Osvita.ua Законодательство Высшее образование Керівникам вищих навчальних закладів, Директору ДП «Інфоресурс»

Керівникам вищих навчальних закладів, Директору ДП «Інфоресурс»

Лист МОН № 1/9-420 від 31.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-420 31 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Керівникам вищих навчальних закладів,
Директору ДП «Інфоресурс»

З метою забезпечення прав вступників в умовах реалізації адресного розміщення державного замовлення просимо Вас:

1. Провести до 22.00 год. 31 липня 2017 року повторну верифікацію присвоєння заявам вступників сільського коефіцієнту у розмірі 1,02. Проведений МОН аналіз свідчить про масові випадки необґрунтованогоприсвоєння сільського коефіцієнту без урахування передбаченої Умовамиприйому вимоги здобуття повної загальної середньої освіти у навчальнихзакладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості у2017 році.

Повторно нагадуємо, що абзацом тринадцятим пункту 5 розділу VII Умов прийому передбачено, що «Сільський коефіцієнт (СК) дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках».

У листі МОН від 22 червня 2017 року № 1/9-346 було наголошено, що в розумінні Умов прийому до сільських населених пунктів відносяться села (будь-які) та селища (крім селищ у складі міст та селищ міського типу). Міста, селища міського типу та селища у складі міст та селищ міського типу не відносяться до сільських населених пунктів.

Документом, який підтверджує реєстрацію в сільському населеному пункті є Довідка про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до додатку 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207.

У разі скасування необґрунтовано підтвердженого сільського коефіцієнту просимо повідомити про це вступників засобами телефонного та/або електронного зв’язку. Просимо звернути особливу увагу на присвоєння сільського коефіцієнту вступникам, які будуть зазначені у Звіті про перевірку, які надає програмне забезпечення (оновлення звіту відбувається щогодинно).

Також на сайті Інфоресурсу буде розміщений перелік навчальних закладів, випускникам яких окремі приймальні комісії вкрай сумнівно надали сільський коефіцієнт.

Звертаємо увагу, що приймальна комісія організовує прийом заяв та документів, приймає рішення про допуск вступників до участі в конкурсі (до участі у вступних випробуваннях), невід’ємною складовою якого є врахування сільського коефіцієнту вступників на основі повної загальної середньої освіти. Таким чином, наголошуємо на персональній відповідальності керівників приймальних комісій за недостовірне застосування сільського коефіцієнту в разі можливих недбалості та фальсифікацій. Після завершення вступної кампанії МОН планує провести детальний аналіз практики використання сільського коефіцієнту та дотримання навчальними закладами вимог законодавства.

2. Відповідно до пункту другого розділу VIII Умов прийому: «якщо встановлені в третьому - п’ятому абзацах цього пункту додаткові правила не дозволяють визначити послідовність вступників у рейтинговому списку, то приймальна комісія ухвалює відповідне рішення самостійно на підставі аналізу поданих вступниками документів та вносить його до Єдиної бази». Просимо до 20.00 год. 31 липня 2017 року виконати визначення послідовності вступників у рейтинговому списку в таких випадках.

3. Просимо уважно опрацьовувати Звіти про перевірку, які надає програмне забезпечення, до повного вичерпання визначених у них питань.

Заступник міністра         Ю. М. Рашкевич

Освіта.ua
31.07.2017

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Популярні новини
ТОП-30 самых популярных вузов среди абитуриентов Лидеры среди вузов по количеству заявлений от абитуриентов, поступающих на основе полного общего среднего образования
Рейтинговые списки абитуриентов на Вступ.ОСВІТА.UA На сайте информационной системы публикуются заявления, поданные абитуриентами в вузы
МОН предоставило рекомендации вузам по методическому обеспечению Соответствующие рекомендации могут использоваться учебными заведениями в практической работе
Опубликован консолидированный рейтинг вузов Украины - 2018 Сайтом Освіта.ua составлен консолидированный рейтинг высших учебных заведений Украины в 2018 году
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!