Про утворення міжвідомчої робочої групи з удосконалення формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами

Наказ МОН № 598 від 06.06.2018 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 598 від 06 червня 2018 року

Про утворення міжвідомчої
робочої групи з удосконалення
формули розподілу освітньої
субвенції між місцевими бюджетами

Відповідно до пункту 264 Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 244, з метою удосконалення формули розподілу коштів освітньої субвенції між місцевими бюджетами НАКАЗУЮ:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з удосконалення формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі до 30 червня 2018 року надати департаменту економіки та фінансування (Ткаченко О.Л.) пропозиції до проекту із зазначеного питання.

3. Департаменту економіки та фінансування (Ткаченко О.Л.) до 1 серпня 2018 року підготувати проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1088».

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                Лілія Гриневич

Освіта.ua
06.06.2018

Украинским школьникам будут рассказывать о рашизме В учебные программы теперь будут включены понятия «русскій мір», «рашизм»
Большинство родителей и учителей за онлайн обучение Мнения родителей и учителей относительно форм обучения разные и зависят от региона проживания
В Киеве отказались от русского языка в школах Образовательными программами школ города не предполагается преподавание предметов на русском
В МОН объяснили, как воспитывать учеников школ во время войны МОН предоставило педагогам рекомендации по организации воспитательного процесса в новом учебном году
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев