Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ксения
Проучилась 1,5 года, бюджет(по льготе), не мое это, хочу в этом же универе поступить заново на другую специальность и на бюджет, пройдет ли еще раз льгота? Или надо возмещать за бюджет?
Влад
Для Ксения: треба повертати
Комментировать
Valentina
Добрий день. Підскажіть, якщо дитина провчиться 1_2 роки на бюджеті в вузі України, а потім планує вступати до закордонного вишу...Потрібно буде повертати кошти Україні в будь якому випадку? Чи є якісь варіанти?Дякую.
Галина
Для Valentina: повертають кошти лише у випадку повторного вступу на бюджет
Комментировать
Dasha
Здравствуйте, если я проучилась не полностью первый семестр первого курса (сессия будет в январе), но отчисляюсь на этой неделе, мне ведь нужно будет платить только за первый семестр?
Влад
ні, повертають ті, хто хоче повторно навчатися на бюджеті ююююююююююююююююююююююю
Вадим
Добрий вечір. Вчусь в університеті на 3 курсі (бюджет). До нового року хочу забрати документи та в лютому піти в армію на контракт. Я повинен повертати кошти ?
Костя
Если я окончу первый курс в Вузе не бюджете и потом пересдам ЗНО и захочу перевестись в другой ВУЗ, на бюджет. Нужно ли мне будет покрывать стоимость своего обучения? И меньше ли нужно платить если отчислиться сейчас, а не перевестись уже потом?
Костя
Для Костя: на бюджете первый курс
Галина
Для Костя: якщо будете переводитись, то нічого компенсувати не потрібно: Ви закінчили І курс і йдете на ІІ. А якщо відрахуєтесь і вступатимете заново на І курс, то треба компенсувати вартість І семестру.
Костя
Спасибо, а если меня сами исключат? Я должен буду компенсировать что-то?
Комментировать
Ірина
добрий вечір. я навчаюсь зараз в університеті, але після сесії хочу відрахуватись, планую вступити в коледж, якщо я зможу потрапити на бюджет я в будь якому випадку маю повернути кошти державі? я правильно зрозуміла?
Галина
Для Ірина: ні. все залежить від рівня куди вступаєте. Коледж - це заклад. Він може надавати кваліфікацію молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра. Фахові молодші бакалаври не відносяться до системи вищої освіти і повернення коштів у фаховій передвищій освті не передбачено
Ірина
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!
Комментировать
Юлія
І ще таке питання: я збираюся вступити до універу не по спеціальності, зараз закінчую коледж. Я буду вступати по результатам ЗНО чи по диплому з коледжу?
Галина
Для Юлія: "по результатам ЗНО чи по диплому з коледжу?" це два питання схрещені в одне. І ті й інші мають здавати ЗНО. Але, якщо вступаєте на ту ж спеціальнсть, то на базі "молодшого спеціаліста" і на 2-3 курс і мають бути 2 предмети на ЗНО, а якщо на іншу, то на базі ПСЗО на 1 курс за 3 предметами.
Юлія
А ПСЗО це що? І дайте відповідь будь-ласка на друге моє запитання нижче????
Влад
Для Юлія: по простому, це після школи
Комментировать
Юлія
Доброго вечора чи можу я вступити до унівнрситету на бюджет після коледжу, якщо я маю пільги (сирота)?
Максим
Якщо я вибив до початку семестрового контролю чи повинен мій вуз надавати мені академ.довідку з нулями? Або у такому випадку для повторного зарахування на бюджет вона не потрібна?
Галина
Для Максим: нічого Вам ніхто не видаватиме. Будь-які переведення (поновлення) можливі лише після закінчення 1 курсу, якщо Ви І курс не довчились, то навіщо Вам довідка. Ніхто нікуди Вас з нею не братиме. Ви просто вступаєте заново
Максим
Выбачте,я не кореткно задав питання. Я саме і збираюся вступати заново,зараз я відраховуюсь з бюджету до початку сесії і хочу знову вступати на бюджетній основі. Чи потрібна взагалі мені академ.довідка у такому випадку,чи буде достатньо заяви що я прослухав перший курс у своему університеті(таку заяву мені погодились дати одразу,а з академ.довідкою виникли питання)
Галина
Для Максим: Як Ви могли прослухати І курс? Ви вчитесь на ІІ?
Комментировать
Максим
Добрий день.Чи повинен буду я відшкодовувати у разі якщо забираю документи безпосередньо до початку сесії та зачотів,а у наступному році планую поступати в інший університет на бюддетній основі? Дякую
Галина
Для Максим: Звісно повинні. Ви ж навчались. До чого тут сесія.
Комментировать
Яся
Закінчила ВНЗ як бакалавр, і навчалась за кошти фізичних/юридичних осіб. Зараз хочу знову вступати в інший університет на бакалавріат. Чи маю право розраховувати на бюджет?
Влад
Для Яся: маєте. Але треба щоб були прохідні бали на бюджет
Комментировать
Саша
Добрый вечер. Я учусь на первом курсе, бюджет, но в ближайшее время хочу отчислиться. Я правильно поняла: если я после этого не собираюсь снова поступать в вуз или же решу повторно вступить, но уже на контракт, то возмещать ничего не нужно?
Влад
Для Саша: правильно
Саша
Спасибо за ответ)
Комментировать
Nastya
Якщо я зараз навчаюся на бюджеті на 1 курсі на заочній, а наступного року хочу вступити ще раз, тільки на іншу спеціальність на денну форму, то мені не треба буде відшкодовувати кошти до того, як я дізнаюся, що вступила на бюджет? Особисто мені в прийомній комісії університету казали, що я маю спочатку відрахуватися, потім відшкодувати кошти, і тільки після цього подавати документи на бюджет, а тут написано, що відшкодуванння відбувається лише після повторного вступу на бюджет. Що я маю зробити, перед тим, як перевступати?
Галина
Для Nastya: А якщо Ви відрахуєтесь, а на денну не вступите? Звісно це відбувається в іншому порядку. Спершу отримуєте місце, а тоді відраховуєтесь і потім компенсуєте вартість
Nastya
Дякую за Вашу відповідь, Галино
Комментировать
Вадим
Если я, учась на бюджете, был отчислен за неуспеваемость, имею ли я право поступать на бюджет во второй раз?
Влад
Для Вадим: якщо по вернёте державі кошти за бюджетне навчання, а це не мала сума
Комментировать
Студент
Доброго дня! В університеті, куди я поступив цього року, мені нажаль не можуть дати конкретну відповідь на питання: якщо я почав навчання 14 вересня, а відрахуюсь 14 жовтня, то я повинен буду заплатити компенсацію за фактичний місяць навчання, чи за весь семестр? Допоможіть, будь ласка. А також підкажіть, куди можна звернутися за роз’ясненням механізму нарахування компенсації. Дякую.
Роман
Для Студент: За весь семестр будешь платить,+-25к
Комментировать
Antuanet
Здравствуйте, я учусь в колледже на бюджетной основе, соответственно получу специальное образование, могу ли я после окончания, в следующем году снова поступить на бюджетнуюоснову, только теперь получать степень бакалавра?
Некто
Здравствуйте! В этом году я поступил в вуз в своем городе на бюджет, но в следующем году я хочу поступить на другую специальность в иногородний вуз на 1 курс, на бюджет. Нужно ли мне будет компенсировать что-то, если я отучусь полный год в вузе, а после приму участие в конкурсе и поступлю в другой вуз на бюджет на 1 курс?
Галина
Для Некто: звичайно треба. навіть якщо відрахуєтесь зараз, то треба за час навчання
Некто
А якщо я почав навчання 14 вересня, а відрахуюсь 14 жовтня, то я повинен буду заплатити компенсацію за фактичний місяць навчання, чи за весь семестр?
Комментировать
Анастасия
Здравствуйте! В сентябре 2019 года поступила на магистратуру на бюджетное обучение, отучилась год и поняла, что заканчивать не хочу. Нужно ли мне возмещать средства которые потратило на меня государство, в случае если я заберу документы или меня отчислят?При условии, что я больше поступать не буду. Спасибо за ответ
Галина
Для Анастасия: ні. компенсують лише за умови повторного навчання на бюджеті.
Комментировать
Кирило
Добрый день, в этом году поступил в вуз на бюджет. В силу определенных обстоятельств мне необходимо сменить вуз. Могу ли я в своем вузе отчислиться по собственному желанию и поступить в другой через конкурсную основу на бюджет?
Галина
Для Кирило: Яким чином Ви збираєтесь вступити, якщо вступ у цьому році закінчено? В наступному звісно можете вступати
Комментировать