Про надання пропозицій

Лист МОН № 1/3626-23 від 14.03.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/3626-23 від 14 березня 2023 року

Заклади вищої освіти

Наукові установи

Про надання пропозицій

На виконання завдання 7.2.2.4. Оперативного Плану Міністерства освіти і науки України на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.01.2023 р. № 15, з метою запровадження інструментів цільового фінансування наукових публікацій вітчизняних науковців у закордонних фахових виданнях. включених до провідних міжнародних баз даних, Міністерство освіти і науки України ініціює розроблення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про державну підтримку публікацій українських вчених в іноземних наукових виданнях» (далі - проєкт постанови).

Для напрацювання дієвого механізму державної підтримки та фінансування публікацій українських вчених. а також врахування інтересів усіх заінтересованих сторін просимо опрацювати зазначене питання та надати пропозиції до проєкту постанови.

Пропозиції просимо надіслати до 29 березня 2023 року на електронну адресу: [email protected].

Перший заступник Міністра                                  Андрій Вітренко

Освіта.ua
14.03.2023

Популярні новини
НМТ и воздушная тревога: памятка участника Как повлияет объявление тревоги на проведение теста и какими должны быть действия участника НМТ?
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
НМТ 2023: алгоритм работы с мультитестом в аудитории Как работать с онлайновым сервисом тестирования во время прохождения национального мультитеста
Для участников НМТ создали видеоинструкцию Видеоинструкция поможет ознакомиться с интерфейсом онлайновой тестовой платформы
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев