Про затвердження переліку загальноосвітніх навчальних закладів районів для оснащення кабінетів інформатики та інформаційно - комунікаційних технологій навчальними комп'ютерними комплексами у межах субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на 2008

Наказ МОН № 650 від 16.07.2008 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 650 від 16.07.2008 року

Про затвердження переліку загальноосвітніх
навчальних  закладів районів для оснащення
кабінетів інформатики та інформаційно -
комунікаційних технологій навчальними
комп'ютерними комплексами у межах
субвенцій з державного бюджету місцевим
бюджетам на 2008 рік

На виконання Указу Президента „Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні" від 20.03.2008 р. №244/2008 і постанови Кабінету Міністрів України „Про Порядок використання у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на комп'ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів районів» від 26.03.2008р. № 246 з метою створення умов для проведення єдиної технічної та освітньої політики у галузі інформатизації навчальних закладів, що надають загальну середню освіту та для впровадження інформаційних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік загальноосвітніх навчальних закладів районів для оснащення кабінетів інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчальними комп'ютерними комплексами у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2008 рік (додається).

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Сприяти своєчасному укладанню угод і виконанню поставок переможцями тендера на закупівлю навчальних комп'ютерних  комплексів  для загальноосвітніх навчальних закладів районів, затверджених  цим  наказом,  у межах державного бюджету на 2008 рік.

2.2. Забезпечити своєчасну підготовку приміщень навчальних кабінетів загальноосвітніх навчальних закладів із додержанням санітарно-гігієнічних правил і норм.

2.3. Довести до відома керівників навчальних закладів цей наказ для сприяння в оснащенні кабінетів сучасними навчальними комп'ютерними  комплексами.

3. Наказ і перелік загальноосвітніх навчальних закладів районів розмістити на сайті.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Міністр       І.О. Вакарчук

Загрузить: MON_650_08.zip (4.35 Кб.)


16.07.2008

Ученикам 5–6 классов допечатают учебники Планируют напечатать учебники по информатике, украинской и зарубежной литературе, географии и искусству
ДПА в 9 и 11 классах в 2024 году проводиться не будет Выпускники 9 и 11 класса в следующем году не будут сдавать государственную итоговую аттестацию
Пятиклассники в 11 регионах не получили учебники по языку Процесс доставки в школы учебников, напечатанных за донорские средства, несколько усложнен
Правительство возобновило финансирование реформы НУШ Средства направят на оборудование, учебную литературу и повышение квалификации учителей
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев