Osvita.ua Законодательство Среднее образование Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Наказ МОН № 218 від 12.03.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 218 від 12 березня 2014 року

Про проведення ІV етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів
у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 95, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.09.2011 № 1127 "Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012–2014 роки" (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013 № 1079 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році" (зі змінами), з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої молоді, наказую:

1. Провести IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі – IV етап Всеукраїнських олімпіад) у березні-квітні 2014 року.

2. Затвердити перелік установ (закладів), на базі яких проводитиметься IV етап Всеукраїнських олімпіад, що додається.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти забезпечити контроль за проведенням IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

1) Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

2) Забезпечити проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у межах затвердженого кошторису на проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2014 році.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти, відповідальним за організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013/2014 навчальному році згідно з додатком 1 забезпечити організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013/2014 навчальному році у строки, визначені додатком 2, на базі установ (закладів), перелік яких затверджений пунктом 2 цього наказу.

6. Призначити:

1) Координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013/2014 навчальному році згідно з додатком 3.

2) Експертів-консультантів IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013/2014 навчальному році у складі згідно з додатком 4;

7. Утворити оргкомітети і журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013/2014 навчальному році згідно з додатками 5–44.

8. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам вищих навчальних закладів відрядити учасників, керівників команд, експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад до місць проведення змагань.

9. Витрати на проїзд, харчування в дорозі учасників IV етапу Всеукраїнських олімпіад та відрядження осіб, які їх супроводжують, покласти на відповідні департаменти (управління) освіти і науки, установи або окремі навчальні заклади, які відряджають команду або окремих учасників.

10. Оплату відряджень членів оргкомітетів, журі, експертів-консультантів та координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад здійснити за рахунок навчальних закладів, установ та організацій, у яких вони працюють.

11. Скасувати наказ Міністерства освіти і науки України від 20.02. 2014 № 167 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році".

12. Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об’єднаннями (Марченко А. В.) зробити відмітку у справах архіву.

13. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                     С. М. Квіт

Затверджено
Наказ Міністерства освіти і науки України
12.03.2014 № 218

Перелік установ (закладів), на базі яких проводитиметься
ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2013/2014 навчальному році

1. Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників (Чепурна Н. М.) – українська мова та література.

2. Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Чернишов О. І.) – російська мова та література.

3. Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Якухно І. І.) – англійська та іспанська мови.

4. Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г. І.) – німецька та французька мови.

5. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського (Зелюк В. В.) – історія.

6. Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського (в. о. ректора Довбня В. М.) – правознавство.

7. Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти" (Покроєва Л. Д.) – математика.

8. Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (в. о. ректора Медведєв І. А.) – фізика.

9. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів (Кавалеров В. А.) – астрономія.

10. Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників (Дровозюк С. І.) – хімія.

11. Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.) – біологія.

12. Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.) – екологія.

13. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Старєва А. М.) – географія.

14. Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (Романенко М. І.) – інформатика.

15. Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (Буган Ю. В.) – інформаційні технології.

16. Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти (Олешко C. П.) – економіка.

17. Комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" (Корецька Л. В.) - трудове навчання.

18. Комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради (Пашков В. В.) – педагогіка і психологія.

19. Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (в. о. ректора Попик О. Ф.) – фізична культура.

Директор Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти                              О. А. Удод

Освіта.ua
12.03.2014

Рада приняла новый закон о среднем образовании Принятие закона обусловлено потребностью в нормативном обеспечении реформирования школьного образования
МОН обновило рекомендации по ведению классного журнала НУШ Документ содержит требования к заполнению журнала классными руководителями и учителями
МОН демонополизирует рынок повышения квалификации учителей Учителя получат возможность повышать квалификацию в частных учреждениях
Названы школы, в которых проведут аудиты Проведение первого аудита начнется 21 января в одной из школ Днепропетровской области
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!