Про проведення фінального етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Лист МОН № 1/9-662 від 29.12.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-662 від 29 грудня 2014 року

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Вищі навчальні заклади

Про проведення фінального етапу
V Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської
молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, фінальний етап конкурсу відбудеться 14 лютого 2015 року в обласних центрах та місті Києві. Завдання будуть надіслані у день проведення Конкурсу о 9 годині на офіційну електронну адресу установи, відповідальної за проведення Конкурсу в регіонах.

Наголошуємо, що до 9.30 необхідно підтвердити факт отримання завдань Конкурсу на адресу, з якої буде надіслано завдання.

Виконання конкурсних робіт розпочинається о 10 годині,  після проведення інструктажу з учасниками Конкурсу. Учні 5-7 класів працюють  2 астрономічні години, учні 8-9 класів – 3 астрономічні години,  учні 10-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів – 4 астрономічні години.

Учасників фінального етапу конкурсу слід розмістити окремо відповідно до їх вікових категорій у межах одного навчального закладу.

При оформленні конкурсних робіт штамп відповідного інституту післядипломної педагогічної освіти слід ставити лише на титульній сторінці зошита, яку власноручно підписує учасник конкурсу.

Звертаємо увагу, що роботи учасників Конкурсу, протоколи, завірені печатками, довідки з місць навчання кожного конкурсанта, відомості про вчителя (викладача), який підготував переможця обласного етапу Конкурсу, надсилаються кур’єрською поштою в день проведення змагань на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти: 03035, м. Київ,    вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 214. Протоколи надсилаються на електронну адресу: obdarovani.iitzo@ukr.net.

У день проведення фінального етапу конкурсу рекомендуємо передбачити урочисте нагородження переможців попереднього етапу й відповідні тематичні заходи для учасників конкурсу із залученням широких кіл громадськості та засобів масової інформації.

Просимо до 18 січня 2015 року надіслати на електронну адресу obdarovani.iitzo@ukr.net та на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

  • заявку на участь у фінальному етапі змагань за формою, згідно з додатком 1;
  • інформацію про особу, відповідальну за проведення Конкурсу в регіоні за формою, згідно з додатком 2.

Заступник Міністра       Павло Полянський

Освіта.ua
29.12.2014

Популярні новини
Учителя английского языка пройдут переподготовку Более 3 тысяч учителей английского 5-9 классов пройдут обучение в соответствии с Концепцией НУШ
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
В 50 городах и районах школы будут закрыты до 8 ноября С 26 октября в Украине будет действовать новый раздел регионов по уровням эпидемической опасности
Ученики 5-11 классов перейдут на смешанное или дистанционное обучение В Минобразования сообщили, как будет происходить обучение школьников после завершения каникул
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!