Про затвердження складу Комісії з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, та забезпечення її роботи

Наказ МОН № 1406 від 07.11.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

(Увага! До наказу внесено зміни. Див. наказ МОН № 820 від 16.09.2022)

№ 1406 від 07 листопада 2019 року

Про затвердження складу Комісії з питань
Державного реєстру наукових установ,
яким надається підтримка держави,
та забезпечення її роботи

На виконання підпункту 1 пункту 4 Положення про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2001 р. № 380, та у зв'язку із кадровими змінами в центральних органах виконавчої влади НАКАЗУЮ:

1. Утворити при Міністерстві освіти і науки Комісію з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Організаційно-методичне забезпечення діяльності Комісії та ведення Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, покласти на директорат науки (Чеберкус Д. В.).

3.  Інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення формування Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, покласти на Державну наукову установу «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (Камишин В. В.).

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 14.11.2014 № 1326 «Про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави».

5. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І. А.) зробити відмітку у справах архіву.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Полюховича Ю.

Міністр                                            Ганна Новосад

Освіта.ua
07.11.2019

Популярні новини
МОН планирует реформировать школьное историческое образование МОН представлены концептуальные основы реформирования школьного исторического образования
Памятка участника НМТ: что делать на тестировании Пошаговый алгоритм действий участника НМТ в аудитории, где будет проходить тестирование
У абитуриентов началась основная сессия НМТ-2023 Экзаменационные центры для проведения тестирования созданы в Украине и в 47 городах 30 других стран
НМТ и воздушная тревога: памятка участника Как повлияет объявление тревоги на проведение теста и какими должны быть действия участника НМТ?
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев