Щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку, у дошкільних навчальних закладах

Лист МОНмолодьспорт №1/9-552 від 21.07.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-552 від 21 липня 2011 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської міських
державних адміністрацій

Щодо терміну перебування дітей,
які досягли шестирічного віку,
у дошкільних навчальних закладах

Міністерство звертає увагу щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку у дошкільних навчальних закладах та порядку формування вікових груп на наступний навчальний рік. Так відповідно до п.1 ст. 12 Закону Україну "Про дошкільну освіту" право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Діти, яким станом на 1 вересня поточного року виповнюється 6 років, мають право за бажанням батьків перебувати в дошкільних навчальних закладах до 7 років.

Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305, визначено, що навчальний рік у дошкільних навчальних закладах розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня, а оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.

Відтак, переведення дітей з однієї вікової групи до іншої здійснюється з 1 вересня поточного року. Одночасно звертаємо увагу, що діти шести (семи) років, які ідуть до школи з 1 вересня, мають право відвідувати дошкільний навчальний заклад до кінця оздоровчого періоду.

Зміст листа просимо довести до відома керівників дошкільних навчальних закладів.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
21.07.2011

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Частные вузы впервые получили госзаказ Впервые в истории Украины студенты смогут учиться в частных вузах за счет бюджета
В МОН рассказали о приоритетах школьной психологической службы МОН предоставлены рекомендации по направлениям психологического сопровождения участников образовательного процесса
В МОН рассказали, как в новом году воспитывать школьников Ведомством разработаны рекомендации для учителей о некоторых вопросах организации воспитания
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Здравствуйте!! Нам 6 лет !! Хочу ещё на год оставить дочку в садике!! Вчера пошла к заведующей , поставить в известность, а она мне _ НЕТ !! Я ВАС НЕ ВОЗЬМУ !! ИДИТЕ В ШКОЛУ !! дочь у меня послушная , никогда небыло замечаний со стороны воспитательницы и т.д. Как быть ??? ????????????
Галина
Для Светлана: а що каже комісія психолого-педагогічна комісія? Вона психологічно не готова до школи? Якщо місць в садочку немає, то вашу доньку дійсно не візьмуть. В 6 років має йти в школу, якщо немає затримки в розвитку. Навіщо нормально розвинуту дитину залишати в садочку та віддавати в школу з меншими на рік від неї дітьми?
Комментировать