Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення

Наказ МОН № 868 від 30.07.2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 868 від 30 липня 2021 року

Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України
26.08.2021 № 1119/36741, 1120/36742

Про затвердження форм звітності
з питань діяльності закладів
загальної середньої освіти
та інструкцій щодо їх заповнення

Відповідно до частини першої статті 72 Закону України «Про освіту», Закону України «Про інформацію», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) форму звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;

2) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № ЗНЗ-1 (один раз на рік) «Звіт закладу загальної середньої освіти»;

3) форму звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти»;

4) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 76-РВК (один раз на рік) «Зведений звіт закладів загальної середньої освіти».

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2018 року № 936 «Про затвердження форм звітності з питань діяльності денних загальноосвітніх навчальних закладів та інструкцій щодо їх заповнення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 року за №№ 1000/32452, 1001/32453.

3. Поширити форми звітності та інструкції щодо їх заповнення, зазначені у пункті 1 цього наказу, на департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

4. Форми звітності та інструкції щодо їх заповнення, затверджені пунктом 1 цього наказу, увести в дію, починаючи зі звіту на початок 2021/2022 навчального року.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечувати в установлені строки збір, контроль, обробку звітності та подання зведеної інформації до Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України, головних управлінь статистики в областях, м. Києві зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

6. Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України (С. Лондар) забезпечувати подання в установлені строки Державній службі статистики України зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

7. Департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків (О. Ткаченко) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

8. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (І. Єрко) зробити відмітку у справах архіву в установленому порядку.

9. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра С. Даниленко.

Міністр                                 Сергій Шкарлет

Освіта.ua
30.07.2021

В Украине создадут Фонд будущих поколений В Офисе Президента рассказали, как будет работать «экономический паспорт» украинца
В Украине запустят электронную систему управления школой Украинское образование начнет переход к цифровизации благодаря реализации проекта АИКОМ
Расходы МОН в следующем году увеличены на 14,4 млрд грн Рада приняла Госбюджет на 2022 год, согласно которому расходы МОН увеличены на 14,4 млрд
Средства за использование украинских недр направят детям Президент Украины инициирует законопроект об экономическом паспорте украинца
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев