Про оголошення у 2022 році конкурсу на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні

Наказ МОН № 809 від 12.09.2022 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 809 від 12 вересня 2022 року

Про оголошення у 2022 році конкурсу на
здобуття державних іменних стипендій
найкращим молодим вченим для увічнення
подій Революції Гідності та вшанування
подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні

Відповідно до Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року № 1017 (зі змінами), Положення про конкурсну комісію з відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2019 року № 1641, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 січня 2020 року за № 59/34342, рішення засідання Конкурсної комісії від 11 листопада 2021 року, протокол № 3 НАКАЗУЮ:

1. Оголосити з 13 вересня 2022 року конкурс на здобуття державних іменних стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні (далі - Конкурс) за такими номінаціями:

  • стипендія імені Дмитра Максимова;
  • стипендія імені Назарія Войтовича;
  • стипендія імені Романа Гурика;
  • стипендія імені Устима Голоднюка;
  • стипендія імені Юрія Поправки.

2. Конкурсній комісії з відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні (далі - Конкурсна комісія) при проведенні конкурсного відбору керуватися Критеріями відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні, затвердженими на засіданні Конкурсної комісії 11 листопада 2021 року.

3. Керівникам закладів вищої освіти (далі - ЗВО) та наукових установ (далі - НУ), радам молодих вчених при органах виконавчої влади (далі - РМВ) до 13 жовтня 2022 року забезпечити подання в паперовому і електронному вигляді до директорату науки та інновацій документів, зазначених у пункті 7 Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року № 1017 (зі змінами), у тому числі електронну реєстрацію претендентів на стипендію.

4. Конкурсній комісії до 07 листопада 2022 року визначити переможців Конкурсу, які рекомендовані до призначення стипендій, та у триденний термін подати до директорату науки та інновацій протокол за підписом голови Конкурсної комісії і секретаря.

5. Директорату науки та інновацій (Таранов І.):

1) здійснити організаційне забезпечення діяльності Конкурсної комісії;

2) за результатами роботи Конкурсної комісії до 18 листопада 2022 року забезпечити підготовку і видання наказу МОН та поінформувати ЗВО, НУ та РМВ.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Шкуратова О.

Міністр                                     Сергій Шкарлет

Освіта.ua
12.09.2022

Популярні новини
Для учителей предусмотрено сокращение рабочего времени Увеличение продолжительности рабочего времени является правом, а не обязанностью работодателя
МОН: НМТ сохранит доверие к вступительной кампании Проведение НМТ позволит сохранить доверие общества к проведению вступительной кампании
Выпускников школ освободят от ДПА Выпускников, которые завершают получение полного среднего образования, освободят от ДПА
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев