Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Я закінчила школу в 2020 році і для вузу мені потрібно було зно з історії та укр.мови. Але в 2021 хочу перепоступити в інший вуз, результати зно будуть дійсні, та чи потрібно мені складати зно з математики?
Влад
Для Анна: будуть дійсні. Математику здають ті, хто отримує атестат. Ви його вже маєте
Анна
Тобто якщо для вузу потрібні результати зно з історії та укр.мови , мені не потрібно додатково сдавати математику в 2021?
Влад
На яку спеціальність Ви вступаєте? Якщо математика не потрібна для вступу, то її здавати не потрібно. Зазвичай потрібно 3 ЗНО
Комментировать
назарій
я закінчив школу в 2020 році, вступив в вуз на бюджет, але після сесії планую відрахуватись. писав зно в 2020 році укр мову і біологію, але хочу в цьому році написати зно з хіміі щоб вступити в медичний, чи можно так скористуватись різними результатами зно?
Галина
Для назарій: скористатись можна, ось тільки здавати треба не хімю, а математику - саме вона є 2-м предметом для вступу в мед.
Комментировать
Полина
Скажите пожалуйста выпускникам младшего специалиста за 1999 год нужно сдавать зно чтобы поступить на бакалавра?
Галина
Для Полина: ну звісно!
Полина
А сколько зно и какие сдавать???? Я слышала что только зно по укр и литературе Но хочу знать точно Если идти на бакалавра на экономику с дипломом младшего специалиста то какие зно сдавать?
Галина
Для Полина: дивіться умови вступу. На більшість спеціальностей дійсно треба лише укр.мову, а на деякі (наприклад "економіка") ще й математику
Комментировать
Виктория
Кто такие Влад и Галина, дающие ответы в комментариях? Они не представлены в статье, почему мы должны им верить!
Галина
Для Виктория: Особисто я працюю в депатаменті, в підпорядкуванні якого є заклади освіти. Можете вірити, а можете ні. Можете самостійно читати нормативні документи замість того щоб забавати питання на різних сайтах, де відповіді дають часто не компетентні люди. Самоосвіту ніхто не відміняв.
Комментировать
Виктория
Скажите как проходит процесс подачи заявки на поступление с ЗНО прошлого года? Каков механизм? То есть мы не хотим сдавать ЗНО 2021, а хотим поступать по ЗНО 2020. Что нам нужно сделать?
Влад
Для Виктория: подавати заяву так само, як би Ви подавали з ЗНО цього року.. В ю тубі є відео, як саме це зробити Шукайте
Виктория
А электронный кабинет нужно новый открывать или сохраняется прошлогодний?
Влад
Новий
Комментировать
Данил
Подскажите я после 9 класса поступил на младшего специалиста(в техникум) учусь сейчас на последнем курсе .Получу техническое образование.На втором курсе со всеми студентами мы сдавали обязательные предметы по укр.лит. и яз. и история.Я их сдал.В 2021 г.вводят обязательный предмет математика .Нужно его сдавать обязательно в 2021 г.для поступления в институт?Будут ли считаться мои сданные предметы по истории и укр.лит. и языку за 2019 г
Галина
Для Данил: математика обов’язковою є для випускників та отримання атестату, а не для вступу. Ви вже отримали атестат у 2019 році. сертифікати дійсні з 2018 року
Комментировать
Катерина
Доброго дня. Я закінчила школу в 2006 році, маю диплом магістра "Економіка підприємства". Зараз хочу здобути педагогічну освіту. Чи потрібно мені складати ЗНО .Буду вдячна за відповідь.
Галина
Для Катерина: ні. можете вступати на базі диплому "бакалавра" на ІІ вищу освіту
Комментировать
Богдан
Нужно ли мне здавать Зно если у меня есть диплом Бакалавра или я могу поступать без повторной задачи ЗНО?
Анастасия
на основании ЗНО за 2012 год можно подавать документы для поступления в университет или необходимо проходить через это опять?
Анастасия
Для Анастасия: результаті зно действительні только три года, поэтому придется сдавать наново
Комментировать
Любов
Я закончила институт в 2008 году (бакалавр)по специальности "Географ", хочу поступать в магистратуру по специальности "История", мне нужно будет сдавать ЗНО?
Галина
Для Любов: ЄВІ (ЗНО для магістрів)
Комментировать
nika
подскажите, хочу поступить в этом году математику обязательным можно не сдавать? (выпускница 2018 года)
Галина
Для nika: Ви повинні здавати лише ті предмети, які Вам необхідні. ЗНО за 2018 рік є дійсними у наступному році
Комментировать
Виолетта
Здравствуйте, я сейчас на 2 курсе училища, хочу уйти не закончив, но хочу поступить на следующий год в ВУЗ. Возможно ли сдать ЗНО не состоя в образовательном учреждении?
Галина
Для Виолетта: А як по Вашому ЗНО здають ті, хто закінчив школу 20 років назад? Думаєте йдуть записуватись у школу? Питання лише в іншому. Ви отримали повну середню освіту? якщо ні, то нікуди вступити не зможете.
Комментировать
vlada
здравствуйте, а выпускников прошлых лет берут на бюджет (конечно в соответствии с баллами) или отдают приоритет тем, кто закончт школу в 2021?
Галина
Для vlada: та хоч випускник 1950 року. Жодних балів випускникам поточного року не додають. Лише бали ЗНО
Комментировать
Алена
Здравствуйте!скажите пожалуйста если уже есть высшее образование (бакалавр и магистратура),училась платно,зно сдавала 2014 и 2019 магистратуру. Могу ли я поступить на второе высшее другой специальности только на 3 курс например на бюджет или хотя бы на контракт?
Галина
Для Алена: Ви можете вступити або на бюджет в магістратуру, або на програму ІІ вищої освіти, в яких перередбачена лише коштрактна форма
Комментировать
аня
Підкажіть я буду здавати зно другий рік, закінчила школу тому забрала атестат а зараз його куди треба відносити
Галина
Для аня: Куди відносити атестат? нікуди його не треба відносити. Закінчили школу і отримали атестат. Він Ваш.
Комментировать
Олександра
Підкажіть, будь ласка, я складала ЗНО на магістратуру з іноземної мови цього року, але до ВНЗ не вступала. Чи можу я знову зареєструватись на ЗНО для магістратури наступного року, якщо хочу спробувати скласти на кращий бал ?
Роман
Я склав ЗНО в 2020 році але по причинах не вступив в ВНЗ чи зможу я з своїм ЗНО за 2020 рік вступити в 2021році або в 2022 чи треба буде перездавати ЗНО????
Влад
Для Роман: правил вступу на на 21 рік ще немає
Комментировать
Ольга
Здравствуйте ! Если я сдала тесты в 2010 году , поступила в универ , но по обстоятельствам должна была уехать заграницу , соответственно меня отчислили со 2го курса ! Нужно ли мне сейчас сдавать Зно или же можно поступить в другой университет с прошлыми тестами на заочное отделение
Галина
Для Ольга: ЗНО 2010 року не дійсні
Комментировать
Лєруся Моргун
Здравствуйте! У меня такой вопрос, в 2020 году я сдала зно, но поступить не смогла... Могу ли я перездать зно в 2021 году и поступить у вище?)
Влад
Для Лєруся Моргун: да
Комментировать
Юлия
Здравствуйте! У меня такой вопрос, в 2020 году я сдала зно, но поступить не смогла... Могу ли я перездать зно в 2021 году и выбрать уже другие предметы?