Osvita.ua EduExpo EduExpo: Образование за рубежом Study in Wrocław

Study in Wrocław

http://www.study-in-wroclaw.pl

+48 71 7767133
Poland, Wroclaw, Pl. Solny 14

Study in Wrocław (Projekt "Teraz Wrocław") – це програма, заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав (Польща). Діяльність проекту спрямована на залучення молоді до навчання у вроцлавських ВНЗ. Із початку створення у програмі взяли участь понад 1000 осіб, які успішно вступили, навчаються і закінчили вроцлавські ВНЗ.

Програма пропонує якісне навчання у рейтингових державних та приватних ВНЗ Польщі, безкоштовні консультації щодо вступу від досвідчених спеціалістів та спрощену процедуру вступу. Проектом не береться жодних оплат за участь у програмі та гарантується надійна та ефективна співпраця, підкріплена багаторічним досвідом роботи.

Проект "Teraz Wrocław" є некомерційним. Ми не співпрацюємо із посередниками та представниками в інших країнах. Із усіма запитаннями, сумнівами чи пропозиціями запрошуємо звертатися до нас у будь-який зручний для вас спосіб – особисто в офіс у Вроцлаві, телефоном, скайпом, у соціальних мережах чи електронною поштою! Ми спілкуємося польською, українською, російською мовами.

Завітайте до нашого сайту http://www.study-in-wroclaw.pl щоби отримати більше інформації.За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!