Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»

Наказ МОН № 212 від 21.02.2022 року

Втратив чинність (підстава)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 212 від 21 лютого 2022 року

Про проведення другого туру
всеукраїнського конкурсу
«Учитель року - 2022»

Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 95 (із змінами), наказів Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 № 549 «Про затвердження графіка проведення другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках» (із змінами), від 29.09.2021 № 1034 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022», ураховуючи лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 14.02.2022 № 22.1/10-280, епідемічну ситуацію, пов'язану з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, НАКАЗУЮ:

1. Провести другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» (далі - другий тур конкурсу) з 07 по 15 квітня 2022 року з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

2. Затвердити перелік закладів, на базі яких буде проводитись другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022», що додається.

3. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Баженков Є.) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення другого туру конкурсу.

4. Департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків (Ткаченко О.), Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Баженков Є.) забезпечити фінансування видатків на організацію та проведення другого туру конкурсу відповідно до затвердженого кошторису на організацію та проведення другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022».

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки Житомирської, Кіровоградської, Харківської та Херсонської обласних державних адміністрацій забезпечити організацію та проведення другого туру конкурсу у відповідних номінаціях з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

6. Керівникам структурних підрозділів освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, установ, закладів освіти відрядити учасників та членів журі другого туру конкурсу до місць проведення другого туру конкурсу. Установити, що витрати на проїзд учасників другого туру конкурсу здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рогову В.

Міністр                                  Сергій Шкарлет

Освіта.ua
21.02.2022

Учеников 4 и 9 классов официально освободили от ДПА Отмена государственной итоговой аттестации происходит уже в четвертый раз подряд
Минимальный порог НМТ ниже порога угадывания, – министр Порог тестовых баллов за выполнение блоков мультитеста, ниже порога угадывания
Школьные знания по истории проверяют на ДПА, – глава комитета ВР Усвоение выпускниками школ знаний проверяется во время ДПА, а не вступительных экзаменов
Общественный диалог о модели НМТ завершен, – министр Парламент в ближайшее время должен утвердить представленную МОН модель поступления в вузы
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев