Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Лист МОН № 1/9-114 від 26.02.18 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-114 від 26 лютого 2018 року

Управління (департаменти)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій,

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Щодо деяких організаційних питань
з підготовки педагогічних працівників
на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Міністерство освіти і науки України повідомляє актуальну інформацію щодо онлайн-курсу для вчителів початкової школи, який є складовою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти з вересня 2018 року.

З 26 лютого на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга (https://еd-era.com/nus) на дистанційному курсі «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» почнуть публікуватися навчальні матеріали Модуля 3 згідно розкладу появи навчальних матеріалів (Додаток 1).

Нагадуємо, що реєстрація на курс продовжується, залишається доступною повсякчас і не передбачається її закриття.

Звертаємо увагу, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів, адже матеріали доступні на платформі цілодобово, а на навчання надано достатньо часу.

Публікація матеріалів нового модулю не означає закриття попереднього. Проходити курс (навчатися] та виконувати завдання можна у зручний для вчителів час та місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп'ютер).

Проходження дистанційного курсу є одним із обов'язкових етапів перепідготовки вчителів початкової школи, які навчатимуть перший клас із вересня 2018 року згідно Наказу №34 від 15.01.2018 р. «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи». Для всіх інших вчителів початкових класів курс рекомендований, але не є обов'язковим для проходження прямо зараз.

Звертаємо вашу увагу на наступне:

1. Орієнтовні терміни публікації навчальних матеріалів містяться у Додатку 1.

2. У Додатку 2 розміщена інформація щодо системи оцінювання в курсі.

3. У Додатку 3 можна знайти оновлений перелік відповідей на часті запитання, які виникають під час навчання на курсі.

4. Покрокова інструкція входу в персональний кабінет на сайті ЕdЕга розміщена в Додатку 4.

5. Інструкція з користування платформою під час навчання розміщена у Додатку 5 та доступна онлайн за посиланням: http://bit.ly/nus-instruction. Щоб переглянути її онлайн, необхідно увійти на сайт ЕdЕга.

6. Якщо у вчителів виникнуть додаткові запитання стосовно курсу чи платформи, вони можуть їх надсилати на електронну адресу info@ed-era.com Для зручності вчителів у Додатку 6 наведено рекомендації з написання листів для запитів та їх приклади.

7. Якщо вчителі відчувають себе невпевнено при користуванні комп'ютером чи Інтернетом, перед навчанням їм необхідно ознайомитися з перерахованими вище додатками до цього листа, які містять вичерпні інструкції та докладні поради.

Просимо донести зазначену інформацію до відома керівників навчальних закладів.

З повагою,
заступник міністра              П. Хобзей

Освіта.ua
26.02.2018

Местные бюджеты обеспечены средствами для зарплат педагогов Правительство обеспечивает бюджеты необходимым ресурсом для выплаты заработной платы учителям
Украинским школьникам будут рассказывать о рашизме В учебные программы теперь будут включены понятия «русскій мір», «рашизм»
Большинство родителей и учителей за онлайн обучение Мнения родителей и учителей относительно форм обучения разные и зависят от региона проживания
В Киеве отказались от русского языка в школах Образовательными программами школ города не предполагается преподавание предметов на русском
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев