Щодо мінімальної заробітної плати

Лист МОН № 1/9-504 від 02.09.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-504 від 02 вересня 2020 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій

Керівникам закладів, установ освіти та
наукових установ

Щодо мінімальної заробітної плати

У серпні 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», відповідно до якого в Україні з 1 вересня поточного року встановлено мінімальну заробітну плату в розмірі 5000 гривень.

Прикінцевими положеннями до цього Закону Кабінету Міністрів України доручено забезпечити з 1 вересня 2020 року підвищення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

На виконання вищезгаданого Закону прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери» (далі – постанова КМУ № 750), якою з 1 вересня по 31 грудня 2020 року встановлено посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», в розмірі 2 225 гривень.

Постанова КМУ № 750 набирає чинності одночасно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня) та застосовується з 1 вересня 2020 року.

Керівникам закладів, установ освіти та наукових установ просимо забезпечити своєчасне приведення штатних розписів у відповідність до постанови КМУ № 750.

Заступник Міністра                          Світлана Даниленко

Освіта.ua
02.09.2020

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Опубликован рейтинг школ Украины 2020 года Сайт Освіта.ua составил рейтинг школ Украины по результатам внешнего оценивания выпускников школ 2020 года
Учителя смогут не оценивать учеников по некоторым предметам Учителя смогут оценивать учеников по некоторым предметам по принципу «зачтено»/«не зачтено»
В МОН определили, как оценивать учеников 3-4-х классов НУШ Цель рекомендаций - определение подходов и требований к оцениванию результатов обучения
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!