Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
катерина
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, когда нужно подавать документы на контракт? У меня везде статус "Допущено к конкурсу". Я думала, только когда статус меняется на "Рекомендовано до зарахування" надо подавать документы. Так ли это?
Ban
Здраствуйте, а какие сроки подачи оригиналов в вуз на основе ОКР МЛАДШЕГО СПЕЦИАЛИСТА?
Мария
Здравствуйте, висит везде статус не рекомендовано на бюджет. Подали документы на контракт и кажется что возможно остануться бюджетные места, на контракте мы пока одни подали. Есть ли шанс того, что могут до 15го сентября перевести на бюджет при таком статусе? (Я понимаю что это может быть не выгодно самому внз, но где то в душе все таки надеюс
Галина
Для Мария: переводять лише пільговиків. Так прописано в умовах вступу. Виш би з радістю перевів: им більше бюджетників, тим більше бюджетних коштів, а їх видяляється на одного студента більше ніж плата контракту, але вони не мають на це права
Комментировать
Аааа
Я подав документи ще 27 числа, і біля "документи" у мене нема плюсика, а у дівчини яка подавала документи в той самий університет є плюс... Чому так?
Влад
Для Аааа: о боже, куди Ви всі спішете? З’явиться ще. В приймальної комісії завал зараз. Вони плюсики шукають
Комментировать
Людмила
Коли можна подавати документи на заочне? і які документи,адже оригінали ми подали на денний в інший ВУЗ.
Анастасия
Здравствуйте. До какого числа можно заключить договор на контракт (документы уже проданы) И можно ли что бы это сделал не опекун?
Анастасия
Хотела спросить, если написано "Допущена" я 100% поступаю? На бюджет не получилось, но я поставила что меня автоматически переведут на контракт, но задаюсь вопросом, поступаю 100% ? Если, допущено
Влад
Для Анастасия: ні, для того щоб вступити, треба спочатку подати оригінали. А сидячи дома і гадаючи точно не вступите.
Анастасия
13 августа я пошла и отдала оригиналы документов Вуз и на всякий случай подала электронно заявку
Влад
Для Анастасия: це не гарантія встуту. Гарантія це коли ви будете в списках наказу
Комментировать
Коля
Добрий день, в моєму електронному кабінеті вже другий день написано: "Допущено до конкурсу", що це означає? Що я з на бюджет
Влад
Для Коля: результати на бюджет надали ще вчора. Кому вони дісталися в кабінеті вказано "рекомендовано бюджет", якщо залишилось допущено несете оригінали в вуз, який хочете серед поданих заяв.
Комментировать
Anasteysha
Доброго дня, хочу запитати, чи можна вести документи в суботу або в неділю (тобто 29-30 серпня) якщо сказали здати оригінали до 31 до 12:00? Прошу відповісти!!!
Влад
Для Anasteysha: можна, графік вузу уточніть
Комментировать
Юлия
Поступали одновременно в 2 колледжа на бюджет, на дневную форму обучения(другой формы обучения в этих колледжа нет) после 11класса. В оба прошли. Знаем, что по закону не можем учиться на двух бюджетных специальности и на двух стационарах одновременно. Может быть есть вариант учиться в двух параллельно, если в одном из них перевестись на контракт???? Как убедить колледж перевести в одном из них нас на заочно/дистанционно и тд.... Какие возможны варианты???
Дмитрий
Здравствуйте,а до какого числа принимаются оригиналы документов на контракт? Знаю что на бюджет с 27-31, а до какого числа на контракт не знаю.
Влад
Для Дмитрий: до 10,чим раніше, тим краще
Комментировать
Инна
Если зарегистрированы в ел кабинете,а заяву не подали до 27 августа(поступили на бюджет вКНУвоенный институт)поняли,что не туда попали,у нас еще есть шанс роступить куда-то на контракт
Влад
Для Инна: Для Дмитрий: заяви подавали до 22. Дзвоніть у вузи, можливо на зоачку
Комментировать
Коля
У меня в лично кабинете стоит: " Рекомендовано на бюджет ". Мне можно нести документы или нужно ждать звонка
Виктор
Для Коля: Везіть документи у ВНЗ.
Коля
Для Виктор: Большое спасибо!
Комментировать
Даша
У мене в кабінеті навпроти Каразіна стоїть допущено до конкурсу (не потрапила на бюджет в цей університет), то чи можу я вже їхати подавати документи на контракт?
Влад
Для Даша: можете
Комментировать
Вячеслав
Доброго дня! Рекомендовані на бюджет, але маємо бажання навчатися в іншому закладі. Питання: якщо подати до 31-го серпня документи на бюджет, чи можемо ми далі подавати заяву на контракт до іншого вишу? Чи то вже все?
Влад
Для Вячеслав: заяви подавалися до 22 серпня
Вячеслав
Подавали. Пройшли на бюджет. Треба здати оригінали документів. Питання в іншому, бо хочему здобути освіту в іншому закладі, але там за конкурсом можемо не попасти і на контракт, дуже високий прохідний бал. Щоб не втрачати шанс, чи можемо ми після подання оригіналі документів і зарахування на бюджет до 5-го вересня приймати участь у конкурсі на контракт до іншого вишу, чи після цього автоматично кабінет абітурієнта закривають і такої можливості не буде?
Роберт
Звісно, що зможете подаватись на контаракт, але вже наступного року
Комментировать
Роберт
Я сьогодні приніс документи у ВНЗ, коли в рейтингових списках буде написано "До наказу"???
Влад
Для Роберт: після 10 вересня
Комментировать
Юля
Якщо я подавала на бюджет, але написано "не рекомендовано на бюджет", це ж означає що на контракті, так? І чи можу я вже їхати подавати оригінали, чи мені чекати 5 вересня?
Роберт
Для Юля: Так, ви вже можете їхати подавати документи
Комментировать
Саша
Если я уже отвезла документы в ВУЗ, заключила контракт и оплатила, значит я 100% поступила? Просто в личном кабинете до сих пор написано: "допущено до конкурсу". Как-то странно.
Влад
Для Саша: статус до наказу буде після 10 вересня. Нічого "странного" тут нема
Комментировать
Владислав
Где посмотреть, приняли на контракт или нет? Это будет в личном кабинете? И если да, до какого числа я могу подать документы на контракт?
Влад
Для Владислав: на контракт конкурсу немає. Вези документы куди хочеш. Бо поки ти дома, то тебе прийняти без документів ніхто не може
Комментировать
женя
скажите можно ещё успеть подать документы на заочную форму обучения по контракту