Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка. Якщо студент рік навчається на контракті у вузі і на наступний рік знову подає результати зно на ту ж саму спеціальність на той же факультет і балів вже достатньо на бюджет. Чи приймуть студента знову на перший курс але вже бюджет? Дякую за відповідь.
Галина
Для Олена: звісно приймуть, але навіщо 2 роки підряд навчатись на 1 курсі. може краще зараз не вступати взагалі?
Olena
Олена,нікого не слухайте а ідіть вчитись на бюджет нехай хоч і повторно на 1 курс,бо ви не знаєте чи пройдете за конкурсом у наступному році,а грошей зараз за навчання великі суми,та й ще кожного року додається!!
Галина
Для Olena: Ви її питання прочитали? Вона хоче цього року на контракт вступати!
Комментировать
Вика
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если я в этом году поступила на бюджет в один институт на год, а на следующий хочу попробовать поступить в другой на дневной . А в этом институте перейти на заочку, имею ли я права претендовать на бюджет или все таки нет? Заранее спасибо за ответ.
Галина
Для Вика: можете, якщо: 1 на заочку перейдете на контракт; 2 компенсуєте вартість навчання на 1 курсі.
Комментировать
Юлия
Здравствуйте.Подскажите ,я поступила в 2002 на бюджет проучилась 4 месяца и была отчислена .сейчас поступаю на бюджет .буду ли я возмещать за те 4 месяца обучения?
S_
Добрый день! Скажите, пожалуйста, в прошлом году поступил на бюджет, был отчисление по собственному желанию в ноябре, т.е. никаких зачётов, экзаменов не сдавал. В этом году поступаю по новой, прохожу на бюджет. Нужно ли платить за прошлогодней обучение, учитывая, что знаний с того обучения ноль. Заранее благодарю.
S_
Для S_: Отталкиваясь от статьи выше, учитывая паспортную программу за 2020 год, средняя стоимость одного студента составляла 59.8, так нужно будет возместить государству 30000? За что? За месяц-1.5 дистанционного обучения? Не слишком ли?..
Галина
Для S_: але ж це Ви не виконали умови договору. Саме Ви не навчались, а не виш не надавав Вам освітніх послуг. Так Вам треба компенсувати вартість навчання за 1 семестр. Можливо цього разу непрофукаєте намарно кошти
S_
Вам известна причина "непрофукання" денег? Вот так и живём в нашем государстве во всех сферах деятельности.
Комментировать
Ирина
Здравствуйте!Дочка окончила 1курс ВУЗа-бюджет.Подскажите,пожалуйста,если перейдет на заочное обучение нужно ли возмещать стоимость обучения за 1курс?
Эдуард
Добрый день, буду скоро подавать документы и сразу подписывать контрак, только не знаю, оплачивать семестр(осень) сразу,или можно перед первым сентября?
Галина
Для Эдуард: задавайте ці питання в приймальній комісії. У вишах свої правила щодо цього
Комментировать
Карина
Добрый день.В 2020г я поступила на бюджет в институт Б.Гринченка на хореографа. В декабре на уроке упала и получила травму. В мае вынуждена была забрать документы.Могу ли я в этом году учиться на бюджете в другом институте, если поступлю, без возмещения оплаты?
Галина
Для Карина: маєте отримати висновок медико-санітарної комісії, що не можете працювати за спеціальністю, яку отримували раніше. І тоді не повинні будете відшкодовувати
Карина
Підкажіть будь ласка де можна отримати цей висновок?
Галина
Для Карина: це не сюди. Це до лікарів
Комментировать
Вероніка
Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо я провчилася рік в університеті на бюджеті, закрила всі сесії і вирішила піти з універу, проте я хочу вступити на бюджет на іншу спеціальність. При подачі заяви для вступу, що мені потрібно обирати там де освітній ступінь: " Ніколи не здобувався", "Був здобутий раніше", або "Був здобутий раніше (навчання не завершено)". Я хочу відшкодувати 1 рік навчання. Проте я не знаю, якщо я оберу "Був здобутий раніше (навчання не завершено)" чи будуть розглядати мою заяву на бюджет? Підкажіть будь ласка, благаю
Галина
Для Вероніка: будуть
Вероніка
Дуже дякую Вам!!!
Комментировать
Светлана
Когда нужно платить за обучение если я поступаю на 1 курс после 11? Просто некоторые говорят что нужно платить сразу как только подаю документы
Галина
Для Светлана: коли підписуєте контракт. А взагалі питайте у виші
Комментировать
Анжела
Здрастуйте подскажите пожалуйста хочу поступить на бюджет в лицей, но уже раз отучилась и получила диплом, могу ли я поступить ещё раз илитоко в коледж или академию?
Галина
Для Анжела: який рівень освіти Ви вже отримали і який хочете отримати? бо все те що Ви перелічуєте надає різні рівні. Ліцей - це або школа або пту, яке надає рівень кваліфікового робітника. коледж - рівень фахового млодшого бакалавра або молодшого бакалавра. Академія - бакалавра.
Комментировать
Влад
Доброго дня , що коли я навчаюся в університеті на першому курсі на бюджеті , повністю закрив всі сесії , і відрахувався з університету за власною ініціативою , чи потрібно мені відшкодовувати кошти при повторному вступі на бюджет ?
Галина
Для Влад: звісно. Держава вже використала на Ваше навчання кошти. Аби на Вас знови витрачали кошти з бюджету Ви маєте відшкодувати попереднє навчання. Або вступати на контракт
Влад
Дякую за відповідь . Ще хотів запитати чи прийдеться мені платити менше якщо я здав всі сесії і все закрив всі предмети і чи є варіант не платити якщо є така пільга як батько учасник АТО
Галина
Для Влад: менше в жодному випадку, навіть якщо Ви сирота. Ви вчились рік, ось за нього і має бути оплата. І врахуйте, що вартість бюджета значно вища за вартість контракту
Комментировать
Юлия
Добрый вечер,скажите пожалуйста,если я учусь на бюджете в колледже,2 курса закончила(это 10 и 11 класс),сдала зно,хочу поступить в высшее учебное заведение, ещё не отчислили,так как нет директора ,чтобы подписать заявление.Могу ли я подавать заявки на бюджет,а в процессе отчислиться из колледжа?
Алиса
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я можу поступити в ВУЗ на бюджет на іншу спеціальність? Якщо я навчалась в університеті на контрактній основі, заочно. Закінчила навчання на бакалавр. А також як це зробити? І що для цього потрібно? Можливо після цього ще раз поступити на б‘джет на іншу спеціальність в інший заклад?
Анастасія
Добрий день. Скажіть будь ласка, маю освіту молодшого спеціаліста з відзнакою,навчалась на бюджеті. Чи маю право вступати в університет для отримання бакалавра на заочну форму ,на бюджет?
Галина
Для Анастасія: молодший спеціаліст це різні рівні, тож звісно можете
Комментировать
Олена
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як правильно зробити вибір на вступ, якщо мої бали ЗНО не дали гарний результат і вступати в омріяний ВУЗ не отримається на бюджет, а рік сидіти вдома також же неможна( Чи подавати зараз заявки на бюджет не туди, куди хотів, свідомо розуміючи, що провчишся не більше року, бо все одно будеш здавати ЗНО в наступному році, щоб йти у бажаний ВУЗ, чи просто подавати на контракт?
Галина
Для Олена: Врахуйте, що якщо зараз вступите на бюджет, а через рік знову вступатимете на бюджет, то муситимете компенсувати вартість навчання на попередньому бюджеті (а це значно більше за контракт). Раджу вступати в цьому році на ту спеціальність яку хочете отримати в коледж, після його закінчення зможете продовжити навчання, вступивши на бакалавра на базі диплому молодшого бакалавра. Або можете піти рік на роботу чи отримати якусь спеціальність, яка не завадить в житті в пту (кравчині, повара, електрика або секретаря), де зможете ще й стипендію отримувати.
Комментировать
Анастасія
Доброго дня. Дуже потрібна ваша допомога. Навчалась на бюджеті в Каразіна. За два місяці зрозуміла що не моє. Сесію не здавала, в деканаті факультету не можуть допомогти з’ясувати скільки я повинна виплатити компенсацію за перший бюджет. Хочу вступати цьогоріч на бюджет знову. Дякую за відповідь
Галина
Для Анастасія: а коли відрахована? І чи відрахована взагалі? Якщо Ви відразу написали заяву і забрали документи, то менпенсуєте 1 семестр, якщо цього не зробили і протягом ІІ семетру рахувались студенткою, а документи забрали лише зараз, то компенсуєте за рік навчання
Николай Кравченко
Якщо забрати документи до наказу про зарахування на бюджет, то потрібно буде сплачувати відшкодування? І чи маю право зарахуватися на бюджет повторно?
Комментировать
алена
забыла добавить, что в обоих случаях речь идет о стационаре. это к сообщению "Добрый вечер, проучилась этот год на 1 к. (контракт, бакалавриат), но есть задолженности по обеим сессиям. Сейчас хочу поступить в другой вуз тоже на первый курс (контракт, бакалавриат) по результатам прошлогоднего ЗНО. Нужно ли еще до поступления забирать документы из вуза, в котором они сейчас находятся? Спасибо за ответ."
Галина
Для алена: якщо Ви все одно не здали сесії, то що Вас зупиняє забрати документи зараз?
Комментировать
алена
Добрый вечер, проучилась этот год на 1 к. (контракт, бакалавриат), но есть задолженности по обеим сессиям. Сейчас хочу поступить в другой вуз тоже на первый курс (контракт, бакалавриат) по результатам прошлогоднего ЗНО. Нужно ли еще до поступления забирать документы из вуза, в котором они сейчас находятся? Спасибо за ответ.
Ирина
Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, если проучиться год на контракте, после перевестись на заочное отделение и поступить в другой вуз на бюджет. После получения бакалавра по первой специальности (та которая на контракте) нужно будет перейти с бюджета на платное и по второй специальности? Спасибо
Галина
Для Ирина: з якого дива? Кожна людина має прово 1 раз отримати освіту за рахунок бюджету. А на контракті безліч раз.
Комментировать
Иван
Доброго дня, в прошлом году я учился на контракте, на половине первого курса забрал документы из универа. Сейчас хочу поступить на бюджет, подскажите это возможно и нужно будет что-то возмещать?