Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

Наказ МОЗ № 2153 від 04.10.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 2153 від 04 жовтня 2021 року

Про затвердження Переліку професій,
виробництв та організацій, працівники
яких підлягають обов'язковим
профілактичним щепленням

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

Відповідно до статті 10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, що додається.

2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Руденко І.С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України Кузіна І.В.

4. Цей наказ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування.

Перший заступник Міністра                                  Олександр Комаріда

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
04 жовтня 2021 року № 2153

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

ПЕРЕЛІК
професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають
обов'язковим профілактичним щепленням*

Обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають працівники:

1. Центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;

2. Місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;

3. Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

___________

* В разі відсутності абсолютних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2011 року за № 1161/19899 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11 жовтня 2019 року № 2070).

Генеральний директор
Директорату громадського здоров’я
та профілактики захворюваності                          Ірина Руденко

Освіта.ua
04.10.2021

Популярні новини
Более 5 тысяч школ работают дистанционно По состоянию на 3 октября функционирует 13 тысяч школ, более 5 тысяч работают дистанционно
В Украине отмечают День работника образования В первое воскресенье октября в Украине традиционно отмечают День работников образования
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
МОЗ нормировал длительность онлайн-уроков в течение дня Нормирована непрерывная продолжительность онлайн-занятий в течение дня в синхронном формате
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
081 питання
А яка діє норма про відсторонення працівників у разі невиконання? Питання до правників.
Света
Для 081 питання: ст 46 КЗоТ
Учитель
ст. 46 КЗоТ. Отстранение работников от работы собственником или уполномоченным им орга­ном допускается в случае: появления на работе в нетрезвом состоянии, в состоянии наркотического или токсического опьянения; отказа или уклонения от обязательных медицинских осмотров, обучения, инструктажа и проверки знаний по охране труда и противопожарной охране; в других случаях, предусмотренных законодатель­ством. Об обязательных прививках в законе - ни слова. Также и в приказе ничего не сказано о возможности трудиться по результатам ПЦР-тестов, как это приняли в Верховном Совете для депутатов, например.
Тетяна
при наявності результату тесту буде відсторонення, якщо його робити кожні 3 дні?
Комментировать