Новая украинская школа нормальная, - и.о. министра образования По словам и.о. министра образования Сергея Шкарлета, реформа Новой украинской школы будет продолжаться
Мы искали мощного министра образования, - Бабак Глава профильного комитета ВР отмечает, что министром должен стать специалист по среднему образованию
ВР допускает дистанционное начало учебного года Решение о начале нового учебного года будет приниматься Комиссией по ТЭБ и ЧС
В Украине усилят внимание к изучению математики Выпускники будут сдавать обязательную государственную итоговую аттестацию в форме ЗНО
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Будь ласка! Надайте пояснення, чому методист вищої категорії ПТНЗ або ВНЗ І-ІІ рівня акредитації має 14 тарифний розряд, а методист вищої категорії ВНЗ IV рівня акредитації має 12 тарифний розряд? Чим керувались законотворці, коли вважали, що методист ВНЗ IV рівня акредитації менш кваліфікований від методиста ПТНЗ і коледжу аж на 2 тарифних розряди (наприклад, наказ №557)? Може вже пора хоча б зрівняти? Будь ласка, поясніть, подайте надію.
Оливия
Добрий день! У звязку з припиненням роботи ПМПК мене було переведено на посаду методиста (з посади консультанта) у цьому ж закладі (Навчально методичний центр психологічної служби системи освіти Вінницької області). Працюючи консультантом атестувалась на відповідність посаді 5 потому. Наразі чергова атестація. Категорії не маю. Хочу атестуватись як методист на вищу категорію (зарплату консультанта отримувала за вищим розрядом). Але керівництво вважає, що спочатку треба отримати ІІ категорію, потім І, а лише потім Вищу. Це означає значне зниження в зарплаті. Чи можу я атестуватися на вищу категорію? Стаж роботи - 15 років.
1111
Для Оливия: Ви наразі не маєте категорії взагалі, тож для Вас отримання ІІ категорії є підвищенням (в тому числі і по зарплаті).
Комментировать
ЛІДІЯ
Добрий день.Я маю вищу педагогічну освіту,шість років працювала вихователем у дитсадку,там же і атестувалась .Присвоєна 2 категорія.тривалий час в освіті не працювала,Зараз влаштувалась в спеціалізовану ЗОШ інтернат - вихователем. Чи дійсна моя друга категорія на займаній посаді у цій школі?ПОЯСНІТЬ ,БУДЬ ЛАСКА,ДЯКУЮ.
arkasgymn1@mail.ru
Єві. Треба пройти курси підвищ. з матем. за останні 5 років. Якщо пройдені, то повинні платити так, як і за інформ. Якщо ні, то треба пройти курси і адміністрація внесе корективи після надання посвідчення про прох. курсів.
Eva
Інформатику викладаю 26 років. Математику - з перервами, років 13 за всю вчительську кар’єру. Завжди атестувалася як  учитель інформатики, математику оплачували згідно категорії інформатика. У 2011 році атестували, отримала вищу категорію як вчитель інформатики та математики. Життя вносило свої коригування, довелося міняти місце проживання і роботи в 2014 р .. З 2014 р. працювала вчителем інформатики (тільки інформатики). У 2016 р підтвердила категорію, в атестаційному листі записано "вчитель інформатики". У цьому році (2018/19) маю "години" математики ( "виробнича необхідність", як мені сказали) і інформатики. Сьогодні раптом з’ясувалося, що математику мені оплачують як спеціалісту. Тобто тихо, нічого не повідомляючи, просто зняли категорію? Як це? З курсами все гаразд. Прошу роз’яснити ситуацію. Це так і повинно бути? Що мені робити? Позачергова атестація? На яку категорію? Хто в 206  р. повинен був звернути на це увагу? Дякую.
Елена
Добрий день. помогите определиться со сроком очередной аттестации. Аттестовалась в апреле 2010, в июне 2013 ушла в отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет, который продляла каждые полгода до 30 августа 2018. С 1 сентября 2018 вышла на работу. Когда наступит срок аттестации в каком учебном году?
Валентина
Добрый день!!!! Я вчитель початкових класів вищої категорії. 38 років педагогічного стажу. З них 15 років завуч з виховної роботи. У зв’язку з закриттям навчального закладу я була переведена на посаду вихователя ГПД, де мені була надана категорія " сеціаліст", у зв’язку з тим, що у мене відсутня кваліфікація вихователя. Чи мали право мене позбавити вищої категорії на зазначених підставах та що робити у даному випадку?
ЛЮДМИЛА
Для Валентина: Ви повинні пройти курси , як вихователь і вам мають надати на черговій атестації вищу категорію.
Комментировать
Наталія
Доброго дня! У мене наступна ситуація: атестуватися мені потрібно у 2019 році (засідання комісії в березні) у лютому місяці йду на лікарняний у зв’язку з вагітністю. Чи може атестаційна комісія мене проатестувати в строки?
Светлана
Добрый день, разъясните, пожалуйста, такую ситуацию. Я музыкальный руководитель детского сада - 17 лет педстажа, высшая категория получена в 2018 году и пройдены курсы музруководителей в 2018. Я перешла работать в школу "вчителем музичного мистецтва", где меня оформили как специалиста , имею ли я право тарифицироваться по высшей категории?
Галина
Для Светлана: До муз. керівника дитячого садочка та вчителя школи різні вимоги. Тому, якщо Ви не маєте стажу роботи шкільним вчителем, Вас правомірно оформили спеціалістом. Я Вам більше скажу у нав в коледжі є випадки, коли один викладач атестований, як педагог за вищою категорією, а як концертмейстер за категорією "спеціаліст"
Любов
Добрый день! Працюю вихователем школи-iнтернату 29рокiв. Освiта-дошкiльне визовая. У2016 роцi атестувалась, присвоено звання "старший вихователем",9рокiв-керiвник методичного об’еднання вихователiв школи-iнтернату. Чи можу я атестувалась на вихователя-методиста?
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!