Про затвердження Особливостей реєстрації для проходження у 2022 році національного мультипредметного тесту під час додаткових, спеціальних сесій

Наказ УЦОЯО № 40 від 03.06.2022 року

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

НАКАЗ

№ 40 від 03 червня 2022 року

Про затвердження Особливостей реєстрації
для проходження у 2022 році національного
мультипредметного тесту під час додаткових,
спеціальних сесій

Відповідно до абзацу другого пункту 15 розділу IX Порядку проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 433, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 травня 2022 року за № 545/37881, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Особливості реєстрації для проходження у 2022 році національного мультипредметного тесту під час додаткових, спеціальних сесій, що додаються.

2. Директорам регіональних центрів оцінювання якості освіти забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадськості щодо особливостей реєстрації для проходження у 2022 році національного мультипредметного тесту під час додаткових, спеціальних сесій.

3. Відділу інформації та комунікації з громадськістю (Клименко І.) забезпечити розміщення на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти Особливостей реєстрації для проходження у 2022 році національного мультипредметного тесту під час додаткових, спеціальних сесій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Юр Наталію.

В. о. директора                             Валерій Бойко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Українського центру
оцінювання якості освіти
03.06.2022 № 40

Особливості реєстрації для проходження у 2022 році національного
мультипредметного тесту під час додаткових, спеціальних сесій

І. Загальні положення

1. Ці особливості визначають категорії осіб, які мають право взяти участь у національному мультипредметному тесті (далі - НМТ) під час додаткових і спеціальних сесій, а також механізм реєстрації осіб, які сформували реєстраційну картку та інформацію про яких внесено до бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання (далі - абітурієнти), для участі в додаткових і спеціальних сесіях.

2. Реєстрація для участі в додаткових і спеціальних сесіях здійснюється на інформаційній сторінці, створеній на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі - інформаційна сторінка), та передбачає два етапи:

1) підтвердження бажання пройти НМТ;

2) вибір населеного пункту для проходження НМТ.

ІІ. Особливості реєстрації для участі в додаткових сесіях НМТ

1. Участь у додаткових сесіях НМТ можуть узяти абітурієнти, які:

1) сформували реєстраційну картку в період із 10 до 20 червня;

2) сформували реєстраційну картку до 19 квітня та не змогли з поважних причин:

  • підтвердити в період із 20 травня до 07 червня бажання пройти НМТ;
  • здійснити в період із 21 червня до 07 липня вибір населеного пункту для проходження НМТ під час основної сесії;

3) сформували реєстраційну картку до 19 квітня, підтвердили участь у НМТ та вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної сесії, але з поважних причин не змогли:

  • взяти участі в основній сесії;
  • розпочати або завершити виконання тесту під час основної сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров'я учасника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров'я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо).

2. Для участі в додатковій сесії НМТ абітурієнти, зазначені в підпункті 1 та/або підпункті 2 пункту 1 цього розділу, повинні виконати на інформаційній сторінці такі дії:

1) у період із 08 до 18 липня підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найбільш наближений до місця їх перебування в період проведення додаткових сесій НМТ;

2) у період із 01 до 10 серпня здійснити вибір населеного пункту для проходження НМТ під час додаткових сесій.

3. Для участі в додатковій сесії учасники основної сесії НМТ, зазначені в підпункті 3 пункту 1 цього розділу, повинні подати заявку для участі в додатковій сесії на інформаційній сторінці у період з 01 до 10 серпня, здійснивши вибір населеного пункту для проходження НМТ під час додаткових сесій.

ІІІ. Особливості реєстрації для участі у спеціальних сесіях НМТ

1. Участь у спеціальних сесіях НМТ можуть узяти абітурієнти, які:

1) сформували реєстраційну картку в період до 19 квітня або у період з 10 до 20 червня та з поважних причин не змогли:

  • підтвердити в період із 20 травня до 07 червня та/або з 08 до 18 липня бажання пройти НМТ;
  • здійснити в період із 21 червня до 07 липня або із 01 до 10 серпня вибір населеного пункту для проходження НМТ під час основної сесії;

2) підтвердили участь в основній та/або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та/або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли:

  • взяти участі в жодній сесії НМТ;
  • розпочати або завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров'я учасників або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров'я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо).

2. Для участі в спеціальній сесії НМТ у період з 01 до 07 вересня:

  • особи, зазначені в підпункті 1 пункту 1 цього розділу, повинні на інформаційній сторінці підтвердити бажання пройти НМТ та вибрати населений пункт, найбільш наближений до місця їх перебування в період проведення спеціальних сесій;
  • особи, зазначені в підпункті 2 пункту 1 цього розділу, повинні подати заявку для участі в спеціальній сесії на інформаційній сторінці у період з 01 до 07 вересня, здійснивши вибір населеного пункту для проходження НМТ під час спеціальних сесій.

Заступник директора                                      Наталія Юр

Освіта.ua
03.06.2022

Популярні новини
Опубликован консолидированный рейтинг вузов Украины – 2022 Освіта.ua составлен Консолидированный рейтинг украинских заведений высшего образования
Педагогов освободили от призыва во время мобилизации ВР приняла в целом законопроект, расширяющий категории лиц, не подлежащих призыву
МОН: вузы самостоятельно определят даты начала обучения Заведения высшего образования самостоятельно определят дату начала нового учебного года
Педагогов могут освободить от призыва ВР поддержала в первом чтении законопроект, предусматривающий отсрочку для педагогов
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев