Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Допоможіть, будь ласка, я навчалась в університеті на бюджеті (але кинула навчання наприкінці першого курсу). Чи маю я право навчатись у колледжі або пту безкоштовго? Бо це різні рівні акредитації, тому я маю право, чи я помиляюся?
Ольга
Для Оля: маєш право
Оля
Дуже Вам дякую за відповідь.
Комментировать
Наталія Іванівна
Доброго дня! Якщо я зараз навчаюсь на 1 курсі бакалаврату на державному але буду переводитись на заочну форму навчання на платне , то чи можу я ще раз поступити на державну форму на бакалаврат?
Влад
Для Наталія Іванівна: зможеш, якщо повернеш гроші за державне навчання, а це ще більше, ніж контракт
Комментировать
Анна
Если я учусь сейчас на первом курсе на контракте,могу ли я вступить наново на бюджет (в другой ВУЗ)?
Влад
Для Анна: так
Комментировать
Максим
Чи будуть врахрвуватися кошти, котрі я повинен буду повернути, які я отримував як стипендію?
Анна
Здравствуйте,сейчас учусь на первом курсе на контракте.На следующий год хочу наново вступить в другой ВУЗ.При этом есть льготы отца участника АТО.Могу ли я вступить на бюджет.(льготы вроде действуют до 21 года,мне сейчас 18.соответсвенно если я уступлю наново то на 3 курсе мне будет 21). Получается 1,2 курс бесплатно,а 3,4 платно? Или впринципе невозможно воспользоваться льготами?
Влад
Для Анна: діти атошників пільг при вступі не мають. Право мають самі атошники. Діти мають право тільки на переведення на вакантні місця. Тобто: хтось відмовився від бюджетного місця, когось вигнали з бюджету і т. Д. Але, вільне бюджетне місце можуть отримати і діти сироти, і інваліди. Серед них є теж конкурс по балах. Це місце дістанеться тому, в кого найвищий бал. Потрібно щоб збіглося багато фактів, щоб отримати це бюджетне місце. Так що покладайтеся тільки на Ваші знання.
Комментировать
Инга
Здравствуйте, я сейчас учусь в колледже на бюджете на младшего специалиста и получаю стипендию, но я также хочу обучаться в институте на бюджете, могу ли я учиться и там и там обучаясь на младшего специалиста и на бакалавра или же мне нужно уходить с колледжа и возвращать деньги за бюджет? И можно ли вообще в колледже перейти на контракт и вернуть деньги за бюджет, поступить в университет и учиться и там и там?
Галина
Для Инга: бакалавр і молодший спеціаліст це різні освітні рівні. Ви цілком можете вчитись на бакалавра на бюджеті
Комментировать
Максим
Доброго дня. Чи повинен я буду повертати суму грошей, яку мені давали як стипендію, чи тільки повинен повернути вартість навчання?
Олена
Я навчаюся в університеті на контракті. Хочу перейти після закінчення першого курсу на заочну форму навчання і подати документи в колледж. Чи змоду в коледжі навчатися на бюджеті?
Ирина
Для Олена: сможете, если Вы раннее не учились в колледже на бюджете. Кстати, Вы и в ВУЗ можете поступать на бюджет, если захотите.
Комментировать
Іван
Добрий день. Чи можу я розраховувати на вступ на бюджет на бакалавра, якщо я спочатку пройду навчання на бюджеті на молодшого бакалавра?
Данило
Здравствуйте, отчислили с второго курса колледжа, учился на младшего специалиста, был на бюджете, в этом году планирую поступить в институт, нужно ли возмещать средства за обучение?
Галина
Для Данило: ні. це різні рівнів
Комментировать
олена
Здравствуйте,такой вопрос. Если меня отчислили за непосещение , имеет ли это какое-то значение при поступлении в другой вуз? Если да,то какое?
Tanya
Для олена: Якщо хочете вступити на бюджет, то потрібно відшкодувати кошти за попереднє навчання.
Комментировать
Марія
Добрий день! Якщо я вчилася на магістра в медичному і відрахувалася, у наступному році планую вступати на молодшого бакалавра (бюджет). Чи потрібно у такому разі повертати кошти?
Володимир
Для Марія: Ніби так. Не думаю, що це вам буде вигідно. Але розберіться точніше в питанні
Галина
Для Марія: молодшого бакалавра чи фахового молодшого бакалавра? Якщо друге, то ні. Бо цей рівень не відноситься до вищої освіти, а є фаховою передвищою, де не передбачене повернення коштів
Комментировать
Tata
Добрый день.Если я учусь на заочном отделении 1 курс на бюджете,но учебы и сессии ещё небыло ,я хочу забрать документы и в этом году поступать на бюджет в другой вуз,нужно будет возвращать деньги?
Влад
Для Tata: як це учусь, но учёбы не было?
Константин
Наверное , она имеет ввиду что сессии ещё не было , и хочет на отчисление подать!
Комментировать
Ірина
Добрий день! Моя донька закінчує 2 курс коледжу (всього 4 курси) на бюджеті і хоче поступати на бюджет в університет. Чи потрібно буде повертати кошти за коледж в разі вступу?
Влад
Для Ірина: ні. Це різні рівні
Комментировать
Катя
Якщо відраховують з 2 семестру з магістратури, потрібно повертати кошти за державне місце?
Данил
Если меня отчислили с второго семестра в техникуме будучи на бюджете и я хочу поступить на бюджет в вуз по специальности правоохранительная деятельность на бюджет, нужно ли мне выплачивать средства?
Єлизавета
Я навчаюсь зараз на 6 курсі медичної академії на бюджеті. І бажаю відрахуватись зараз. Подальше бюджетне навчання не планую. У цьому разі я не повинна оплачувати кошти, витрачені на моє навчання,я правильно розумію?
Олександр
Для Єлизавета: 6 курс?Чи не краще довчитись пвір року та отримати диплом??
Комментировать
SHURE 58A
Будьте добры! На 2 ом курсе в 2012 отчислели,но учился на бюджете! Хочу восстановиться в Вузе,на бюджет или поступить в другой ВУЗ по подобной специальности ,дабы быть с Высшим Образованием! Получиться на бюджете опять учиться?! Восстановиться на бюджет... (бюджетное место у меня по инвалидности,чернобыль) Что скажите?_))
Татьяна
Добрый день. Ещё один вопрос-юр.институт насчитал нам 17 тысяч выплатить за пол года обучения,из них 7 тысяч за проживание,10 тысяч за курсантскую форму. При повторном поступлении на бюджет ещё что то надо будет сплачивать
Галина
Для Татьяна: у Вашому розрахунку відсутня сума на навчання (проживання і форма, то не є вартістю навчання)
Мария
но ведь написано,что порядок возвращения денег не распостраняеться на курсантов
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте,дочь отучилась пол года в юридическом институте , была на казарме.теперь хочет уйти. Надо нам будет выплачивать за обучение
Галина
Для Татьяна: якщо знову вступить на бюджет.
Комментировать