Про завершення реалізації І (організаційно-підготовчого) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» за жовтень 2021 - травень 2022 років та розширення бази інноваційного освітнього про

Наказ МОН № 770 від 29.08.2022 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 770 від 29 серпня 2022 року

Про завершення реалізації І (організаційно-підготовчого)
етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Європейська
інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» за жовтень 2021 -
травень 2022 років та розширення бази інноваційного освітнього проєкту
за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання»
на жовтень 2021 - листопад 2026 років

Відповідно до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2000 року № 522 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 грудня 2000 року за № 946/5167, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 № 1033 реалізується інноваційний освітній проєкт за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області у жовтні 2021 - листопаді 2026 років.

На підставі висновку науково-методичної комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України від 02 червня 2022 року (протокол № 13) та клопотання департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації від 14.06.2022 № 01-13/512, з урахуванням пункту І частини першої статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 14.06.2022 № 22.1/10-744, з метою продовження експерименту НАКАЗУЮ:

1. Затвердити звіт про завершення реалізації І (організаційно-підготовчого) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області за жовтень 2021 - травень 2022 років, що додається.

2. Розширити базу реалізації інноваційного освітнього проєкту за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області на жовтень 2021 – листопад 2026 років (далі - Проєкт) шляхом внесення змін до Заявки на реалізацію інноваційного - освітнього 4 проєкту за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області на жовтень 2021 – листопад 2026 роки, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 № 1033, що додаються.

3. Затвердити програму реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Європейська інтегрована модель школи з угорською мовою навчання» на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області у травні 2022 -- травні 2023 років, що додається.

4. Науково-методичній комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної  (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (далі - Комісія):

1) заслухати у травні 2023 року звіт про завершення реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу Проекту (далі - звіт);

2) здійснити експертизу виконання програми реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу Проєкту (далі - експертиза);

3) звіт та висновки експертизи подати до Міністерства освіти і науки України для прийняття відповідного рішення.

5. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Баженков Є.) надавати організаційну та науково-методичну допомогу закладам загальної середньої освіти Закарпатської області, які є учасниками реалізації Проекту.

6. Комісії та Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Баженков Є.) забезпечити дотримання законодавства усіма суб'єктами інноваційної освітньої діяльності цього Проєкту під час його реалізації.

7. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації разом з відповідним інститутом післядипломної педагогічної освіти сприяти закладам загальної середньої освіти Закарпатської області, які є учасниками реалізації Проєкту, у забезпеченні необхідних умов для організації та реалізації Проєкту.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рогову В.

Міністр                                       Сергій Шкарлет

Освіта.ua
29.08.2022

Выпускников школ освободят от ДПА Выпускников, которые завершают получение полного среднего образования, освободят от ДПА
В Киеве дети будут учиться в световой промежуток дня Такой режим обучения вводится, чтобы максимально снизить зависимость школ от отключений электроэнергии
В киевских школах перенесено время начала уроков Учебные занятия в столичных школах теперь будут начинаться в 9.00
В Украине разрабатывают Концепцию безопасной школы Целью концепции является создание безопасных условий для эффективного очного обучения
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев