Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Здравствуйте такой вопрос Если в атистате есть 2 бала это влияет на поступление или нет
Коля
Чи впливає бал ЗНО на середній бал атестата. Хочу вступати закордон, не знаю чи готуватися до ЗНО.
Максим
Для Коля: Також цікавить.
Анастасія
Впливає,в атестат йде ДПА(це певні завдання с ЗНО)
Комментировать
Коля
А що саме треба роздруковувати з електронного кабінету? Ту табличку де подані заяви і пише статус (рекомендовано бюджет або рекомендовано контрокт)? Чи заходити у розділ "дані вступника" і табличку з результатами ЗНО? Поясніть детальніше!!!!дякую)
123
Для Коля: Ви певні, що Вам потрібна вища освіта? З Ваших питань здається, що вам краще йти на робітничу спеціальність. туде, де думати не треба.
Name
На робітничій спеціальності також необхідно думати. Приниженням людей ви тільки даєте доказ відсутності у Вас поваги до іншої людини та вміння виправдати чиїсь помилки.
Комментировать
Ірина
Чому змінився середній бал атестата в меншу сторону? В всіх рейтингових списках. При подачі заяв данні були введені вірно, а при оновленні Вступ.ОСВІТА.UA Дані отримані з ЄДЕБО 21.07.2019 13:05 (наступне оновлення до 20:00 21.07.2019) Як таке можливо і коли будуть показані достовірні данні?
777
Для Ірина: Значить Вам його перерахував виш. Приймальна комісія має перевіряти середній бал і може або повертати з вказівкою "потребує уточнення" або сама міняти бал.
Ірина
тобто виходить, що школа не правильно порахувала і 10 дні дані були правильні і раптово, без попередження, змінили? Цікаво...
Комментировать
Зоя
Скажіть будь ласка, з 27 почитається прийом документів але 27 і 28 вихідні, то буде працювати приймальня комісія чи ні?
Сергей
Здравствуйте,не могу зарегистрироваться в еле.кабинете в последнем поле где надо ввести бал аттестата пишет, ведите бал аттестата (а я его уже вёл) нажемаю на кнопку регистрации,и ничего только пишет чтобы бал вёл...что делать,кто поможет.заранее спасибо.)
Олег
Таке питаннячко! Скажіть будь ласка якщо я подав на біологічний факультет і там 4 державних місць а я на 5 (тобто вже не прохожу на державне) то може бути таке що люди які переді мною в пріотитеті поступили кудичь інше на державне і відповідно на біологічний вже не проходять. То я можу пройти на державне таким чином, якщо звільниться місце? Це якось відомо? Така інформація повідомляється?
989
Для Олег: Ви не можете знати вже, що не проходите. З якими пріоритетами заяви тиз, хто перед Вами? Чи є в них шанс пройти на бюджет за вищими пріоритетами? Ви не знаєте скільки насправді мцсць отримає виш (4 це максимум), якщо звісно пропозиція відкрита. Нічого цього не буде відомо до 26-го. Максимум, можете перевірити шанси на вступ за більш високими пріоритетами тих, хто попереду Вас за сайтом пошук.абіт
Комментировать
1944
С какого числа можно подавать документы в бумажном виде?
Аня
Для 1944: з 27 по 31
Дарина
Это только те, которые на бюджет?
Комментировать
Оля
Максимальний обсяг на держ замовлення це і є кількість державних місць на ту чи іншу спеціальність?
Liza
Для Оля: количество бюджетных мест
Комментировать
Катюша
А що має писати у статусі заяви 26 числа якщо на державне пройду?
Liza
Для Катюша: рекомендовано бюджет
Комментировать
Олег
У меня с Абіт пошуку пропала одна заява, как будто я и не подавал ее, а в кабинете пишет что эта заява есть и я допущена к конкурсу. В чем проблема?
Катя
Здравствуйте, если у меня неправильно рассчитан средний балл, то я вообще не могу поступить (даже на контракт) или не участвую только в отборе на бюджет? (я звонила в универ, куда подала первую заяву и они сказали что поменяют, но у меня все равно пишет мой неправильный балл, хотя пишет так же что я допущена к конкурсу)
Толік
Для Катя: Ти зможеш брати участь у конкурсі на державне і на контракт. Вони у себе перерахують бали і врахують при конкурсі а ти не можеш вже поміняти бал бо коли вказувала інформацію натискала "підтвердити". Можна було поміняти бал до подання першої заяви а вже не можна.
Комментировать
Liza
я неправильно расчитала средний балл атестата, позвонила в приемную комиссию куда первее подала документы, они сказали, что изменили балл на правильный. у меня везде написано "допущенно до конкурсу" и остался тот же неправильный средний балл. Они его будут проверять когда уже будет отбор на бюджет или если написано "допущенно" это значит что уже проверили и все нормально?
Толік
Для Liza: да все ок! Вони перераховують
Комментировать
Толік
Доброго дня!! Люди, таке питання. До прикладу я пройшов на міжнародні відносини( 1 пріоритет) на контракт а на архівну справу (2 пріоритет) на державне. То можна подавати на архівну справу документи у вуз на державне чи ні?
Zzz
Для Толік: сам понял что спросил? Откуда ты знаешь что прошёл? Все ждут 26 числа . А ты уже знаешь?
Я
Для Толік: 26 июля узнаешь куда прошёл на бюджет. Значит По остальные заявы прошёл на контракт. Выбирай
Комментировать
Vlad
Здравствуйте, что делать если подсчитал средний балл аттестата без оценок дпа и подал заявление в вуз?
Толік
Для Vlad: вони перерахують і виправлять
Комментировать
1963
Добрий вечір) Що означає "допущено"?
Zzz
Для 1963: будешь участвовать в конкурсе на бюджетное место
1963
Дякую
Комментировать
Аня
Привіт! Скажіть будь ласка, якщо я в пріоритері вибрала на 1 місце географічний факультет а на 2 місце історичний і прошла на державне туди і туди то я можу подати на історичний чи ні? Чи я маю подавати документи у внз на 1 пріоритет? Можна вибирати?
Учитель
Для Аня: Ох, как вы ещё и зно сдали, если не умеете банально искать информацию и понимать что такое приоритет. У вас есть только одно место где можно поступить на бюджет. Если проходите по 1, то путь в остальные ЗАКРЫТ. Либо контракт либо бюджет ТОЛЬКО на 1 приоритете. Нужно было думать, а не ставить что попало в приоритетах. Пути назад нет
Zzz
Вы уже выбрали Когда приоритеты ставили :1-й значит больше всего туда хочу. Рекомендация будет только одна
Комментировать
Никита
Здравствуйте, заполняю поле "средний балл", а оно пишет, что не заполнено, что делать?
Ната
Здравствуйте, при расчете среднего бала атестата, что делать с предметом который "зараховано"?
Ирина
Добрый день! Все перечитала и не нашла ответа на вопрос,хотя его и задавали но никто не ответил ,добавлять ли в расчет оценки предметов из аттестата (курс за выбором)их 5?
989
Для Ирина: вже 100 разів відповідали: факультативи та спецкурс за вибором не врвховуються
Комментировать