Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Дар'я
Якщо у мене квота-1, то чи є в мене шанс поступити на бюджет і в яких випадках? Бо маю сер. бал 147, і повідомили що можу поки що тільки на контракт
Галина
Для Дар’я: Ну якщо Вам у виші так сказали, то швидше за все так і є. 147 дуже низький бал. Тому все залежить від того яку спеціальність Ви обрали. Якщо це якась спеціальність на яку дуже великий конкурс та дуже мало бюджетних місць, то навряд чи пройдете. Ось наприклад, якщо обирати "стоматологія", то місць дуще мало і вступатити можна хіба з балами 190+, а якщо "медицина", то і з 147 є шанс. За квотою лише певна кількість мість. Там може бути взагалі 1 квотне місце, і якщо крім Вас за цією квотою бодала людина з балом 148, то пройде саме вона
Комментировать
Liza
А чорнобильське посвідчення 3 категорії можна вважати за квоту 1? Або чи воно взагалі впливає на конкурсний бал для вступу?
Дар'я
Для Liza: наче б то ні, бо квота 1 це діти сироти, та діти позбавлені батьківського піклування, але краще запитайте в навчального закладу
Комментировать
Ірина
Вітаю. Чи відновлено п.105 старої редакції пільгових категорій дітей? Чому дітей, звільнених від ДПА і ЗНО, не реєстрували від самого початку в школах з помітною "звільнений на підставі."??? Зараз Центр оцінювання якості освіти не встигає надати відповідні довідки за тижневий термін. Що робити, якщо сьогодні останній день реєстрації?
Элла
Какой процент от количества бюджетных мест составляет квота 2? Почему в приложении ЄДБО показывает 40 процентов, если в определении квоты этот процент ни более 20?
Оксана
Для Элла: Це залежить від вишу. У київських вишах ця квота буде 10 відсотків (але не менше 1 місця), а у переміщених вузів може бути й 40 відсотків. Переміщені - це як ті, що переїхали ще в 2014-му році з Донецької та Луганської областей, так і ті, що переїхали в останні місяці, а також навчальні заклади областей, що перебувають у небезпечній зоні, — Миколаївської, Запорізької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської. При цьому Київ НЕ входить до цього переліку.
Комментировать
Марія
Підкажіть будь ласка, як і де можна оформити квоту 2, якщо я находжусь зараз за кордоном?
Марк
Подскажите пожалуйста, до какого числа можно будет вступить по квоте 2 И есть ли вообще какие то ограничения по числам для поступления по квоте 2?
bitik
Для Марк: до 8 серпня
Комментировать
Наталія
Добрий день ! Підкажіть будь ласка що і де треба реєструватись для зачислення по квоті 2 ?
Людмила
Доброго вечора, в якій електронній системі? У мене дитина теж інвалід до 18 років для Анастасія:
Анастасія
Я є дитиною -інвалідом віком до 18 років,мешкаю в Сумській області, склала НМТ,в мене є пільга при вступі?І яка саме?В електронній системі пільгу зареєструвала.
Виктория
доброе утро, подскажите, где смотреть наличие квоті-2 в єлектронном кабинете вступника
Оксана
Доброго вечора. Підкажіть, у ВУЗІ сказали, що для реєстрації квоти-2 як ВПО окрім довідки ВПО потрібна довідка форми 13 про фактична місце реєстрації. Цю довідку у ЦНАПІ не дали, сказали, що її можно отримати тільки у тій області, де прописані. Без неї квоту не зареєструють. Що робити?
Наталья
Здравствуйте, подскажите пожалуйста если ребенок сирота и находится на оккупированной территории, сдала творческий конкурс на отлично, по какой квоте она будет зачислена КВ1 или КВ2 ?
Єлизавета
Якщо ,живу в Харкові, закінчила школу в Харкові в минулому році,чи можливо в цьому році вступити за квотою?
Марія
Для Єлизавета: Тільки для випускників цього року діятиме квота 2 -особливо небезпечні теріторії.Взнавали в університеті
Комментировать
Аліна
Якщо я дитина сирота і мною опікуються прийомні батьки я маю можливість вступити за квотою номер1?
Дар'я
Для Аліна: так, якщо ти дитина сирота (без батька та матері), то це квота 1
Комментировать
Артем
А если поступаю за квотою 2инадо тесты дополнительно сдавать или токо нмт подать и где взять список тереторий чтобы попасть на квоту 2
Тема
А будут платить деньги как на бюджете в месяц ? Токо если поступить на квоту 2 и тесты надо будет сдавать какие-то,
Галина
Для Тема: які гроші платити?
Мила
Он имеет ввиду наверно степендия
Комментировать
Элла
Добрый день, а акие документы нужно предоставить в ВУЗ для предоставления квоты 2 ?
Галина
Для Элла: я ж написала, що Ви не можете претендувати на квоту 2! Які документи? "Квота-2 – це частина від максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій) у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти, що мають право на вступ відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення." ПРОЖИВАЮТЬ! Розумієте? Не зареєстровані, а проживають, які закінчували орківські школи, які не могли здобути нормальну українську освіту. Ви 8 років проживали на неокупованій території та навчались з усіма звичайними українськими дітьми. Щось заважало навчанню?
Карина
Галина, не коментуйте будь-ласка питання людей, якщо ви не компетентні
Карина
На 2 квоту можуть претендувати вступникі,місце реєстрації яких є тимчасово окуповані території або особливо небезпечні території, з цього року перелік особливо небезпечних територій дуже розширився та в нього входять багато областей
Комментировать
Элла
Доброе утро, в 2014 году выехали из оккупированного города в Харьков. Есть справка ВПО. Здесь окончили 11 классов, здесь получили приписное в военкомат. Сейчас поступление в ВУЗ г.Харькова. Из города не выезжали. Имеет ли право на квоту 2?
Галина
Для Элла: ні
Карина
Так, маєте, але наскільки я знаю реєстрація до 29 липня
Марія
Маєте право на квоту
Комментировать
Катерина
Якщо в мене померла мама, а батька скоро лишать батьківських прав, але зараз він ще має права, чи маю я якісь льготи? Коли померла мати не була повнолітня, батько зовсім не допомагає, вони з мамою розлучені, аліменти не виплачує. Я маю квоти на вступ до університету?
Галина
Для Катерина: ні.
Комментировать
Вікторія
Чи має людина право на квоту-1 (дитина-сирота), якщо їй на момент вступу вже є 18 років?
Галина
Для Вікторія: так
Комментировать