Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Здравствуйте,дочь отучилась пол года в юридическом институте , была на казарме.теперь хочет уйти. Надо нам будет выплачивать за обучение
Галина
Для Татьяна: якщо знову вступить на бюджет.
Комментировать
Татьяна
Дочь отучилась в юридическом институте пол года, не хочет больше учится. Надо ей будет выплачивать за эти пол года
Ира
Здравствуйте, если я поступила на контракт, и была переведена на бюджет, после окончания бакалавра могу ли я поступить на магистра на другую специальность на бюджет?
Влад
Для Ира: так, якщо пройдете за конкурсом
Комментировать
Ксенія
доброго ранку! таке питання: зараз я навчаюся на бюджеті на 1 курсі та планую цього року складати ЗНО і вступати знову на бюджет до іншого ЗВО. Дзвонила до регіонального центру оцінювання якості освіти, де мені сказали, що це питання треба буде потім вирішувати з УЦОЯО і що це залежить від університету, що ніби не всі університети дозволяють таку процедуру. Та це дійсно так чи ця процедура відшкодування вартості навчання можлива завжди?
Галина
Для Ксенія: яке відношення до відшкодування вартості має центр оцінювання? його це жодним чином не стосується. відшкодовувати треба в будь-якому виші. а от вартість відшкодування залежить від вишу та спеціальності
Комментировать
Профит
Так если меня отчислили с бюджетного места и я не собираюсь поступать на бюджет в другие вузы. Должен ли я возмещать деньги за обучение? Ответьте пожалуйста (
Влад
Для Профит: нет
Профит
Спасибо Теперь пойду спокойно в армию DDDD
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте. Если я закончу колледж , будучи на бюджете, то могу ли я потом пойти, после окончания учёбы в этом колледже, в другой колледж на бюджет и на другую специальность?
Влад
Для Елизавета: ні, на контракт.
Комментировать
Катерина
Доброго вечора. Я закінчую медичний коледж і вчилась на бюджеті, хочу поступити в медичний інститут, чи зможу я попасти на бюджет і в інституті ?
Галина
Для Катерина: Вступ після коледжу до університету не є повторним навчання. Це різні рівні. Ви можете навчатись за рахунок бюджету за кожним рівнем
Вика
Здравствуйте, скажите пожалуйста . Если я подала документы и меня зачислили на бюджет, но ни разу не появлялась на парах и книги не брала, вообще ничего. То я должна возвращать деньги , если пойду в этом году на бюджет в другой ВУЗ ?
Галина
так повинні
Комментировать
Анна
Если есть диплом магистра по одной специальности. Обучалась на бюджете. Можно ли второе образование по другой специальности получить на бюджете?
Галина
Для Анна: звісно ж ні. Якщо Ви магістр, то мали навчитись читати нормативні документи.
Комментировать
Анастасия
Могу ли я пойти учиться в ВУЗ по другой специальности, когда получила диплом колледжа о специальном образовании?
Марія
Доброго дня! Бачила багато відповідей про перевступ на бакалавра чи магістра, а от чи можна відрахуватись з одного вишу (ступінь бакалавр) та вступити на 1 курс медичного університету на спеціальність "Медицина" (вже ступінь магістр) і не відшкодовувати кошти за навчання за попередньою спеціальністю? Якщо опиратися на текст наказу, то це будуть різні ступені вищої освіти
Галина
Для Марія: якщо Ви уважно читали документ, то маєте знати, що навчання на медичного магістра - є одночасним здобуттям двох рівнів: бакалавра та магістра. Тому аби повторно вступати на бюджет, треба компенсувати попередній бюджет!
Комментировать
Илья
я навчаюся на платній формі пів року 1курсу та хочу забрати документи щоб вступити в наступному році на бюджет перездавши зно на кращий бал. Це можливо?
Влад
Для Илья: так
Комментировать
Ольга
Привіт, якщо я отримала повну вищу освіту і хочу ще раз йти на магістратуру, чи можу я поступити на платну заочну форму навчання, якщо зараз грудень місяць?
Lilya
если я учусь на 1 курсе на бюджете на заочке и хочу забрать документы поступать на дневное в другой вуз на 1 курс на бюджет , мне тоже нужно будет что-то платить???? ведь я никакой стипендии ее получала и мне никто не платил, тогда почему я должна что-то платить?
Галина
Для Lilya: а що, по Вашому, на бюджеті всі отримують стипендію? лише 45% кращих! Вам платили. Але не стипендією. За Вас держава оплачувала Ваше навчання!. Воно на заочці значно дешевше ніж на денному.
Влад
дуже дивне питання, а хто навчання Вам оплачував? невже це не ясно? вчилися ж Ви безкоштовно, чи ні? тому державі повертаєте витрачені на Вас гроші
Комментировать
Ксения
Проучилась 1,5 года, бюджет(по льготе), не мое это, хочу в этом же универе поступить заново на другую специальность и на бюджет, пройдет ли еще раз льгота? Или надо возмещать за бюджет?
Влад
Для Ксения: треба повертати
Комментировать
Valentina
Добрий день. Підскажіть, якщо дитина провчиться 1_2 роки на бюджеті в вузі України, а потім планує вступати до закордонного вишу...Потрібно буде повертати кошти Україні в будь якому випадку? Чи є якісь варіанти?Дякую.
Галина
Для Valentina: повертають кошти лише у випадку повторного вступу на бюджет
Комментировать
Dasha
Здравствуйте, если я проучилась не полностью первый семестр первого курса (сессия будет в январе), но отчисляюсь на этой неделе, мне ведь нужно будет платить только за первый семестр?
Влад
ні, повертають ті, хто хоче повторно навчатися на бюджеті ююююююююююююююююююююююю
Вадим
Добрий вечір. Вчусь в університеті на 3 курсі (бюджет). До нового року хочу забрати документи та в лютому піти в армію на контракт. Я повинен повертати кошти ?
Костя
Если я окончу первый курс в Вузе не бюджете и потом пересдам ЗНО и захочу перевестись в другой ВУЗ, на бюджет. Нужно ли мне будет покрывать стоимость своего обучения? И меньше ли нужно платить если отчислиться сейчас, а не перевестись уже потом?
Костя
Для Костя: на бюджете первый курс
Галина
Для Костя: якщо будете переводитись, то нічого компенсувати не потрібно: Ви закінчили І курс і йдете на ІІ. А якщо відрахуєтесь і вступатимете заново на І курс, то треба компенсувати вартість І семестру.
Костя
Спасибо, а если меня сами исключат? Я должен буду компенсировать что-то?
Комментировать
Ірина
добрий вечір. я навчаюсь зараз в університеті, але після сесії хочу відрахуватись, планую вступити в коледж, якщо я зможу потрапити на бюджет я в будь якому випадку маю повернути кошти державі? я правильно зрозуміла?
Галина
Для Ірина: ні. все залежить від рівня куди вступаєте. Коледж - це заклад. Він може надавати кваліфікацію молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра. Фахові молодші бакалаври не відносяться до системи вищої освіти і повернення коштів у фаховій передвищій освті не передбачено
Ірина
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!
Комментировать