.2014 № 694 "Про фінансування проведення заходів з позашкільної роботи з дітьми, оздоровлення та відпочинку впродовж літніх канікул 2014 року", відповідно Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді, затвердженого наказом МОНмолодьспорту України від 28.05.2012 року № 635, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.06.2012 року за Na953/21265, з метою проведення заходів для вихованців позашкільних навчальних закладів науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти, наказую:

1. Українському державному центру позашкільної освіти (Шкура Г. А.):

1.1. Здійснити організаційні заходи з підготовки і проведення зльоту юних судномоделістів із одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту (морський бій) (далі — Зліт) та профільної зміни переможців фестивалів, конкурсів художньо-естетичного напряму (далі — профільна Зміна).

1.2. Провести на базі дитячого оздоровчого табору "Бригантина" вул. Цукури, 16, м. Скадовськ, Херсонська область, з 08 до 14 вересня ц. р. Зліт та профільну Зміну.

1.3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів.

1.4. Забезпечити дотримання правил техніки безпеки і охорони життя та здоров'я дітей під час проведення Зльоту та профільної Зміни.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра          Павло Полянський

Освіта.ua
08.08.2014

Украинским школьникам будут рассказывать о рашизме В учебные программы теперь будут включены понятия «русскій мір», «рашизм»
Большинство родителей и учителей за онлайн обучение Мнения родителей и учителей относительно форм обучения разные и зависят от региона проживания
В Киеве отказались от русского языка в школах Образовательными программами школ города не предполагается преподавание предметов на русском
В МОН объяснили, как воспитывать учеников школ во время войны МОН предоставило педагогам рекомендации по организации воспитательного процесса в новом учебном году
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев