Osvita.ua Законодательство Среднее образование Про організацію та проведення ІІІ Всеукраїнського учнівського літературно- мистецького конкурсу «Стежками Каменяра»

Про організацію та проведення ІІІ Всеукраїнського учнівського літературно- мистецького конкурсу «Стежками Каменяра»

Лист МОН № 1/9-690 від 06.11.19 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-690 від 06 листопада 2019 року

Департаменти (управління) освіти і науки обласних,
Київської міської державних адміністрацій

Заклади загальної середньої освіти

Про організацію та проведення ІІІ
Всеукраїнського учнівського літературно-
мистецького конкурсу «Стежками Каменяра»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки підтримує ініціативу БО «Міжнародний фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Києві» та Львівського національного університету імені Івана Франка щодо проведення ІІІ Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» (далі - Конкурс) (лист БО «Міжнародний фонд Івана Франка» від 28.10.2019 № 83/10/9).

Повідомляємо, що з 15 листопада по 15 грудня 2019 року з метою посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах Конкурс проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра», із яким можна ознайомитися за покликанням: https://docs.google.com/document/d/1 WM78SsMOіGTFgHuL-pDfk8IbVrOYczpWIQUtGEcJ7Gc/edit?usp=sharing.  

Переможці конкурсу і дипломанти визначатимуться в чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація має дві вікові категорії: учні віком 6-11 років і 12-16 років відповідно.

Обов'язковою вимогою для участі в Конкурсі є заповнення електронної форми, окрім номінації EP «Країна - ілюстрація до творів Івана Франка»: https://docs.google.com/forms/d/1-lsimMceYgSSskr_aOpSVg211_gzxoRe6y867ghlkHW8/prefill.

Нагородження переможців відбудеться у травні 2020 року в місті Києві. Участь у конкурсі є добровільною та не потребує звітності.

Просимо донести зазначену інформацію до керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників.

З повагою заступник Міністра                            Любомира Мандзій

Освіта.ua
07.11.2019

Вергеланд Центр поможет МОН с переобучением учителей В МОН отмечают важность работы с Вергеланд Центром в направлении повышения квалификации
Зарплаты учителей будут расти постепенно, - Новосад Министр образования отмечает, что МОН будет работать над мотивацией и развитием педагогов
МОН: все учителя будут получать 30% надбавку за престижность Показатели бюджета позволят всем регионам выплачивать полную надбавку за престижность
Учителя со стажем до 10 лет получат по 21 тысяче грн В общем предполагается, что дополнительную выплату получат почти 74 тысячи педагогов
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!