Про проведення 17-19 вересня 2008 p. Всеукраїнського науково-практичного семінару “Проблеми розроблення нового покоління стандартів вищої освіти: нормативне забезпечення, вимоги ринку праці, професійні та соціально-особистісні компетенції”

Лист МОН від 01.07.08 № 1/9-419

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

від 01.07.08 № 1/9-419

Ректорам
вищих навчальних закладів України
III-IV рівнів акредитації

На виконання Указу Президента України від 04.07.2005 № 1013 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» та згідно плану проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі вищої освіти України на 2008 рік  міністерство інформує про проведення 17-19 вересня 2008 . Всеукраїнського науково-практичного семінару „Проблеми розроблення нового покоління стандартів вищої освіти: нормативне забезпечення, вимоги ринку праці, професійні та соціально-особистісні компетенції".

Організаторами семінару є: Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський політехнічний інститут за підтримки Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

У роботі семінару планується участь представників Міністерства праці і соціальної політики України, Міністерства промислової політики України, Міністерства транспорту і зв'язку України, Міністерства економіки України, Федерації роботодавців України, Української спілки промисловців та підприємців, Української асоціації якості.

До участі в роботі семінару запрошуються представники галузевих міністерств та відомств України, керівники вищих навчальних закладів України, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, співробітники наукових установ та управлінь освіти і науки України.

Мета семінару:

  • обговорення методології та методики розробки і впровадження освітніх стандартів на основі компетентістного підходу, розроблених з метою формування освітніх програм нового покоління, адекватних до європейських тенденцій і потреб ринку праці;
  • вироблення механізмів міжгалузевої взаємодії з питань розробки та впровадження стандартів вищої освіти.

Умови перебування додаються.

Заступник Міністра       В.Д.Шинкарук

Місце та умови проведення семінару

Семінар відбудеться 17-19 вересня 2008 р. в смт Коблево Миколаївської області на базі відпочинку «Зоря» науково-виробничого комплексу «Зоря-Машпроект», розташованому на узбережжі Чорного моря.

Заїзд 16 вересня, від'їзд 20 вересня.

Мешкання в одно-двохмісних номерах, триразове харчування.

Прибувших учасників семінару 16 вересня обслуговує транспорт з Миколаївського залізничного вокзалу до місця проведення семінару.

Фінансування семінару

Здійснюється за рахунок спонсорських коштів та членських внесків учасників в обсязі 1500 грн.

Розрахунковий рахунок №26002020462001

ФАБК „Імексбанк" в м.Миколаєві МФО 326825 код ОКПО 32819640.

Придбання квитків на проїзд здійснюється учасниками науково-практичного семінару заздалегідь.

Заявки на участь у семінарі надсилати до 15 серпня 2008 року на електронну адресу Миколаївського політехнічного інституту.

Додаткова інформація за контактними телефонами

Контактні телефони:

Миколаївський політехнічний інститут, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11а
e-mail: rektor@mpi.nikolaev.ua
(0512)67-02-26 ректор Вільський Геннадій Борисович
секретар Затерка Олена Едуардівна
(0512)35-40-11 методичний відділ.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України
(044)425-55-17, 425-52-56
Відділ інтеграції в Європейський освітній та науковий простір
Начальник відділу Сухарніков Юрій Васильович
Зав. сектором Лебедєва Алла Федорівна.

Загрузить: list_1_9_419_08.zip (6.73 Кб.)


01.07.2008

Популярні новини
МОН рекомендует распространять английский в высшем образовании МОН разработан проект рекомендаций по обеспечению качественного изучения английского
Большинство украинцев сообщили о снижении качества образования Украинцы отмечают снижение качества образования или невозможность получить образовательные услуги
В МОН и ВР объявили инициативу по проверке диссертаций Министр и глава комитета ВР откажутся от ученых степеней в случае плагиата
МОН введет реформы для спасения высшего образования МОН будет реализовывать комплекс реформ, направленных на спасение высшего образования
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев