Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория
Дякую за відповідь. Не підкажете де є бюджет на правоохоронну діяльність? Якщо можна , то в запорізькій області. Дякую велике. Шукаємо, найти не можемо
Влад
Для Виктория: да, є момент. 125 мінімум потрібно, щоб подати заяву на бюджет. Так що у Вашому випадку тільки контракт. Або перездавати зно наступного року і гарно готуватися
Галина
Для Виктория: В базі Ви їх не найдете. Дивіться у інтернеті університети МВД. Вони є далеко не в усіх областях. Поряд з Вами є Одеський, Дніпропетровський. Але їх в базі (мається на увазі бюджетних пропозицій) немає. Там утаємниині списки, реєстрація особисто з паперовими документами (без будь-яких електронних кабінетів). І зараз з Вами вже говорити ніхто не буде. Ви мали пройти повну мед.комісію, психологів, психіатрів, наркодиспансер, далі здається фіз. підготовка (там серйозний комплекс і не всі спортсмени його проходять). І при цьому у Вас занадто низькі бали ЗНО (треба більше 125). І врахуйте, що після вступу, Ви приймаєте присягу, стаєте рядовим поляцейським і рік живете в казармі.
Влад
Здати екзамен. Це все потрібно було починати робити давно.
Комментировать
Виктория
Дякую за відповідь. Подзвонили ще раз і сказали, що з таким балом можна поступити на правоохоронну діяльність. Хоча там немає бюджету, ну що робити будемо платити. Вроді право потрібно ще буде здати. Ну його вона добре знає, думаю пройдемо. Дуже хоче саме на цю професію. На контракт беруть всіх , чи теж міста?
Галина
Для Виктория: На правоохоронну діяльність є бюджет, але починати цим займатись треба з січня. Там проходять декілька курсів тестувань у психолога, направлання від місцевого відділку поліції. Ніякого права при вступі не здають, але точно знаю що здають фіз.підготовку.
Галина
Для Виктория: і ще на бюджет неможна вступати з балами менше 125 балів
Комментировать
Данил
Здрастуйте, помогите пожалуйста, уже запуталась во всем этом, сдавал укр. Язык 124, Истрия не склал, математика 107, биология 161. Средний балл аттестата 7,3(153 из 200). Какой у меня конкурсный балл?(проживаю в ПГТ, значит сельский коэффициент не влияет)
Егор
Для Данил: В зависимости куда и на какую специальность будешь поступать. Надо смотреть конкретно какие там коэффициенты и считать.
Комментировать
Виктория
Скажите, пожалуйста, моя племянница сдавала экзамен. Получила такие баллы за ЗНО украинский 158. Английский 112. История 120. Балл аттестата будет примерно 7-8. Училась в селе. Она сирота, нету ни отца, ни матери . Балл для поступления нужен 140. Сможет ли она поступить? Помогите, пожалуйста, большое спасибо
Галина
Для Виктория: ому 140? Вона збиралась вступати на право? Тоді нічого не вийде. Або обирайте іншу спеціальність на яку підійдуть такі предмети, наприклад історі або філологі. Або, якщо хоче ути юристом, вступайте в коледж.
Влад
Якщо сирота, на журналістику по квоті подавайте, можливо попаде на бюджет хоч в один з вишів. Філологію з таким балом англ не потягне.
Влад
Ще буде діяти сільський коефіцієнт. Довідку з сільради треба. І подати оригінали в універ до 16 серпня. Дзвоніть хоча б в один, взнавайте що треба і коли везти
Комментировать
Alisa
Здравствуйте, при поступлении в вуз на базе диплома младшего специалиста, как рассчитывается конкурсный балл?
Афанасий
Подскажите, если у меня есть справка ВПЛ и я проживаю в Харькове, будет ли это считаться за РГ?
Галина
Для Афанасий: Що таке РГ? РК? Якщо РК (регіональний коефіцієнт, то він рахується не за місцев проживання, а за місцем знаходженні вишу, куди вступаєте.
Комментировать
Ана
Подкажите,если я подала заявки на контракт,можно ли при поступлении просить на заочку?
Соломiя
Перепрошую, я можу подати 7 заяв на 4 спеціальності, правильно? Але я можу подати, наприклад, 7 заяв на 1 спеціальність у 7 вишів?
Артем
А де можна подивитися вагові коєфіціенти університетів?
Вероніка
Підкажіть а якщо у мене середній бал атестата 10.043478261 то як правильно записати?
Татьяна
Для Вероніка: думаю, просто 10 баллов. 10.0
Комментировать
Татьяна
Подскажите на фармацию магистра конкурсный балл 130 баллов.он рассчитывается по этой формуле или как нам посчитали сложили 3предмета ЗНО и поделили на 3?спасибо
Галина
Для Татьяна: конкурсний балрозраховується за формулою. в кожному закладі може вийти свій конкурсний бал, оскільки вага предметів та атестату виставляється вишом.
Комментировать
Ирина
Подскажите, пожалуйста, я посчитала свой контактный бал, где он указывается при выборе специальности в университете, я не понимаю
Галина
Для Ирина: ніде!
А
А сельский коофициент считается,если я на основе младшего специалиста поступаю в внз при этом прописана в селе ?
Комментировать