Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Руслан
Сижу і гадаю чого не зробити конкретніший розбір з цього питання і дати прикоади як правильно пощитати бал , а як ні ! 10,647 це 10,6 чи 10,7 ?
Влад
Для Руслан: які ще поради? Вираховувати середнє арифметичне вчать в 5 класі! Якщо Ви не вчили, то відкриваєте книжку за 5 клас і дивитесь правило!
Нэтли
Да, я понимаю, что это программа за 5-й класс, но не хочется допустить ошибки ,и, порой, даже десятые могут сыграть большую роль при конкурсном отборе. Например, при подсчете среднего балла, получается 9,75. По правилам округления - 9,8. Я использовала таблицу "Расчет среднего балла", которая находится на странице моего ВУЗа. Там при округлении получилось 9,7. Поэтому и задаем вопросы на этом сайте, потому что вопреки всем правилам математики, если на странице ВУЗа стоит эта программа, по ней они, наверняка, пересчитают и исправят
Влад
а Ваше діло поставити конкурсний бал за правилами математики і перевірити приймальну комісію, щоб не виправили.
Комментировать
Алина
Ребят, подскажите, пожалуйста,а то я совсем запуталась, какой балл писать в елктронный кабинет, если у меня средний бал выходит 9,588 это 9.5 или 9.6?
Влад
Для Алина: 9.6
Татьяна
Це капец)) Оце рахуємо!Хоч посміялась за ці дні перший раз)
Комментировать
Диана
Добрий день у мене середній бал вийшов 8,05 це мені рахувати як 8,1? Чи як? І яка це буде оцінка?
Влад
Для Диана: 8, 1. Про яку оцінку мова?
Комментировать
Анастасия
Добрый день. Помогите пожалуйста. У меня получилось 8.46. при подаче регестрации писать как 8.4или как 8.5? Заранее Спасибо за помощь !
Валерия
Для Анастасия: 8,5
Комментировать
Андрей Дурак
Добрий вечір! Заради всього святого, підскажіть, будь ласка. Вирахував середній Бал атестата 175 поділив на 21 = 8,333. це буде 8,3, 8.33 чи 8,5? Підскажіть, яку відповідь мені записати до мого кабінету вступика! ДЯКУЮ
Кирил
Для Андрей Дурак: 8.33
Галина
Для Андрей Дурак: округлюється до 1 цифри псля коми. тому 8,3. А як можна отримати 8,5?
Комментировать
Валерия
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, посчитала и получилось 186 это 10,6 ( 10,6 это 10 или 11)?
John Rambo
Для Валерия: 11 конечно же.
Кирил
10
Галина
Для Валерия: 10.6
Комментировать
Анастасия
Прошу прощения, но имеете возможность подсказать? Средний балл вышел 8.95.Если округлить, то это будет 8.9 или всё же 9???
Aleksa
Для Анастасия: будет 9
Комментировать
Марта
Добрий вечір!Допоможіть будь ласка розібратись,якщо вийшло 8,58 то буде як 8,5 чи 9
Богдана
Для Марта: буде 8.6
Комментировать
Ольга
Добрый день, подскажите пжл в додатке указаны балы по 19 предметам и ниже баллы ещё по 4 предметам за дпа. Приччем, есть предметы по которым балл за ДПА выше, чем балл выставленный в Додатке. Как мне правильно расчитатт балл?
Елена
Для Ольга: вам нужно сложить ВСЕ оценки по всем 19 предметам добавить ВСЕ оценки за 4 ДПА и разделить на количество этих предметов + ДПА.Сумму полученую от сложения оценок разделить на 19+4=23 или сколько там у вас предметов и Дпа. Факультативы не учитываются
ольга климова
что считать факультативами? у нас 17 предметов и ДПА звiльнено. Как правильно расчитать средний?
Комментировать
Ірина
Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо в додатку до атестата минулих років, за 1999рік, чи потрібно враховувати додатково оцінки за екзаменаційні предмети? У мене 17 предметів, та додатково, окремо вказані оцінки за 8 предметів по яким я складала випускні екзамени в той час.Чи рахувати як 25 предметів, чи тільки 17 без екзаменаційних? Буду дуже вдячна за підказку:)
Галина
Для Ірина: додаєте всі оцінки атестату. екземенаційні - це дпа
Комментировать
Людмила
Добрий день. Допоможіть будь ласка розібратися, якщо вийшло 9.94 то буде як 9.9 чи 10
Влад
Для Людмила: 9,9
Комментировать
Ирина
Здравствуйте. А заменяется ли бал которы был выставлен в школе на бал из зно? Например в школе 8, а зно 10? Или нужно добавлять все?
Галина
Для Ирина: зно не має жодного стосунку до атестату і воно оцінюється за 200-бальною шкалою. До атестату відноситься дпа, і ново не заміняє нічого, а проставляється в розділі дпа (якщо там немає запису, що Ви звільнені)
Комментировать
Марина
Що робити з оцінками за 9 класс? Чи враховувати предмети, що закінчили вивчати у 9 класі?
Влад
Для Марина: ДО ЧОГО ТУТ ОЦІНКИ ЗА 9 КЛАС? ЗА 4 ПОРАХУВАТИ ЩЕ НЕ ХОЧЕТЕ?
Комментировать
Ксения
Добрий день.Допоможіть будь ласка додала всі оцінки -поділила на кількість предметів ,вийшло 9.38. Виходить бал 9.3 чи 9.4? Дякую.
Влад
Для Ксения: 9,4
Комментировать
Вчитель
Добрий день. Напишіть, будь ласка, чи потрібно вносити середній бал у свідоцтво про базову середню освіту (9 клас).
Яна
7,6875 це 7,7?
Влад
Для Яна: да
Комментировать
Ксения
Здравствуйте, что значит "В то же время предметы, по которым сделана запись «звільнений(а)»/«зараховано», а также факультативы в общее количество не учитываются." То есть не считать предметы, по которым сдавали ЗНО? В аттестате указаны по ним оценки. А в конце эти предметы выписаны отдельно и напротив них написано "звільнений"
Галина
Для Ксения: якщо по ним виставлені оцінки, то хіба написано "звільнена"?
Яна
Добрый день, Галина! Да, в аттестате именно так и написано "звільнений", и стоят оценки по предматеам. Вы моете ответить конкретно УЧИТЫВАЕМ ИЛИ НЕТ, при просчете среднего балла аттестата?
Галина
Для Яна: як можна відповісти так чи ні, якщо не зрозуміло як миже бути в одній графі написано "звільнений" і стояти оцінка! мені здається Ви плутаєте оцінки за предметами і оцінки дпа. "звільнений" ставлять або проти дпа або проти фізкультури, якщо звільнений. Ви маєте додати всі оцінки, які є в атестаті і поділити на їх кількість!
Комментировать
Артем
Добрый день. В аттестате 17 предметов. На сайте "ЄДЕБО" размещен калькулятор в инструкции к которому указано - "2) Перевірте відсутність оцінок, що внесені у неправильному форматі (якщо внесено менше 1 або більше 12 або не ціле число - бал червоного кольору)". Как выбирать предметы или указывать все 17? Спасибо!
Влад
Для Артем: не морочте собі голову, додайте всі оцінки і поділіть на їх кількість, результат округлити до десятих.
Комментировать
Катя
Здравствуйте, извините, пожалуйста, подскажите, средний бал 155, предметов всего 16,получается 155:16= 9,6875=9,6. Как перевести это в 12-бальную систему? Или при регистрации нужно записывать 9,6?
Глеб
Для Катя: если округлить, то получится 9,7
Комментировать
Стейси
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, не могу понять, средний балл моего аттестата 167.285 это 8.7 получаеться ? Боюсь ошибиться
Галина
Для Стейси: яким це Ви чином рахували? Якможна отримати середній бал атестату більше 12, а у Вашому випадку він і більше 100. У Вас в атестаті оцінки за якою шкалою виставлені?
Стейси
Логично что я посчитала изначально не по 12ти бальной системе, что так что так остаётся большой остаток, и поэтому я спросила совета здесь, сколько получиться точно, потому что остаток в калькуляторе все равно всегда отличается
Галина
Для Стейси: Ви нічого не повинні переводити. Ви повинні рахувати і бали які вказані в атестаті за 12-бальною шкалою і, як і вказано в правилах, округляти до 1 цифри після коми
Комментировать