Osvita.ua Законодательство Среднее образование Про проведення VI Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції

Про проведення VI Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції

Лист ІМЗО № 21.1/10-1788 від 04.09.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21.1/10-1788 4 вересня 2017 року

Ректорам (директорам) обласних закладів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення VI Всеукраїнської
інтерактивної науково-практичної конференції

Повідомляємо, що відповідно плану роботи МОН України з 25 вересня по 26 жовтня 2017 року буде проведено VI Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію на тему «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».

Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Метою конференції є об'єднання зусиль учених і практиків різних регіонів України, які ведуть наукові та прикладні дослідження з обговорюваної  проблеми, для вироблення спільної стратегії у створенні електронних засобів навчання.

Напрями роботи інтерактивної конференції:

1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.

2. Перспективи та проблеми створення електронної соціальної навчальної Інтернет-мережі.

3. Модернізація системи науково-методичного забезпечення використання навчального контенту в ЗНЗ.

4. Презентація практичних розробок із застосування електронного контенту в освітньому середовищі.

Робоча мова конференції українська.

У ході проведення заходу розглядатимуться проблеми створення, популяризації та практичного використання електронних навчальних засобів та наповнення їх якісним освітнім контентом, планується обговорення його особливостей, якості й доступності для використання, відповідності програмовим вимогам, уніфікованості, інформативності тощо.

Умови участі в конференції.

Конференція проводиться в інтернет-офлайн форматі (заочна участь) (25 вересня - 25 жовтня 20 І 7 року), обговорення - у постерному режимі (з 19 по 25 жовтня 2017 року). Підсумкове пленарне онлайн-засідання відбудеться 26 жовтня 2017 року о 10.00.

Форми участі у конференції: стаття, тези, відеовиступ, повідомлення, презентація, онлайн-виступ тощо.

Для участі в заході просимо надіслати заявки до 18 жовтня 2017 року згідно із додатком 1, матеріали згідно із додатком 2 на е-mаіl: do.rоірро@ukr.net з поміткою «Інтерактивна конференція».

Матеріали конференції будуть розміщені з 20 жовтня 2017 року на сайті Рівненського ОІППО (http://roippo.org.ua) у розділі «Конференції». За результатами конференції буде створено загальнодоступний електронний ресурс. За бажанням авторів статті, оформлені відповідно до вимог ВАК, будуть надруковані у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка».

Із 20 жовтня 2017 року буде відкрито обговорення матеріалів інтерактивної конференції на тематичному форумі веб-порталу «Освіта Рівненщини».

Учасники, які надіслали тези, статті, відеовиступи, презентації або взяли участь у підсумковому пленарному онлайн-засіданні отримають сертифікати.

Інструкції щодо трансляції підсумкового пленарного онлайн-засідання та онлайн-виcтупів учасників конференції будуть надіслані додатково на зареєстровані електронні адреси.

До участі в заході запрошуються працівники органів управління освітою, методичних служб, науковці та учителі, інші зацікавлені особи. Просимо довести дану інформацію до педагогічної спільноти регіону та сприяти їх участі у конференції.

Координатори підготовки і проведення конференції:
Вєтров Іван Васильович, тел. (0-362) 64-96-69.
Басараба Наталія Анатоліївна, тел. (0-362) 64-96-64.

Відповідальні за технічне забезпечення:
Лимич Максим Андрійович, тел. (0-362) 64-96-64.
Новак Юрій Петрович, тел. (0-362) 64-96-64.

В.о. директора        Ю. І. Завалевський

Освіта.ua
04.09.2017

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Разделение классов на группы: разъяснение МОН Разделение проходит независимо от времени, отведенного на отдельные и интегрированные предметы
МОН официально продлило сроки выбора учебников Минобразования продлило сроки проведения конкурсного отбора проектов учебников для 1 класса
Школы могут выбирать учебники до 23 мая Учебники, которые получат более 40 тысяч заявок будут напечатаны за средства бюджета
Учителей приглашают выбрать учебники для 1 класса Ознакомление с учебниками продолжается до 17 мая на сайте электронной библиотеки ИМСО
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!