Щодо можливого подовження строку перебування на посаді директора інклюзивно-ресурсного центру без контракту

Лист МОН № 4/721-21 від 31.08.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 4/721-21 від 31 серпня 2021 року

Щодо можливого подовження
строку перебування на посаді
директора інклюзивно-ресурсного
центру без контракту

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти розглянув <…> запит <…> щодо можливого подовження <…> строку перебування на посаді директора інклюзивно-ресурсного центру без контракту та в межах компетенції інформує.

Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій листом МОН від 27.07.2021 р. № 1/9-380 надано роз’яснення щодо внесених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 р. № 765 змін, зокрема до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545 (далі – Положення).

Водночас повідомляємо, що внесеними змінами до пункту 41 Положення керівництво діяльністю інклюзивно-ресурсного центру здійснює керівник (директор), який призначається на посаду строком на шість років на конкурсній основі та звільняється з посади засновником інклюзивно-ресурсного центру або уповноваженим ним органом (посадовою особою).

Відповідно до Закону України “Про освіту” рішення про проведення конкурсу приймається засновником (засновниками) або уповноваженим ним (ними) органом (посадовою особою).

Кодексом законів про працю України у статті 23 визначено, що строкові трудові договори укладаються у випадках, передбачених законодавчими актами. При цьому стаття 36 цього Кодексу передбачає підставою для припинення трудового договору, зокрема, закінчення строку (пункти 2 і 3 статті 23), крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення.

Враховуючи зазначене та з метою врегулювання трудових відносин з керівниками інклюзивно-ресурсних центрів відповідно до частини першої пункту 41 Положення, вважаємо за доцільне продовження трудових відносин із зазначеними керівниками, зокрема шляхом укладання додаткової угоди без проведення конкурсу на три роки у межах шестирічного строку. При цьому зазначені вище зміни до Положення не є підставою для дострокового розірвання строкового трудового договору і звільнення керівника інклюзивно-ресурсного центру із займаної посади.

Т. в. о. генерального директора                            В. Божинський

Освіта.ua
31.08.2021

Школы без укрытий будут работать онлайн В офлайн-режиме будут работать только те заведения, в которых должным образом оборудованы укрытия
В Киеве заявили, что большинство родителей за оффлайн обучение По результатам опроса, почти 70% родителей выбирают очную форму обучения
Треть школ готова к обучению офлайн, – Шкарлет Государство пытается обеспечить как можно больше школ укрытиями, чтобы начать привычное обучение
Учителя будут сообщать родителям о переходе детей в укрытия Министерство образования разработало алгоритм действий учителей при объявлении сигнала тревоги
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев