Щодо проведення регіональних нарад - семінарів

Наказ МОН № 75 від 23.01.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 75 від 23 січня 2020 року

Щодо проведення регіональних
нарад - семінарів

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (зі змінами), та з метою підготовки до проведення вступної кампанії 2020 року до закладів фахової передвищої освіти усіх форм власності та сфер управління НАКАЗУЮ:

1. Провести регіональні  наради-семінари заступників директорів, відповідальних секретарів приймальних комісій та адміністраторів Єдиної державної електронної бази з питань освіти закладів фахової передвищої освіти усіх форм власності та підпорядкування згідно з графіком, що додається.

2. Керівникам закладів фахової передвищої освіти забезпечити участь у нарадах-семінарах заступників директорів, відповідальних секретарів приймальних комісій та адміністраторів Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Департаментам та управлінням освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій забезпечити участь у  нарадах-семінарах працівників, відповідальних за фахову передвищу освіту.

4. Керівникам закладів фахової передвищої освіти, на базі яких заплановано проведення нарад-семінарів, вжити відповідних заходів щодо їх організації та проведення.

5. Директорату вищої освіти і освіти дорослих (Шаров О.), Державній службі якості освіти (Гурак Р.), Українському центру оцінювання якості освіти (Бойко В.), Державному підприємству «Інфоресурс» (Бєлік О.), відрядити працівників згідно з графіком, що додається.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                    Ганна Новосад

Освіта.ua
23.01.2020

Популярні новини
В Профсоюзе говорят о возможном закрытии колледжей В профсоюзе отмечают, что местные бюджеты не смогут содержать колледжи без финансирования
В МОН подготовили новые требования к документам о высшем образовании Министерством образования и науки подготовлен проект постановления о документах о высшем образовании
В КМУ хотят передавать вузы частным инвесторам В будущем государство сможет передавать в управление частным инвесторам госуниверситеты
Средства получат самые сильные учреждения профобразования Государственные средства на создание практических центров будут распределяться по новому конкурсу
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!