Щодо мінімальної заробітної плати

Лист МОН № 1/9-504 від 02.09.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-504 від 02 вересня 2020 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій

Керівникам закладів, установ освіти та
наукових установ

Щодо мінімальної заробітної плати

У серпні 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», відповідно до якого в Україні з 1 вересня поточного року встановлено мінімальну заробітну плату в розмірі 5000 гривень.

Прикінцевими положеннями до цього Закону Кабінету Міністрів України доручено забезпечити з 1 вересня 2020 року підвищення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

На виконання вищезгаданого Закону прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери» (далі – постанова КМУ № 750), якою з 1 вересня по 31 грудня 2020 року встановлено посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», в розмірі 2 225 гривень.

Постанова КМУ № 750 набирає чинності одночасно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня) та застосовується з 1 вересня 2020 року.

Керівникам закладів, установ освіти та наукових установ просимо забезпечити своєчасне приведення штатних розписів у відповідність до постанови КМУ № 750.

Заступник Міністра                          Світлана Даниленко

Освіта.ua
02.09.2020

Популярні новини
Во вторник ВР рассмотрит закон об освобождении выпускников от ДПА Вопрос освобождения выпускников от прохождения школьных экзаменов рассмотрят 13 апреля
В Украине появятся подразделения иностранных университетов Правительство приняло решение, что открывает путь к учреждению в Украине подразделений иностранных вузов
Педагогов, которые будут работать на ЗНО, планируют вакцинировать Педработников, которые будут участвовать в проведении ЗНО, планируют вакцинировать CoronaVac
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев