Щодо обговорення електронних версій підручників

Лист МОН № 1/9-13 від 16 січня 2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-13 від 16 січня 2021 року

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних та Київської міської державних адміністрацій

Заклади післядипломної педагогічної освіти

Заклади загальної середньої освіти

Громадські організації

Щодо обговорення електронних
версій підручників

Наказами Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 року № 1174 (зі змінами) та № 1184 (зі змінами) оголошено проведення конкурсних відборів підручників (крім електронних) для закладів загальної середньої освіти і педагогічних працівників (4 та 8 класи). Упродовж другого етапу цих конкурсів педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти матимуть можливість ознайомитися з фрагментами електронних версій підручників і здійснити вибір з урахуванням потреб закладу.

З метою створення передумов підвищення якості навчальної літератури Міністерство освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій підручників для 4 та 8 класів. 

Пропонуємо педагогічним працівникам, представникам громадських освітніх організацій, батькам учнів, усім небайдужим до якості шкільної освіти ознайомитися з фрагментами електронних версій вищезазначених підручників, експертними висновками до них та висловити свої зауваження і пропозиції щодо змістового наповнення навчальної літератури, її сучасності, відповідності запитам учнів, їхнім віковим особливостям, а також стосовно дизайнерського оформлення підручників тощо.

Узагальнені результати обговорення будуть передані видавництвам і авторам підручників для врахування під час їх доопрацювання.

Висловити зауваження і пропозиції до кожної електронної версії підручника можна в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням: lib.imzo.gov.ua у такі строки:

  • 4 клас — з 18 січня до 09 лютого 2021 року;
  • 8 клас — з 22 лютого до 17 березня 2021 року.

Сподіваємося, що співпраця Міністерства освіти і науки України з педагогічною спільнотою й громадськістю виявиться міцним підгрунтям поліпшення якості шкільної освіти в Україні.

Заступник Міністра       Світлана ДАНИЛЕНКО

Освіта.ua
16.01.2021

Школы будут переходить на ведение электронной документации В МОН определили требования к ведению школьной документации в электронной форме
Выпускники школ пройдут ДПА в форме ЗНО Государственная итоговая аттестация в форме ЗНО будет проведена по 4 учебным предметам
В Госбюджет вернут субвенцию на НУШ В Государственный бюджет на 2023 год будет возвращена субвенция на НУШ
Почти 2 млн школьников учатся дистанционно В МОН отмечают, что все больше учеников возвращается к очной и смешанной формам обучения
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев