Про затвердження Плану заходів з погашення бюджетної заборгованості

Наказ МОН № 105 від 31.01.2023 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 105 від 31 січня 2023 року

Про затвердження Плану заходів
з погашення бюджетної заборгованості

Відповідно до пункту 14 Заходів щодо ефективного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти і державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, абзацу четвертого пункту 4 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 03 січня 2023 року № 1, з метою ефективного використання бюджетних коштів, дотримання фінансової дисципліни в частині взяття бюджетних зобов'язань та здійснення платежів, погашення бюджетної заборгованості, зареєстрованої станом на 01 січня 2023 року, та недопущення утворення простроченої заборгованості в подальшому закладами, установами та організаціями, підпорядкованими Міністерству освіти науки України, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів з погашення бюджетної заборгованості, зареєстрованої станом на 01 січня 2023 року, та недопущення утворення простроченої заборгованості в подальшому закладами, установами та організаціями, підпорядкованими Міністерству освіти і науки України (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам закладів, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, забезпечити виконання Плану заходів.

3. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Поливач Л.) здійснювати моніторинг виконання Плану заходів.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2016 року № 508 «Про затвердження Плану заходів щодо посилення бюджетної дисципліни».

5. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) зробити відмітку у справах архіву.

6. Контроль за виконання наказу покласти на начальника управління бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Міністерства освіти і науки України (Поливач Л.).

Заступник Міністра                                        Світлана Даниленко

Освіта.ua
31.01.2023

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Директором УЦОКО назначена Татьяна Вакуленко Кабинет Министров назначил директора Украинского центра оценивания качества образования
В МОН и ВР объявили инициативу по проверке диссертаций Министр и глава комитета ВР откажутся от ученых степеней в случае плагиата
Мы должны создать условия для свободной работы учителей, – министр МОН при министре Оксене Лесовом будет акцентировать свое внимание на изменении культуры в школе
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев