Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки з виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"

Наказ МОН № 390 від 29.03.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 390 від 29 березня 2013 року

Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки
з виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо
впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки
"Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"

З метою забезпечення виконання заходів, визначених Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128, відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року протоколом № 20 та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 125 "Про організацію проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі виконання Національного плану дій на 2013 рік", наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства освіти і науки з виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» (далі – План заходів) в межах компетенції Міністерства (додаток 1).

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Державної служби інтелектуальної власності України (Ковіня М. В.), Державної інспекції навчальних закладів України (Гончаренко М. Ф.), Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (Семиноженко В. П.), Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, директору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.), директору Українського центру оцінювання якості освіти (Зайцева І. П.):

2.1. Забезпечити виконання у встановлені строки заходів, передбачених розділом "IV. Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери" Національного плану дій на 2013 рік та в межах компетенції виконання заходів інших напрямів Національного плану дій на 2013 рік, де МОН, як центральний орган виконавчої влади, визначено головним виконавцем або співвиконавцем.

2.2. Розробляти законопроекти, проекти Указів Президента України та актів Кабінету Міністрів України, передбачені Планом заходів, погоджувати їх із заінтересованими органами (погодження таких проектів актів здійснюється протягом п’яти днів з моменту надходження) та подавати їх в установленому порядку Кабінету Міністрів України до 10 числа місяця, визначеного Планом заходів.

2.3. Забезпечити подання керівнику напряму реформ "Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери" (Табачник Д. В.) (копія - Міністерству економічного розвитку і торгівлі України) інформації про стан виконання Національного плану дій та пропозицій про зняття заходів з контролю разом з інформацією, яка підтверджує їх виконання в повному обсязі, та у разі потреби – пропозиції про перенесення строку виконання заходів разом із обґрунтуванням щодо визначення нового строку їх виконання до 1 числа місяця, що настає за звітним.

2.4. Відповідальним за виконання пунктів Національного плану дій на 2013 рік, відповідно до компетенції, подавати щомісячно до 27 числа інформацію про стан виконання Плану заходів до відділу координації роботи з виконання Національного плану дій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Тарнавська С.С.) згідно встановлених форм (додаток 2) у паперовому вигляді, електронний варіант надсилати на електронну адресу: natplan@mon.gov.ua.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Державної служби інтелектуальної власності України (Ковіня М.В.), Державної інспекції навчальних закладів України (Гончаренко М.Ф.), Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (Семиноженко В. П.), директору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.), директору Українського центру оцінювання якості освіти (Зайцева І. П.):

3.1. Забезпечити виконання у встановлені строки заходів, передбачених Планом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (додаток 3).

3.2. Відповідальним за виконання пунктів Національного плану дій на 2013 рік, відповідно до компетенції, подавати щомісячно до 30 числа інформацію про стан виконання Плану інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі виконання Національного плану дій на 2013 рік до відділу взаємодії з засобами масової інформації (Костевська І. П.) згідно зі встановленою формою (додаток 4) у паперовому вигляді, електронний варіант надсилати на електронну адресу: press@mon.gov.ua.

4. Начальнику відділу координації роботи з виконання Національного плану дій (Тарнавська С.С.) забезпечити подання щомісяця Міністерству економічного розвитку і торгівлі України узагальненої інформації про стан виконання заходів, передбачених напрямом "IV. Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери" Національного плану на 2013 рік та пропозицій про зняття заходів з контролю разом з інформацією, яка підтверджує їх виконання, та у разі потреби – пропозиції про перенесення строку виконання заходів разом із обґрунтуванням щодо визначення нового строку їх виконання до 4 числа місяця, що настає за звітним.

5. Начальнику відділу взаємодії з засобами масової інформації (Костевська І. П.) забезпечити подання щомісяця до Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України узагальненої інформації про стан виконання заходів, передбачених Планом заходів з організації проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі виконання Національного плану дій на 2013 рік до 10 числа місяця, що настає за звітним.

6. Відповідальність за своєчасність та достовірність інформації, що подається до відділу координації роботи з виконання Національного плану дій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та відділу взаємодії з засобами масової інформації, покладається на керівників структурних підрозділів Міністерства та керівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр       Д.В. Табачник

Додатково див.:

План заходів Міністерства освіти і науки з виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Освіта.ua
29.03.2013

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
ДПА-2022: определен перечень школьных экзаменов для учеников Минобразования определило перечень предметов, по которым будет проведена государственная итоговая аттестация
Опрос: ЗНО способствует равенству участников на этапе поступления Наблюдается положительная динамика роста количества украинцев, у которых ЗНО ассоциируется с равенством
Выпускники не ориентируются в исторической хронологии, - глава УЦОКО Выпускники школ, участвовавшие в ЗНО, не ориентируются в исторической хронологии
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев