Щодо умов збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу

Лист МОН № 2/4-13-935-15 від 13.05.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

№ 2/4-13-935-15 від 13 травня 2015 року

Щодо умов збереження
кваліфікаційної категорії
при переході педагогічного
працівника з однієї посади на іншу

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти у відповідь на Ваше звернення [...] щодо умов збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу повідомляє про наступне.

Атестація педагогічних працівників регламентується Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, що затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 (далі - Типове положення).

Відповідно до пункту 3.27 Типового положення за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

Норма щодо збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу застосовується також й при додатковому педагогічному навантаженні працівників.

Єдиною умовою збереження кваліфікаційної категорії є наявність у працівника відповідної освіти, яка дає йому право на зайняття цієї посади.

Директор департаменту                      Ю. Г. Кононенко

Освіта.ua
13.05.2015

Практические задания для 1–4 классов Новой украинской школы «Развитие ребенка» предлагает дополнительные учебные материалы и задания по программе НУШ
В Украине началась новая вспышка СOVID-19 Наиболее усложненная эпидситуация наблюдается в Ивано-Франковской области
Украину охватила волна сообщений о заминировании школ В последние дни Украину охватила волна сообщений о заминировании учебных заведений
Основной этап PISA-2022 состоится с 4 апреля по 20 мая Ведущей отраслью исследования PISA-2022 определена математическая грамотность
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев