Щодо зміни формату проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»

Лист ІМЗО № 22.1/10-474 від 02.03.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-474 від 02 березня 2021 року

Ректорам (директорам) інститутів
післядипломної педагогічної освіти

Щодо зміни формату проведення
Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»

Шановні колеги!

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня», започаткований у 2001 році, є одним з із популярних, престижних та змістовних всеукраїнських проєктів державного рівня, спрямованих на популяризацію знань про природу, формування, підтримання та розвиток інтересу учнів до вивчення природничих наук, зокрема фізики.

Від початку свого створення, конкурс «Левеня» мав на меті надати всім бажаючим учням, незалежно від місця їх проживання, навчання, статків, мови спілкування тощо, можливість відчути азарт інтелектуального змагання та радість успіху шляхом розв'язування оригінальних авторських завдань з фізики, отримати нові знання та вміння, долучитися до когорти інтелектуалів, захоплених науковим пізнанням.

Проте, починаючи з 2014 року, жителі тимчасово окупованих територій фактично втратили можливість брати участь у вищезазначеному конкурсі. У 2020 році, з початком епідемії, спричиненої COVID-19, та оголошенням карантину, з'явилися додаткові перешкоди в організації та участі в ньому. З об'єктивних причин кількість учасників конкурсу почала зменшуватись, що з часом могло б негативно позначитись на якості змагань, оскільки витрати на його організацію неадекватно зростають. На основі аналізу ситуації та наявного творчого і технічного потенціалу організатори всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня» дійшли висновку про доцільність зміни формату та проведення його в онлайн-режимі.

Оновлений за формою конкурс «Левеня» знов стає доступним для всіх бажаючих, незалежно від місця їх проживання, спеціалізації або підпорядкування закладу навчання учасника, присутності регіонального координатора конкурсу, дії карантинних обмежень тощо. Зусиллями ентузіастів, небайдужих та таких, що симпатизують «Левеняті» фахівців, було створено спеціальну електронну платформу для проведення майбутніх конкурсів «Левеня» у режимі онлайн.

Відтепер, щоб взяти участь у конкурсі «Левеня» необхідно пройти обов'язкову реєстрацію на електронній платформі.

Детальна інформація, інструкції щодо реєстрації учасників, адресовані учням і учителям у вигляді текстової та відеоінформації, подані на сайті конкурсу: www.levenia.com.ua.

У зв'язку зі складнощами, зумовленими діючими карантинними обмеженнями, численними зверненнями учасників конкурсу, їх батьків та вчителів, а також тим, що фактично процес активної реєстрації учасників лише розпочався, оргкомітетом конкурсу «Левеня» 2021 року ухвалено рішення змінити терміни проведення змагань, скасувавши раніше призначену дату 16 березня 2021 року, і встановити нові терміни проведенняз 2 квітня 2021 року (початок о 900 годині ранку) до 5 квітня 2021 року (закінчення о 1800 годині).

Відповідно реєстрацію для участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» 2021 року подовжено до 18 березня 2021 року.

З повагою директор                               Євген Баженков

Освіта.ua
02.03.2021

Минимальный порог НМТ ниже порога угадывания, – министр Порог тестовых баллов за выполнение блоков мультитеста, ниже порога угадывания
Школьные знания по истории проверяют на ДПА, – глава комитета ВР Усвоение выпускниками школ знаний проверяется во время ДПА, а не вступительных экзаменов
Общественный диалог о модели НМТ завершен, – министр Парламент в ближайшее время должен утвердить представленную МОН модель поступления в вузы
У школьников очень серьезные образовательные потери, – омбудсмен В Украине отсутствуют процедуры исследования уровня образовательных потерь и их компенсации
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев