Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію Українського центру оцінювання якості освіти

Наказ УЦОЯО № 99 від 30.11.15 року

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

НАКАЗ

№ 99 від 30 листопада 2015 року

Про затвердження Переліку відомостей,
що становлять службову інформацію
Українського центру оцінювання якості освіти

З урахуванням Закону України «Про захист персональних даних» та вимог статей 6, 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації» наказую:

1. Затвердити та ввести в дію Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Українського центру оцінювання якості освіти (додається).

2. Провідному спеціалісту відділу організаційно-кадрової роботи Караульній Н. О., відповідальній за роботу з документами, що містять службову інформацію, забезпечити облік, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію в Українському центрі оцінювання якості освіти.

3. Працівникам, які мають доступ до роботи з відомостями, передбаченими цим Переліком, не використовувати їх в матеріалах, призначених для відкритого опублікування.

4. Відділу інформації та комунікації з громадськістю (Лєскова Т. С.) розмістити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Українського центру оцінювання якості освіти, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

5. Визнати таким, що втратив чинність Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Українського центру оцінювання якості освіти, затверджений наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 15.04.2014 №34 (зі змінами, внесеними наказом від 05.01.2015 № 1).

6. Відділу організаційно-кадрової роботи (Бевз В. Д.) зробити відповідні відмітки в архівних справах в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор              В. А. Карандій

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Українського центру
оцінювання якості освіти
30.11.2015 року № 99

Перелік відомостей,
Що становлять службову інформацію
Українського центру оцінювання якості освіти

1. Відомості про діяльність, спрямовану на забезпечення інженерно-технічними заходами конфіденційності, цілісності та доступності інформації (без розкриття закритої інформації).

2. Відомості про зміст електронних баз даних авторів та експертів, які залучені до розроблення тестових завдань для банка тестових завдань.

3. Відомості про персональні дані працівників Українського центру оцінювання якості освіти.

4. Відомості про персональні дані осіб, які реєструються для участі та беруть участь в зовнішньому незалежному оцінюванні.

5. Відомості про тестові завдання, що знаходяться в закритій частині банка тестових завдань, у тому числі про їхні психометричні характеристики (складність, дискримінація, кореляція тощо).

6. Відомості, що є складовими специфікацій сертифікаційних робіт з навчальних предметів, а саме: про кількісний розподіл завдань за складністю, змістовими лініями та розділами Програми ЗНО; кількісний розподіл форм завдань за змістовими лініями, розділами Програми ЗНО; кількісний розподіл завдань за когнітивними рівнями (складовими предметної підготовки); про план сертифікаційної роботи.

7. Зміст завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році з кожного навчального предмета з моменту створення набору завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з кожного навчального предмета до моменту санкціонованого відкриття пакетів із завданнями сертифікаційних робіт з навчального предмета.

8. Відомості про місце, час, процедури розроблення, верстки та тиражування зошитів із завданнями сертифікаційних робіт, формування аудиторних пакетів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також їх зберігання.

9. Відомості про способи, час розсилки документів та матеріалів, необхідних для проведення зовнішнього незалежного оцінювання до місць, визначених Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти.

10. Відомості про розподіл сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання між пунктами обробки.

11. Відомості про організацію захисту службової інформації, системи охорони та виконання режимних заходів.

12. Зміст документів службових розслідувань за фактами розголошення або втрати матеріальних носіїв службової інформації.

13. Документи мобілізаційного характеру.

СХВАЛЕНО:
Протокол засідання експертної комісії
Українського центру
оцінювання якості освіти
від 17 листопада 2015 р. № 5

Освіта.ua
30.11.2015

Популярні новини
Выпускников школ освободят от ДПА Выпускников, которые завершают получение полного среднего образования, освободят от ДПА
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Какими будут тесты НМТ в 2023 году Вступительная кампания будет проведена по результатам национального мультитеста
В киевских школах перенесено время начала уроков Учебные занятия в столичных школах теперь будут начинаться в 9.00
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев