Osvita.ua Законодательство Высшее образование Щодо конкурсу творчих робіт

Щодо конкурсу творчих робіт

Лист МОН № 1/9-578 від 31.10.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-578 від 31 жовтня 2017 року

Керівникам закладів вищої освіти,
що здійснюють підготовку фахівців
за спеціальністю 081 «Право»

Щодо конкурсу творчих робіт

На виконання наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 289/1375, 25 жовтня 2017 року оголошено конкурс творчих робіт серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» у закладах вищої освіти на всіх рівнях вищої освіти.

До 17 листопада 2017 року учасникам необхідно надіслати конкурсні роботи до регіональних прокуратур у своїх областях, на їх електронні адреси, додаються. На базі регіональних прокуратур будуть створені конкурсні комісії, які відберуть по 20 найкращих робіт у кожній області і направлять до Генеральної прокуратури України.

На базі ГПУ буде проведено фінал конкурсу. Комісія, до складу якої залучать представників прокуратури, Міністерства освіти і науки, закладів вищої освіти та наукових установ, визначить 20 найкращих робіт.

Нагородження переможців відбудеться до 13 грудня 2017 року, за участю Генерального прокурора та Міністра освіти і науки. Роботи переможців опублікують у щомісячному виданні «Вісник Прокуратури». Автори кращих робіт будуть запрошені для проходження стажування в органи прокуратури.

Теми конкурсних робіт:

  • 7 кроків до покращення роботи прокурора;
  • 7 кроків прокурора назустріч суспільству.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • на конкурс подаються самостійно підготовлені роботи студентів, які раніше не оприлюднювались;
  • роботи виконуються українською мовою.

Можливий формат робіт:

  • у вигляді доповіді (загальний обсяг не повинен перевищувати
  • 4 друковані сторінки формату А-4, шрифт New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал);
  • y вигляді презентації Power Point iз загальним обсягом до 10 слайдів;
  • у вигляді інтерактивної презентації (наприклад, судове засідання за участю прокурора, інтерв’ю для ЗМІ тощо) із текстовим супроводженням;
  • у вигляді реклами (рекламний ролик, буклет, брошура тощо) із текстовим супроводженням.

Просимо провести інформаційну кампанію серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» щодо оголошеного конкурсу.

Заступник міністра           Юрій Рашкевич

Освіта.ua
01.11.2017

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Популярні новини
Львовская политехника зимой перейдет в онлайн Украинские вузы вынуждены выбирать другие формы обучения из-за экономии на отоплении
ЗНО по иностранным языкам. Демонстрационные тесты 2018 года Демонстрационные варианты тестов аналогичные тем, которые будут предложены на внешнем оценивании
В Киеве открылись образовательные выставки 16-18 ноября проходят международные выставки «Образование и карьера» и «Образование за рубежом»
Выпускникам педвузов выплатят адресную помощь 754 выпускника педагогических учебных заведений получат помощь в размере 7 720 грн
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!