Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України

Наказ МОН № 338 від 19.03.2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 338 від 19 березня 2021 року

Про затвердження складу Громадської ради
при Міністерстві освіти і науки України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та відповідно до протоколу установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, які відбулися 5 березня 2021 року, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України (далі - Громадська рада), що додається.

2. Відділу планування, зв'язків з громадськістю та доступу до публічної інформації (Кононенко О.) спільно з департаментом забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) здійснювати організаційно-технічне забезпечення діяльності Громадської ради відповідно до компетенції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 04.07.2018 № 714 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України».

4. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) у встановленому порядку зробити відмітку у справах архіву.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                Сергій Шкарлет

Освіта.ua
19.03.2021

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Сайт МОН возобновил работу после кибератаки Сайт МОН возобновил работу после хакерской атаки, совершенной с 13 на 14 января
Хакеры атаковали сайт МОН и других учреждений В ночь с 13 на 14 января на сайт Министерства образования и науки была осуществлена ​​кибератака
Молодым учителям будут назначать педагога-наставника Специалисту, который впервые будет назначен на должность, будет назначаться опытный учитель
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев