Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Наказ МОН № 786 від 11.06.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 786 від 11 червня 2020 року

Про організацію роботи приймальні громадян
та консультативних телефонів Міністерства
освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Відповідно до підпункту 38 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2020 року у закладах вищої освіти, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що на період вступної кампанії з 30 червня по 15 вересня 2020 року прийом громадян та робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» здійснюються за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401), де встановлюються консультативні телефони за номером 0 (800) 50-45-70.

У зазначені строки організувати прийом звернень громадян за адресою електронної пошти: vstup2020@mon.gov.ua.

2. Затвердити Графік чергування працівників директорату вищої освіти і освіти дорослих у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року», що додається.

3. Директорату вищої освіти і освіти дорослих ( Шаров О.) забезпечити чергування осіб, визначених Графіком чергування, затвердженим пунктом 2 цього наказу, у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Затвердити відповідальних працівників Міністерства освіти і науки та номери консультативних телефонів з питань:

  • загальної середньої освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Ішутіна О., головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими
  • органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Запорожець Т., телефон (044) 481-47-67;
  • професійної освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади головного управління професійної освіти директорату професійної освіти Роговченко О., телефон (044) 287-82-09.

5.  Директорату шкільної освіти (Осмоловський А.), директорату професійної освіти (Шумік І.) забезпечити належний професійний рівень консультування громадян за вказаними у пункті 4 цього наказу номерами консультативних телефонів у робочий час в період з 30 червня по 15 вересня 2020 року.

6. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) для організації роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» надати у тимчасове користування фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401) за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16 і забезпечити оптимальні умови роботи, облаштувавши 9 робочих місць комп'ютерами з під'єднанням до мережі Інтернет та телефонними апаратами, іншими необхідними матеріалами.

7. Допуск громадян до будівлі, в якій організовано роботу приймальні громадян та роботу консультативних телефонів, здійснювати після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови наявності захисної маски/респіратора.

8. Управлінню з питань інформаційної політики та комунікацій (Голубова Т.) забезпечити інформаційний супровід роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» у засобах масової інформації.

9. Призначити відповідальним за роботу приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» головного спеціаліста відділу координації менеджменту закладів освіти головного управління вищої освіти директорату вищої освіти і освіти дорослих Ручку Д.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Стадного Є.

Т. в. о. Міністра                       Любомира Мандзій

Освіта.ua
11.06.2020

Популярні новини
О борьбе за академическую добропорядочность Важно, чтобы борьба не превратилась в «охоту на ведьм» с непоправимыми последствиями для науки
Ректоры уже советуют МОН возвращаться к старым схемам Ректоры вузов предлагают существенно повлиять на реформу сферы высшего образования в государстве
Рейтинг университетов «ТОП-200 Украина» 2020 года Центр международных проектов «Євроосвіта» представил очередной академический рейтинг высших учебных заведений
Шкарлет: какой шанс сдать ЗНО у взрослого человека? Новый и.о. министра образования выразил мнение, что взрослый человек не имеет шансов сдать ЗНО
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!