Про виконання рішення колегії від 23.01.2014 (протокол №1/2-2) про діяльність психолого-медико-педагогічних консультацій

Наказ МОН та НАПН № 346/50 від 09.04.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

№ 346/50 від 09 квітня 2014 року

Про виконання рішення колегії
від 23.01. 2014 (протокол №1/2-2)
про діяльність психолого-медико-
педагогічних консультацій

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки від 23.01 2014 (протокол №1/2-2) та з метою приведення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій у відповідність до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національної академії педагогічних наук України від 23.06.2011 № 623/61, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 6 грудня 2011р. за № 1407/20145 "Про внесення змін до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації", наказуємо:

1. Українському науково-методичному центру практичної психології і соціальної роботи (Панок В. Г.):

1.1 Забезпечити належні умови для функціонування центральної психолого-медико-педагогічної консультації відповідно до вимог Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації (далі – ПМПК).

До 1 жовтня 2014 року

1.2. Розробити навчальні плани та програми курсів підвищення кваліфікації завідувачів та консультантів психолого-медико-педагогічних консультацій.

Протягом 2014 року

1.3. Спільно з центральною психолого-медико-педагогічною консультацією (Обухівська А. Г.) вирішити питання про укомплектування центральної ПМПК штатними одиницями відповідно до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації.

До 01 червня 2014 року

1.4. Розробити зміни до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та Національної академії педагогічних наук України від 23.06. 2011 № 623/61 "Про внесення змін до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічної консультації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2011 р. за № 1407/20145.

Протягом 2014 року

1.5. Розробити Порядок організації психолого-педагогічного вивчення дітей з особливими освітніми потребами психолого-медико-педагогічними консультаціями та подати його на затвердження до Міністерства юстиції України.

Грудень 2014 року

1.6 Розробити та забезпечити впровадження нового діагностичного інструментарію для обстеження дітей раннього, дошкільного та шкільного віку відповідно до видів порушень психофізичного розвитку.

Протягом 2015 року

2. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи (Панок В. Г.) підготувати пропозиції ректорам педагогічних вищих навчальних закладів щодо підготовки спеціалістів для роботи в психолого-медико-педагогічних консультаціях та залучення студентів до практики в зазначених установах.

Протягом I півріччя 2014 року

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки (молоді та спорту) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Забезпечити належні умови для функціонування республіканської (АР Крим) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічної консультації.

До 01 вересня 2014 року

3.2. Рекомендувати заслухати на засіданні колегій питання про діяльність обласних психолого-медико-педагогічних консультацій.

Протягом I півріччя 2014 року

3.3. Налагодити співпрацю з управліннями соціального захисту та службами у справах дітей, з метою вивчення питань правомірності перебування дітей в інтернатних закладах різних типів.

Протягом 2014 року

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б. та віце-президента Національної академії педагогічних наук України Лугового В. І.

Міністр освіти і науки України                       Президент Національної академії
С. М. Квіт                                                     педагогічних наук України
                                                                     В. Г. Кремень

Освіта.ua
09.04.2014

Популярні новини
Учителя английского языка пройдут переподготовку Более 3 тысяч учителей английского 5-9 классов пройдут обучение в соответствии с Концепцией НУШ
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
В 50 городах и районах школы будут закрыты до 8 ноября С 26 октября в Украине будет действовать новый раздел регионов по уровням эпидемической опасности
Ученики 5-11 классов перейдут на смешанное или дистанционное обучение В Минобразования сообщили, как будет происходить обучение школьников после завершения каникул
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!